Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone Faturasız SMS Paketleri 2023; Verdiği hizmetler ile tercih edilen operatörlerden biri olan Vodafone, 2023 yılında da müşterilerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Vodafone konuşma paketleri, internet ve bedava SMS kampanyaları ile abonelerinin gönüllerini fethediyor.

Vodafone faturalı ve faturasız abonelerine özel paket ve kampanyalar hazırlamaktan vazgeçmiyor. Konuşmayı sevenler için hediye dakika, mesajlaşmayı sevenler için bedava SMS kazandırıyor. Sizler kendi bütçenize uygun olan paketi seçerek ister aramalar yapabilir, isterseniz de Vodafone Faturasız SMS Paketlerinden birini seçerek mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları

Vodafone, sizlere sevdikleriniz ile rahatça mesajlaşabilmeniz için operatör fark etmeksizin hediye SMS ler sunuyor. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek, size özel olarak SMS uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Kimler Kullanabilir?

Bedava SMS Paketlerinden yararlanabilmek için Vodafone abonesi olmanız yeterlidir. Hattınıza tanımlanan bedava SMS’ler sadece hat sahibi tarafından kullanılabilir.

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava SMS Paketlerinden yararlanabilmek için telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek size özel olarak tanımlanan hizmetlere SMS uygulamasından ulaşma şansınız bulunuyor. Sizde size özel SMS hizmetlerini öğrenerek, hattınıza en uygun kampanyadan yararlanabilirsiniz! Vodafone Yanımda uygulamasından giriş yapıp Her Yöne Bedava 100 SMS ile 100 hediye SMS kazanabilirsiniz. Her Yöne Bedava 250 SMS ile 250 hediye SMS’e sahip olabilirsiniz. Her Yöne Bedava 500 SMS ile hattınıza kısa sürede tanımlanacak olan 500 hediye SMS ile sevdikleriniz ile gönlünüzce mesajlaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Vodafone Hoş Geldin SMS Kampanyası

Vodafone, yeni gelenler veya numarasını taşıyanlar için hoş geldin hediyesini kaçırmayın. Telefonunuzun kısa mesaj kısmına “HOSGELDİN” yazarak, 7000’e göndermeleri gerekiyor. Kısa sürede hediye SMS’ler hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone sürpriz paketlerinden yararlanabilmek için telefonunuzun mesaj kısmına “SURPRIZ” yazarak, 6666’ya göndererek sevdiklerinizle kısa süre içinde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Mesaj Paketleri

Paket Adı Detay Aylık Fiyatı*
Her Yöne Mini+ Detaylı bilgi Her Yöne 100 SMS 5,9 TL
Her Yöne Midi Detaylı bilgi Her Yöne 500 SMS 7,9 TL
Vodafone‘lularla Maksi Detaylı bilgi Vodafone‘lularla 5000 SMS 7,9 TL
Her Yöne Maksi Detaylı bilgi Vodafone‘lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS 9,9 TL

Vodafone Bedava SMS Paketleri Hangileri?

Türkiye’de ve dünyada kullanılan operatörler arasında Vodafone, müşterilerinin memnuniyetini önemsemektedir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri ile en çok tercih edilen operatörlerden biridir. Siz de bütçenize uygun SMS paketlerinden birini seçebilir, sevdiklerinizle mesajlaşabilirsiniz. Size uygun SMS paketlerine sahip olmak, sandığınızdan daha da kolay. Tek yapmanız gereken: telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek, bir mesaj atmak. Gelin, birlikte Vodafone SMS paketlerini inceleyelim.

  • Yeni Nesil Mini paketine katılmak için “YMINI” yazarak, 7999’a kısa mesaj gönderirseniz 100 SMS hattınıza tanımlanacaktır.
  • “MINI” yazarak, 7999’a SMS gönderin her yöne mesajlaşabileceğiniz 500 SMS telefonunuza yüklenecektir.
  • “YMAKSI” yazıp 7999’a mesaj atarın, 2000 SMS ile sevdikleriniz ile mesajlaşabilirsiniz.
  • “VFMAKSI” yazıp 7999’ gönderin Vodafone’lularla 5000 SMS ile rahat rahat mesajlaşın.
  • “DOLDUR1000SMS” yazıp 7000’e mesaj gönderin 1000 SMS paketi telefonunuza tanımlansın.
  • Siz bana 1000 SMS az gelir diyorsanız “DOLDUR5000SMS” yazıp 7000’e mesaj gönderin 5000 SMS hattınıza yüklensin. Sizde sevdikleriniz ile doya doya mesajlaşmanın keyfini çıkarın.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Faturasız SMS Paketleri ve Vodafone Mesaj Paketleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Vodafone, Neden SMS Paketi Alamıyorum?

Faturalı veya faturasız hat kullanıcıları dakika, SMS ve internet paketleri yapmak istediğinde Vodafone yanımda uygulamasında bulunan Online Self Servisten 7000 sesli yanıt servisini arayabilir. Yada telefonunuzun arama kısmına giderek *7000#’i arayarak ta işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Paketleri Hangileri?

Yeni Nesil Mini paketine katılmak için “YMINI” yazarak, 7999’a kısa mesaj gönderirseniz 100 SMS hattınıza tanımlanacaktır.
“MINI” yazarak, 7999’a SMS gönderin her yöne mesajlaşabileceğiniz 500 SMS telefonunuza yüklenecektir.
“YMAKSI” yazıp 7999’a mesaj atarın, 2000 SMS ile sevdikleriniz ile mesajlaşabilirsiniz.
“VFMAKSI” yazıp 7999’ gönderin Vodafone’lularla 5000 SMS ile rahat rahat mesajlaşın.
“DOLDUR1000SMS” yazıp 7000’e mesaj gönderin 1000 SMS paketi telefonunuza tanımlansın.
Siz bana 1000 SMS az gelir diyorsanız “DOLDUR5000SMS” yazıp 7000’e mesaj gönderin 5000 SMS hattınıza yüklensin. Sizde sevdikleriniz ile doya doya mesajlaşmanın keyfini çıkarın.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu