Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları 2022; Türkiye’nin tercih edilen operatörlerinden biri olan Vodafone, 2022 yılında da abonelerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Bütçe dostu olan Vodafone, sunduğu tarife ve paketler ile sürekli düzenlediği bedava SMS ve dakika kampanyalarıyla müşterilerine destek oluyor.

Vodafone abonelerinin birçoğu konuşma ve internet paketlerini seçerken, mesajlaşarak haberleşmeyi tercih eden kullanıcılarda bulunuyor. Vodafone hat kullanıcıları tarife ve paketlerini harcarken, dakika ve SMS’leri çabuk bitiyor. Özellikle faturasız hat sahiplerinin hızla biten dakika ve SMS paketleri aboneleri zor duruma düşürüyor.

Vodafone Haftalık Bedava SMS

Sevdiklerinizle mesajlaşmaya doyamıyorsanız, SMS’leriniz sizlere az geliyorsa bu kampanya tam size göre. Hemen telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “SURPRİZ” yazarak 4545’e SMS gönderin hattınıza tanımlanacak bedava SMS ile mesajlaşmaya devam edin! Bu kampanyaya haftalık olarak yararlanabilirsiniz.

Vodafone’a Hoş Geldin SMS Kampanyası

Başka bir operatörden hattını Vodafone’a ilk defa taşıyan ya da yeni Vodafone aboneleri, bir yıl boyunca bedava SMS kampanyasından faydalanabilirler. Telefonlarından kısa mesaj ile “HOSGELDİN” yazıp 7000’e SMS göndererek kampanyaya katılabilirler.

Vodafone Freezone’lulara Bedava SMS

Bu kampanya 25 yaş altı olan gençlere özel bir kampanyadır. Vodafone Freezone’lular sevdikleriyle doya doya mesajlaşabilmenin keyfini çıkarabilmek için “OZGUR” yazıp 4545’e SMS göndermeleri gerekiyor.

Vodafone Bana Ne Var Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Vodafone kullanıcıları, Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirerek günlük, haftalık ve aylık bedava SMS, internet ve dakika kazanabiliyor.  Vodafone Yanımda uygulamasının üst menüsünden ulaşabileceğiniz Hediye Çarkı’nı çevirdiğinizde bedava SMS’lerden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Her Yöne 100 SMS

Vodafone kullanıcılarının Bedava SMS paketlerinden faydalanabilmeleri için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirerek, Vodafone müşterilerine özel olarak sunulan hizmetlere SMS uygulamasından ulaşabilirsiniz. Siz de Vodafone Yanımda uygulamasından giriş yaparak çeşitli SMS kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

  • 100 Bedava SMS kampanyasıyla 100 hediye SMS,
  • 250 Bedava SMS kampanyasıyla 250 hediye SMS,
  • 500 Bedava SMS kampanyasıyla 500 hediye SMS’e sahip olabilirsiniz. Hattınıza tanımlanan bedava SMS’leriniz ile sevdiklerinizle doya doya mesajlaşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.