Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri 2023; Salgın hastalık nedeniyle dünyada ve Türkiye’de çok zor günler yaşanıyor, bu nedenle bir çoğumuz sevdiklerimizle görüşemiyoruz. Türkiye’nin büyük GSM operatörlerinden biri olan Vodafone, abonelerinin her zaman yanında olmaya devam ediyor.

Vodafone siz değerli abonelerine, dağıttığı bolca hediye dakikalar ile sevdiklerinizle rahatça görüşüp, haberdar olabilme imkanı sunuyor. Vodafone Bedava Konuşma Paketleri ile sizlerde sevdiklerinizin sesini doya doya duyabilirsiniz.

Vodafone Bedava Konuşma Kampanyası 2023

Vodafone Bedava Konuşma ile siz de fatura aşımı ve TL bitti derdi olmadan sevdiklerinizle konuşabilirsiniz. Vodafone Bedava Konuşma Paketleri ile sohbetleriniz yarım kalmadan sevdiklerinizle aradaki mesafeleri kısaltabilirsiniz.

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri Nasıl Yapılır?

Telefonunuzun mesaj bölümüne “BANAOZELDK” yazıp 4455’e göndererek, ay da bir kere yararlanabileceğiniz bedava konuşma paketi yapabilirsiniz. Bu paket ile Vodafone aboneliğinizin süresine ve hattınızla yaptığınız konuşmalara göre bedava dakika kazanabilirsiniz. Kazandığınız dakikaları belirli bir süre içerisinde bitirmeniz gerekiyor.

Vodafone Bedava Konuşma Paketi Kazanma

Konuşmayı seviyorum diyorsanız, paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine Vodafone bedava dakika kampanyalarına katılarak bedava hediye dakikalar kazanabilirsiniz. Vodafone bedava dakika kampanyalarına bir kısa SMS ile katılabilirsiniz.

Vodafone Bedava Her Yöne 542 Dakika 

Vodafone müşterilerine aylık 542 hediye dakika verilmektedir. Siz de bu kampanya ya katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “542” yazarak, 7000’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone, faturasız hat aboneleri uygun dakika paketleri yüklediklerinde ücretsiz konuşma kampanyasından da yararlanabiliyorlar.

Harca Kazan Kampanyası’ndan faydalanabilmek için “BANANEVAR” yazıp 4545’e SMS göndermeleri gerekiyor. Telefonunuza gelecek bilgi mesajından sonra kaç dakika kazanacağınız ve kaç TL harcamanız gerektiği hakkında bilgilendirileceksiniz.

Vodafone, müşterilerine fırsat kampanyalarını devam ettiriyor. Harcadıkça kazandıran kampanyasının dışında Yükle Kazan Kampanyasından yararlanabilmek için hattınıza yükleme yaptığınızda “DAKİKA” yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderirseniz bedava hediye dakikalarınız hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone faturasız abonelerini yüzünü güldüren bedava konuşma paketine katılmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “FATURASIZBEDAVADK” yazarak 4455’e SMS atmanız yeterli olacaktır. 50 dakika ile 1000 dakika arasında değişen bedava konuşma kazanabilirler.

Vodafone Bedava Konuşma Kampanyaları 2023

Siz sevdiklerinizle Vodafone ailesi içinde görüşme yapıyorsanız, Vodafone içi aylık sınırsız konuşma paketi kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için faturalı – faturasız olmanız fark etmiyor, herhangi bir Vodafone paketine üye olmanız yeterlidir.

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “VODAFONEVET” yazıp 4545’ mesaj atmanız halinde sevdiklerinizle Vodafone içi aylık bedava konuşma paketinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vodafone Freezone Bedava Konuşma Paketleri

Vodafone, 25 yaş altında olan gençlere bedava konuşma paketleri sunuyor. Vodafone Freezone’luların hafta bir kere yararlanabilecekleri bu paket dakikaları bitmediği takdirde bir sonraki haftaya devrediyor. Vodafone’lu gençlerin  “FREEDAKİKA” yazarak, 7000’e göndermeleri yeterli olacaktır.

YouTube video

Vodafone 1500 DK Ne Kadar?

Vodafone 1500 DK 28 gün geçerli paketine sadece 69 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Vodafone Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Paket yapmak için Vodafone yanımda uygulamasını kullanabilir, *7000#’yi arayabilir yada SMS gönderebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu