Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava SMS Alma

Vodafone Bedava SMS 2023 kampanyalarıyla ilgili bilgi edinmeniz için sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu kampanyalardan faydalanabilmek için öncelikle hedefiniz Vodafone Yanınızda uygulaması olacaktır. Bildiğiniz üzere Vodafone, 2019 yılından itibaren ücretsiz SMS kampanyasını siz değerli kullanıcılarımıza sundu. Herkes gibi bizde eminiz ki bu kampanyadan yararlanmak sizinde hakkınız.

Abonelerini mutlu etmek için çaba gösteren Vodafone, bedava paketleri sayesinde abonelerini memnun etmeye devam ediyor. Hem dakika, hem internet hem de SMS paketini bedava bir şekilde sunan Vodafone, sizin memnun kalmanız ve mutlu olmanız için her ay farklı kampanyalar ile karşınıza çıkmaktadır. Paketiniz bittiği zaman SMS Kampanyası yapabilmeniz zordur. Vodafone Bedava SMS Paketi kampanyasından yararlanarak kolay bir şekilde SMS paketi sahibi olabilirsiniz.

İşte güncel Vodafone bedava SMS kazanma ve Vodafone bedava mesaj hakkı

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır

Vodafone hattını taşıyan yada yeni hat alımı yapan müşterilerine hoş geldin hediyesi olarak bedava SMS vermektedir. Hattınıza aktif olduktan sonra HOSGELDİN yazıp 7000’e mesaj attığınızda hattınıza 250 SMS, 400 dakika ve 250 MB internet hoş geldin hediyesi olarak yüklenecektir.

Vodafone Bedava SMS Atma

Vodafone tüm abonelerine şartsız koşulsuz günlük 10 tane ücretsiz SMS gönderme hakkı tanımaktadır. Vodafone online self servise uygulamasına giril yaptıktan sonra uygulama içerisinde numara girerek dilediğiniz kişiye günlük 10 tane aylık toplamda ise 300 SMS gönderme hakkı elde edersiniz.

Vodafone Bedava SMS Gönderme

Haftada bir defa katılarak SMS kazana ileceğiniz kampanyalardan biride Vodafone sürpriz SMS kazanma paketidir. Hattınızdan SURPRIZSMS yazıp, 4545’e mesaj attığınızda şansınıza bağlı olarak 50 SMS yada 100 SMS kazanabilirsiniz. Bedava mesaj hakkı kazanmak için bu kampanyaya hemen sizde atılabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Mesajlaşma Paketi Nasıl Yapılır

Vodafone, her daim kullanıcılarına fayda sağlayacaktır. Uygulamalardan, sunulan paketlere kadar hemen her yönüyle pek çok açıdan fayda sağlayan Vodafone, yalnızca ücretsiz SMS olarak değil de aynı zamanda ücretsiz internet, ücretsiz konuşma paketini de siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktadır. Sizler için aşağıda sunacağımız kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız fakat farklı bir operatör kullanıcısıysanız, yapmanız gereken şey çok basit. Size en yakın Vodafone bayisine giderek hattınızı Vodafone’a taşıyabilirsiniz. Aşağıda sizler için Vodafone SMS Paketlerinden bahsetmek istiyoruz.

Vodafone Her Yöne 100 Bedava SMS Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden SMS paketi kazanabilirsiniz. Vodafone kullanıcılarının faydalanabileceği bu uygulamaya her pazartesi girdiğiniz takdirde 100 SMS kazanabilir ve bedava SMS paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz. 100 SMS Kampanyasından faydalanmak için vakit kaybetmeden Vodafone Yanımda Uygulamasına her pazartesi giriş yaparak paketten faydalanmalısınız.

Vodafone Her Yöne 250 Bedava SMS Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulaması tarafından sunulan paketler bitmek bilmiyor. Vodafone Yanımda uygulamasına hiç değilse haftada bir kez giriş yaptığınız takdirde karşınıza çıkan ekranda bedava 250 SMS kazanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava SMS Kampanyası

Vodafone üzerinden bedava SMS kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak size sunulan TL hedefini tamamlayıp, bedava SMS kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Vodafone Yanımda Uygulamasında yer alan Bana Ne Var sayfası üzerinden size özel olarak hazırlanan hedefinize bakıp bedava SMS kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Vodafone Sürpriz SMS Kazanma

Fazlasınca mesajlaşan ve hemen her ay SMS paketi biten kullanıcılardan biriyseniz eğer tek bir mesaj ile sms paketi kazanabilirsiniz. Vodafone Sürpriz SMS Kazanma sayesinde siz de bedava SMS, bedava dakika ve bedava İnternet kazanabilirsiniz. Siz değerli abonelere sunulan bu kampanyadan faydalanmak için fazla vakit kaybetmeden telefonunuzun mesajlaşma kısmına gelerek SURPRIZ yazıp 6666’ya mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone bedava SMS hilesi nasıl yapılır bir çok kişinin araştırdığı konuların başında gelmektedir. Vodafone bedava sms hilesi yoktur ancak yukarı verdiğim güncel kampanyalara katılarak sizlerde hemen bedava sms paketi kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone bedava SMS ve Vodafone bedava mesaj kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Genelde Vodafone bedava SMS kampanyaları kısıtlı olduğu için yeni kampanyalar olduğunda yazımızı güncellemeye çalışacağım.

YouTube video

Vodafone SMS Paketleri

Eğer ki siz de Vodafone hattına sahipseniz ve Vodafone hattınız için SMS ihtiyacınız var ise ve SMS paketlerini merak ediyorsanız bu konu hakkındaki bilgiyi Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile alabilirsiniz.

Vodafone Bedava Sınırsız SMS Hakkı

Birçok kişi de Vodafone hatları için bedava bir şekilde sınırsız SMS’nin mümkün olup olamayacağını merak etmektedir. Vodafone hattınız için maalesef sınırsız bir şekilde faydalanabileceğiniz SMS hakkı bulunamamktadır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu