Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava SMS ve Ücretsiz Mesajlaşma Hakkı

Vodafone Bedava SMS 2023 Ücretsiz Mesajlaşma Hakkı; Siz de mobil cihazınızdan arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize mesaj yolluyorsanız, Vodafone bedava SMS paketlerine katılabilirsiniz. Vodafone, bedava SMS kampanyaları ile ücretsiz hediye mesajlaşma hakkı olan her yaştan abonelerini de unutmayarak, bu konuda farklı kampanyalar sunmaktadır.

Vodafone Bedava SMS ve Ücretsiz Mesajlaşma Hakkı Kazanma

Vodafone, kullanıcılarının yüzlerini güldürmek için devamlı farklı fırsat ve kampanyalarla karşınıza çıkıyor. Paketiniz bittiği zaman Vodafone Bedava SMS kampanyasından yararlanabilirsiniz. Sizlerde internetin çekim gücünün az olduğu yerlerde bulunuyorsanız, Vodafone hediye SMS paketlerinden yararlanarak, SMS hakkı kazanabilirsiniz.

Vodafone Freezone Paketleri ile Ücretsiz SMS Kazanma

Vodafone Freezone paketi 25 yaşını aşmamış hat kullanıcılarının yararlanabileceği bir pakettir. Freezone’lular “OZGUR” yazıp 4545’e kısa mesaj göndererek, 100 Vodafone bedava SMS hakkı kazanabilirler. Freezone’lular, bedava SMS hakkından ayda bir kere faydalanabilirler. Harcanmayan SMS hakları ay sonunda silinir.

Vodafone Bedava SMS Kampanyası

İster faturalı ister faturasız olsun bu kampanyadan bütün Vodafone kullanıcıları yararlanabiliyorlar. Telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “BANANEVAR” yazıp, 4545’e SMS gönderirseniz bedava SMS hakkı kazanabilirsiniz. Bu kampanyada kullanıcıların dikkat etmeleri gereken bir konu bulunuyor. Haftalık olan bu kampanya SMS’lerinizin en az bulunduğu zaman mesajınızı atarsanız, SMS hakkı kazanma şansınız da o kadar yükselir.

Sevdikleriyle mesajlaşmayı seven Vodafone kullanıcıları, SMS haklarını bitirebiliyorlar. Siz de böyle bir sürpriz ile karşılaşmamak için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “SURPRİZ” yazarak 4545’e SMS göndererek, bedava SMS hakkından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Vodafone’a Hoş geldin kampanyasına katılan Vodafone abonelerine bir yıl hediye SMS hakkı verilmektedir. Bu kampanyaya katılabilmek için hattını Vodafone’a yeni taşıyan veya yeni vodafone hattı alan kullanıcılar yararlanabiliyor. Telefonunuzdan kısa mesaj ile “HOSGELDİN” yazıp 7000’e SMS göndererek bedava SMS hakkından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile SMS Kazanma

Vodafone, kullanıcılarına sadece kısa mesaj yoluyla hediye SMS dağıtmamaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasıyla da bedava dakika ve SMS kazandırıyor. Sizler de Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza indirerek, bedava SMS kazanabilirsiniz. Vodafone Bana Ne Var Çarkını çevirerek SMS hakkından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz SMS Kazanma Kampanyası

Vodafone, bedava SMS paket ve kampanyalarına devamlı yenilerini eklemeye devam ediyor. SMS, dakika veya internet paketleri fark etmeksizin hangi paket olursa olsun kısa zamanda tükenebiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasıyla Vodafone, abonelerine bedava hediye SMS paketleri sunuyor. Sizde Vodafone Yanımda uygulamasına pazartesi günleri girerseniz, 100 bedava SMS hakkından yararlanabilirsiniz.

Her Hafta Yanımda isimli uygulamasına katılırsanız, her yöne 250 SMS paketini ücretsiz ve bedava olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Operatörü Yanımda uygulamasıyla Vodafone kullanıcıları her hafta her yöne 500 SMS hakkına sahip olabilirler.

YouTube video

Vodafone ücretsiz 10 SMS nasıl gönderilir?

Online servisi kullanarak diğer Vodefone’lulara günlük 10 adet ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Bir Mesaj Ücreti Ne Kadar?

Vodafone 1 SMS için 47.61 TL kesinti yapmaktadır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu