Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone Bedava SMS Hilesi 2023; Tüm operatör şirketleri satışlarını arttırmak ve müşterilerini memnun etmek için çeşitli fırsat ve kampanyalar hazırlarlar. 2023 yılında da Vodafone abonelerine uygun fiyatlarla sunduğu tarife ve paketlerinin yanında bolca bedava dakika, internet ve SMS dağıtmaya devam ediyor.

Sizlerde sevdiklerinizle SMSleriniz bitmeden doyasıya mesajlaşmak istiyorsanız, Vodafone Bedava SMS hilesi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone abonelerine ister faturalı ister faturasız hat sahibi olsunlar uygulama ve kampanyalar ile birçok bedava SMS ve dakika kazanma imkânı sunuyor.  Bedava SMS ve dakikalarınızı günlük, haftalık veya aylık olarak sevdiklerinizle beraber keyfini çıkarabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek, bedava SMS kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Gençlere Özel

25 Yaş altı Vodafone Freezone’luların yararlanabilecekleri kampanyaya katılan gençler, bedava SMS kazanabilirler. Telefonlarının kısa mesaj bölümünden “OZGUR” yazıp 4545’e SMS göndermeleri yeterlidir. Her yöne kullanabilecekleri bedava SMSler ile sevdiklerinize mesajlar gönderebilirsiniz.

Vodafone Yeni Gelenler için Bedava SMS

Vodafone’a hattını taşıyan veya yeni hat alan kullanıcılara Vodafone, bir yıl süreyle bedava SMS kampanyasından yararlanabiliyorlar. “HOSGELDİN” yazıp 7000’e kısa mesaj gönderirseniz bedava SMS leriniz kısa sürede hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları

Siz de Vodafone Bedava SMS kampanyalarından biri olan Bana Ne Var kampanyasına katılmak istiyorsanız, yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “BANANEVAR” yazarak 4545’e SMS göndermek olacaktır. Haftalık olan bu kampanya da dikkat edilmesi gereken husus, SMS’lerinizin en az olduğu zamanda kampanyaya katılmanızdır.

Sevdiklerinizle mesajlaşmayı sevenlerden iseniz, Vodafone bedava SMS kampanyalarından sizlerde yararlanabilirsiniz. Siz de her hafta sürpriz SMS kazanmak istiyorsanız, “SURPRİZ” yazıp 4545’e mesaj atarak bedava SMSlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Faturalı veya faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmiyor. Bedava SMS kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek, sizlerde Vodafone’un sunmuş olduğu fırsat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Sizlerde Vodafone Yanımda uygulamasıyla günlük, haftalık ve aylık bedava dakika ve SMS kazanabilirsiniz. Hediye Çarkı’nı çevirdiğinizde sevdiklerinizle mesajlaşabileceğiniz bedava SMS lerden yararlanabilirsiniz. Tarifenize göre kazanabileceğiniz SMS adetleri 100 ile 500 arasında değişiklik gösterebiliyor.

Vodafone Günlük Bedava 10 SMS Nasıl Yapılır?

Bu hizmetten sadece Vodafone aboneleri yararlanabilmektedirler. Vodafone hat kullanıcıları Vodafone Self Servis’e girerek, kendi aralarında günlük 10 bedava SMS gönderebilirler.

YouTube video

Vodafone SMS Sorgulama Nasıl?

Vodafone tüm kalan haklarınızı öğrenmek için OZET yazarak 7000′ e SMS yollayabilirsiniz.

Vodafone 100 SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone haftalık 100 SMS sahibi olmak için YUZ yazıp 8484’e SMS yollayabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu