Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Vodafone Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları 2023; Vodafone, son yıllarda düzenlediği Vodafone Evde İnternet kampanyalarıyla 1 milyon eve erişti. Ev internetinden yararlanan müşteri sayısı 4 milyona yükselen Vodafone, hali hazırdaki abonelerine teşekkür ederken, henüz Vodafone Evde İnternet kullanmayan abonelere de bütçelerine uygun fırsat ve kampanyalarla Vodafone Evde İnternet ayrıcalıklarından yararlanmaya davet etmektedir.

Online başvurularda abonelerine evde sınırsız internet kullanma imkânı sunan Vodafone, Fiber ve ADSL tarifeleri ile abonelerine 20, 24, 35, 50, 100 ve 200 Mbps’ye kadar internete girebilme hakkı sunuyor.

Vodafone, kısa bir zamanda evde internet kurulumunu gerçekleştirirken, Wi-Fi genişletici olanağı ile internetinizin evinizin her yerinden aynı kalitede ve aynı hızda çekebilmesini sağlamaktadır.

Evde internet bağlantınızı belirli aralıklarla kontrol eden Vodafone, yavaş internet bağlantısı, internete bağlanamama gibi sorunları azaltmaktadır.

Vodafone Evde İnternet Paketleri

Vodafone Evde İnterneti, akıllı telefonlarınızda yararlanabileceğiniz 4 GB internet hediye ediyor.

Vodafone, evde internetinizin olmadığı zamanlarda faydalanabilmeniz için akıllı telefonunuza ayda 4 kere kullanabileceğiniz günlük 4 GB internet yükleyerek, internetiniz kesik olduğunda internete ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

İşlerinizi geciktirmemek veya sevdikleriniz ile sohbetinizin bölünmemesi için Vodafone aracılığıyla abonelerine sunulan bu ayrıcalıktan faydalanmak istiyorsanız Vodafone Yanımda Uygulaması’nı kullanmanız gerekmektedir. Veya Telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “GUNLUK 4GB” yazıp 7000’e kısa mesaj atarak mobil cihazınıza kolayca günlük 4 GB internetinizi yükleyebilirsiniz.

Vodafone İnterneti Bol Tarifeler 

Vodafone Evde İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone sınırsız ev internet hizmetleri sunarken teknik seviş, fiyat ve kurulum için de hizmet vermektedir. Vodafone evde internet başvurusu için yapılması gerekenler;

 • Hizmeti almak istediğiniz yerin konumunu girin.
 • Konumunuza ait belirlenen uygun alt yapı ve uygun tarifeyi seçin.
 • Seçim işleminizin ardından Vodafone sizinle iletişime geçecektir.
 • Tüm süre sona erince modeminiz Vodafone personeli tarafından ücretsiz kurulacaktır.

Vodafone Fiber İnternet Tarifeleri

Fiber internet, iletinin fiber optik kablolar aracılığıyla yapıldığı yüksek hızlı internet teknolojisidir. Vodafone Fiber internet hizmetiyle, fiber alt yapı üzerinden internet hızı 1000 Mbps’e kadar çıkabilir. Fiber modemle evinizde kesintisiz bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Fiber internet paketlerine, fiber internet hizmetinin sunulabildiği yerlerde bulunan tüm aboneler başvurabilir. Evinizin fiber alt yapısını sorguladıktan sonra fiber internet paketlerini inceleyerek sizin için en uygun paketlerden yararlanabilirsiniz.

 • Evde Fiber 35: Vodafone Evde Fiber 35 Mbps paketi online özel %50 indirimi ile 24 ay kalma sözünüze Blu TV hediye verilmektedir. Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık göstermektedir. Vodafone TV 24 ay ücretsiz.
 • Evde Fiber 50: Vodafone Evde Fiber 50 Mbps paketi online özel %50 indirim ile 24 ay kalma sözünüze 100 TL market çeki hediyeniz bulunmaktadır. Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık göstermektedir. Vodafone TV 24 ay ücretsiz.
 • Evde Fiber 100: Vodafone Evde Fiber 100 Mbps paketi dahilinde online özel %50 indirim ile 24 ay kalma sözünüze 100 TL market çeki hediye! Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık göstermektedir. Üstelik Vodafone TV 24 ay ücretsiz.
 • Evde Fiber 200: Vodafone Evde Fiber 200 Mbps online özel %50 indirimi ile 24 ay kalma sözünüze 100 TL market çeki hediyeniz bulunuyor. Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık göstermektedir. Üstelik Vodafone TV 24 ay ücretsiz.

Vodafone Evde Fiber İnternet Red’lilere Özel Tarifeler

 • Evde Fiber 20: Vodafone Evde Fiber 20 Mbps paketi sınırsız internet kotası ile 12 ay kalma sözünüze online’a özel Redlilere özel pakette evinizin her yerinde aynı çekim kalitesi için faturanıza ek Wi-Fi genişletici imkânı sunulmaktadır. Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır.
 • Evde Fiber 24: Vodafone Evde Fiber 24 Mbps hızında sınırsız internet kotası 24 ay kalma sözünüze kaliteli bir internet yaşamanızı sağlamaktadır. Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir.
 • Evde Fiber 35: Vodafone Evde Fiber 35 Mbps hızında internet paketi 24 ay taahhüt ile Blu TV hediye veriyor. Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir.
 • Evde Fiber 50: Vodafone Evde Fiber 50 Mbps paketi 24 ay taahhüt karşılığında 100 TL markete çeki hediye etmektedir. Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir.
 • Evde Fiber 100: Vodafone Evde Fiber 100 Mbps hızında internet paketi 100 TL market çeki hediye ile 24 ay kalma sözünüze karşılığında hızlı ve ücretsiz kurulumu yapılmaktadır. Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir.
 • Evde Fiber 200: Vodafone Evde Fiber 200 Mbps paketi 24 ay taahhüt ile 100 TL market çeki hediyesi bulunuyor. Farklı bir operatör kullanıcı iseniz taahhüt cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir.

Vodafone Evde Fiber İnternet Red’li Gençlere Özel Tarifeler

 • Evde Fiber 24: Vodafone Evde Fiber 24 Mbps paketi 12 ay taahhüt ile sınırsız internet kotası ile hızlı ve kurulumu ücretsizdir. Üstelik farklı bir operatör kullanıcıysanız cayma bedeliniz 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir. Vodafone fiber alt yapısında gençlere özel 4 kat daha (20 Mbps) upload.
 • Evde Fiber 50: Vodafone Evde Fiber 35 Mbps 12 ay taahhüt karşılığında Blu TV hediye bulunuyor. Üstelik farklı bir operatör kullanıcıysanız cayma bedeliniz 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir. Vodafone fiber alt yapısında gençlere özel 4 kat daha (20 Mbps) upload.
 • Evde Fiber 50: Vodafone Evde Fiber 50 Mbps paketinde 12 ay kalma sözünüze 100 TL market çeki hediyeniz sizi bekliyor. Üstelik farklı bir operatör kullanıcıysanız cayma bedeliniz 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir. Vodafone fiber alt yapısında gençlere özel 4 kat daha (20 Mbps) upload.
 • Evde Fiber 100: Vodafone Evde Fiber 100 Mbps hızında olan pakette 12 ay taahhüt karşılığında 100 TL hediye market çeki verilmektedir. Farklı bir operatör kullanıcıysanız cayma bedeliniz 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir. Vodafone fiber alt yapısında gençlere özel 4 kat daha (20 Mbps) upload.
 • Evde Fiber 200: Vodafone Evde Fiber 200 Mbps paket kapsamında 12 ay kalma sözünüze karşılık 100 TL değerinde markete çekiniz sizi bekliyor. Farklı bir operatör kullanıcıysanız cayma bedeliniz 600 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Fiyatlar alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir. Vodafone fiber alt yapısında gençlere özel 4 kat daha (20 Mbps) upload.

Vodafone Evde Fiber İnternet Kampanyaları

 • Evde Fiber 20: Vodafone Evde Fiber 20 Mbps hızında internet paketini satın alabilirsiniz. Farklı bir operatör kullanıcısı iseniz taahhüdünüzün cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone tarafından ödenmektedir. Fiyatlar alt yapıya göre değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Evde Fiber 24: Vodafone Evde Fiber 24 Mbps paketini 24 ay kalma sözünüz ile pakete sahip olabilirsiniz. Farklı bir operatör kullanıcısı iseniz taahhüdünüzün cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone tarafından ödenmektedir. Fiyatlar alt yapıya göre değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Evde Fiber 35: Vodafone Evde Fiber 35 Mbps 24 ay taahhüt ile satın alabilirsiniz. Üstelik 100 TL market çekiniz sizi bekliyor. Farklı bir operatör kullanıcısı iseniz taahhüdünüzün cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone tarafından ödenmektedir. Fiyatlar alt yapıya göre değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Evde Fiber 50: Vodafone Evde Fiber 50 Mbps hızında olan paketine 24 ay taahhüt karşılığında satın alabilir, 100 TL market çeki hediyeniz bulunmaktadır. Farklı bir operatör kullanıcısı iseniz taahhüdünüzün cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone tarafından ödenmektedir. Fiyatlar alt yapıya göre değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Evde Fiber 100: Vodafone Evde Fiber 100 Mbps paketini 24 ay taahhüt vererek satın alabilirsiniz. 100 TL hediye market çekiniz sizi bekliyor. Farklı bir operatör kullanıcısı iseniz taahhüdünüzün cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone tarafından ödenmektedir. Fiyatlar alt yapıya göre değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Evde Fiber 200: Vodafone Evde Fiber 200 Mbps hızında olan pakete 24 ay kalma sözünüz ile satın alabilirsiniz. Farklı bir operatör kullanıcısı iseniz taahhüdünüzün cayma bedelinizi 600 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone tarafından ödenmektedir. Fiyatlar alt yapıya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Vodafone ADSL İnternet Tarifeleri

ADSL internet, iletinin bakır kablolar aracılığıyla yapıldığı internet teknolojisidir.

Vodafone ADSL internet hizmetiyle, internet hızı 24 Mbps’e kadar çıkabilmektedir.

Evinizin alt yapısını sorguladıktan sonra ADSL internet paketlerini inceleyerek sizin için uygun olan paketlere başvurabilirsiniz. ADSL internet hizmetinden bütün Vodafone müşterileri yararlanabilmektedirler.

Vodafone ADSL internet Online’a özel %50 indirimleri ile farklı bir operatörden gelen kullanıcılara taahhüt cayma bedelinin 300 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone karşılamaktadır. Fiyatlarda alt yapıya göre farklılık gösterebilmektedir.

 • Evde 8: Vodafone Evde 8 Mbps paketine 24 ay kalma sözünüze karşılık sınırsız internet kotası ile satın alabilirsiniz.
 • Evde 12: Vodafone Evde 12 Mbps hızında sınırsız internet kotası 24 ay taahhüt vererek pakete sahip olabilirsiniz.
 • Evde 16: Vodafone Evde 16 Mbps paketine 24 ay taahhütlü, sınırsız internet kotası ile satın alabilirsiniz.
 • Evde 35: Vodafone Evde 35 Mbps hızında internet paketine 24 ay kalma sözüne satın alabilirsiniz. Üstelik Blu TV hediye sizi bekliyor!
 • Evde 50: Vodafone Evde 50 Mbps hızında olan internet paket dahilinde 24 ay taahhüt vererek pakete sahip olabilirsiniz. 100 TL değerinde market çeki hediye!
 • Evde 100: Vodafone Evde 100 Mbps internet hızı ile 24 kalma sözünüze paketi satın alabilirsiniz. Üstelik 100 TL market çeki hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Evde ADSL İnternet Paketleri

 • Evde 12: Vodafone Evde 12 Mbps hızında sınırsız internet kotası paketine 24 ay kalma sözü vererek sahip olabilirsiniz.
 • Evde 16: Vodafone Evde 16 Mbps hızında sınırsız internet kotası ve 24 ay taahhütlü olarak satın alabilirsiniz.
 • Evde 24: Vodafone Evde 24 Mbps hızında 24 ay kalma sözü ile pakete sahip olabilirsiniz. Üstelik Blu TV hediye!
 • Evde 35: Vodafone Evde 35 Mbps hızında paketine 24 ay sözünüze karşılık paketi satın alabilirsiniz. 100 TL market çeki hediye sizleri bekliyor.
 • Evde 50: Vodafone Evde 50 Mbps paketi 24 ay taahhüt karşılığında elde edebilirsiniz. 100 TL market çekiniz hediye.
 • Evde 100: Vodafone Evde 100 Mbps hızında interneti olan paketi 24 ay taahhütlü olarak satın alabilir, 100 TL değerinde hediye market çekiniz sizi bekliyor.

Vodafone Evde ADSL İnternet Tarifeleri

 • Evde 16: Vodafone Evde 16 Mbps hızında sınırsız internet kotası 12 ay kalma sözünüze karşılık paketi satın alabilirsiniz.
 • Evde 24: Vodafone Evde 24 Mbps hızında internet paketine 12 ay taahhüt vererek sahip olabilirsiniz. Üstelik Blu TV hediye!
 • Evde 35: Vodafone Evde 35 Mbps paketine 12 ay taahhüt karşılığında satın alabilir, Blu TV hediyenize de sahip olabilirsiniz.
 • Evde 50: Vodafone Evde 50 Mbps hızında internetin yanında 100 TL değerinde hediye market çekine 12 ay kalma sözü vererek sahip olabilirsiniz.
 • Evde 100: Vodafone Evde 100 Mbps internete 12 ay taahhüt vererek paketi satın alabilirsiniz. 100 TL değerinde hediye market çeki sizleri bekliyor.

Vodafone Evde İnternet Faturalılara Özel Tarifeler

 • Evde 12: Vodafone Evde 12 Mbps hızında sınırsız internet kotası ve 24 ay taahhüt vererek Evde 12 paketine sahip olabilirsiniz.
 • Evde 16: Vodafone Evde 16 Mbps hızında sınırsız internet kotası 24 ay kalma sözünüze karşılık bu paketi satın alabilirsiniz.
 • Evde 24: Vodafone Evde 35 Mbps paketine 24 ay taahhüt vererek, paketi satın alabilir yanında 100 TL değerinde hediye market çeki sizi bekliyor.
 • Evde 35: Vodafone Evde 35 Mbps hızında paket hediyesi olan 100 TL değerinde market çeki ile birlikte 24 ay taahhüt vererek paketi satın alabilirsiniz.
 • Evde 50: Vodafone Evde 50 Mbps hızındaki pakete 24 ay kalma sözü vererek, 100 TL market çeki hediyesi ile birlikte sahip olabilirsiniz.
 • Evde 100: Vodafone Evde 100 Mbps internet hızı olan pakete 24 ay taahhüt vererek elde edebilirsiniz. Üstelik 100 TL değerinde market çeki hediye!

Vodafone ADSL Evde İnternet Faturalı Gençlere Özel Tarifeler

 • Evde 16: Vodafone Evde 16 Mbps hızında sınırsız internet kotası olan pakete 12 ay taahhüt vererek paketi satın alabilirsiniz.
 • Evde 24: Vodafone Evde 24 Mbps hızı olan pakete 12 ay kalma sözünüze pakete sahip olabilirsiniz. 100 TL değerinde market çeki hediye sizleri bekliyor.
 • Evde 35: Vodafone Evde 35 Mbps internet hızı olan pakete 12 ay taahhüt vererek paketi satın alabilirsiniz. Üstelik Blu TV hediye!
 • Evde 50: Vodafone Evde 50 Mbps internet hızı paketine 12 ay sözünüze karşılık satın alabilir ve hediye Blu TV’yi sahip olabilirsiniz.
 • Evde 100: Vodafone Evde 100 Mbps hızında, 12 ay taahhüt verip pakete sahip olabilir ve 100 TL değerinde market çeki hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet Redbox Tarifeleri

Vodafone Redbox, internet alt yapısının olmadığı alanlarda Vodafone 4.5G teknolojisiyle kullanılan taşınır bir internet hizmetidir. Vodafone Redbox tarifelerinin hem uygun fiyatlı olması hem de kaliteli hizmet vermesi birçok kişinin internet ihtiyacını karşılamaktadır.

 • Redbox 200: Vodafone Redbox 200 GB internet paketine 24 ay taahhüt karşılığında sahip olabilirsiniz. Redbox’ınızı yazlığa, tatile, memlekete yanınızda götürebilir, 4.5G şebekesinin uygun olduğu her yerde rahatça kullanabilirsiniz. Üstelik farklı bir operatör kullanıcıysanız taahhüt cayma bedelinizi 500 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone karşılamaktadır.
 • Redbox Limitsiz: Vodafone Redbox Limitsiz internet paketine 24 ay kalma sözünüze paketi satın alabilirsiniz. Redbox’ınızı yazlığa, tatile, memlekete yanınızda götürebilir, 4.5G şebekesinin uygun olduğu her yerde rahatça kullanabilirsiniz. Üstelik farklı bir operatör kullanıcıysanız taahhüt cayma bedelinizi 500 TL’ye kadar olan kısmını Vodafone karşılamaktadır.

Vodafone İnternet Kampanyaları?

Eğer ki Vodafone operatörünün evde internet kampanyalarından memnun kalmışsanız ve Vodafone hattınızın internetini arttırmaya karar vermişseniz ve bu konu hakkında da detaylı bir bilgi alarak ev internetimi yoksa mobil internet mi daha avantajlı olur diye düşünüyorsanız Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri yazımız tam size göre.

Vodafone Evde İnternet Müşteri Hizmetleri Nasıl Ulaşabilirim?

Vodafone operatörünün ev internetini kullanıyorsanız ve ev internetinde en ufak bir problem yaşadınız ya da ev interneti hakkında bilgi almak istiyorsanız normal Vodafone müşteri hizmetleri ile aynı numara üzerinden istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu