Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi 

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi 2023; GSM hat sahipleri son zamanlarda artan fiyatlar nedeniyle ay sonunda faturalı hatlar için limit aşım ücretleri, faturasız hatlar için ise yetmeyen dakikalar moral bozukluğuna yol açıyor. Vodafone aboneleri diğer GSM kullanıcıları gibi ay sonunda herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamak için çeşitli araştırmalar içine girmektedir.

Vodafone müşteri memnuniyetini esas alarak, 2023 yılında da abonelerine çeşitli fırsat ve kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi Nedir?

Vodafone aboneleri, Vodafone’nun sunduğu çeşitli fırsat ve kampanyalardan ücretsiz yararlanabiliyorlar. Kazanmış olduğunuz Vodafone Bedava Dakikalar, paketinizde bulunan dakikalarınızdan düşmeden sevdiklerinizle rahatça sohbet edebilirsiniz. Vodafone Bedava Dakika yapmanın çeşitli yöntemleri bulunuyor. Siz de Vodafone Yanımda uygulaması ve SMS yöntemleri ile en kolay şekilde Vodafone Bedava Dakikalarla sevdikleriniz ile görüşmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone ister faturalı ister faturasız olsun 2023 yılında da dağıtmış olduğu bedava dakika kampanyalarıyla abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Sizler de sevdiklerinizle sohbetiniz kesilmesin istiyorsanız Vodafone Bedava Dakika kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Peki, SMS ile bedava dakikalara nasıl sahip olunur?

  • “KAZAN” yazıp 4455’e SMS gönderirseniz, hattınıza tanımlanan 500 Vodafone Bedava Dakika ile sevdiklerinizle sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “542” yazarak, 7000’e atacağınız SMS ile kazanabileceğiniz 542 dakikaya sahip olabilirsiniz.
  • “EVET” yazıp 3785’e kısa mesaj gönderirseniz, bedava dakikalar hattınıza tanımlanacaktır.
  • Dakikalarım bitti derdi yaşamak istemeyenler, “EVET” yazıp 4000’e mesaj atarsanız 1000 Vodafone Bedava Dakika sizin olabilir.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone aboneleri için çeşitli kampanyalar hazırlayarak, Vodafone Bedava Dakika kazanmalarına fırsatlar sunuyor. Vodafone kampanyalarını abonelerinin istekleri doğrultusunda kampanyalarını her zaman yeniler ve günceller.

Vodafone faturasız hat kullanıcıları kampanyalarından biri olan “Yükle Kazan” kampanyasına katılarak siz de bedava dakika fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Siz de Vodafone hattınıza yükleme yaptığınızda telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “DAKIKA” yazıp 4455’e mesaj atarsanız, sevdiklerinizle rahatça sohbet etmenin farkına varabilirsiniz.

Vodafone aboneleri kazandıkları bedava dakikalar ile farklı kampanyalardan da ek olarak yararlanabilmektedirler.

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Vodafone Yanımda Bedava Dakika 

Vodafone, faturasız abonelerine özel bedava dakika kampanyaları sunuyor. Siz de 2023 yılında sevdiklerinizden haberdar olmak istiyorsanız, “Harca Kazan” kampanyası ile bedava konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “BANANEVAR” yazıp 4455’e mesaj göndermektir.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone, milli ve dini bayramlarımızda da abonelerinin yanında yer almaktadır. Vodafone, müşterilerine Vodafone Bedava Dakika dağıtarak yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Siz de özel gün ve bayramlarda sevdiklerinizle sohbet keyfinizi sürdürmek istiyorsanız, Vodafone’nun sunduğu bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Milli ve dini bayramlarımızda veya doğum gününüzde bedava dakika kampanyalardan nasıl yararlanabilirsiniz?

Bu dakikalarda yararlanabilmek için; milli bayramlar için 23 Nisan “COCUK”, 19 Mayıs için “GENCLİK”, 30 Ağustos için “ZAFER”, 29 Ekim “CUMHURİYET” yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Hediye dakikalarınız kısa sürede hattınıza tanımlanacaktır.

Ayrıca 15 Temmuz için “DESTAN”, 1 Mayıs için “İSCİ” yazarak 4545’e kısa mesaj atarsanız sevdiklerinizle rahat rahat hediye dakikalarınızla sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kurban Bayramı için “KURBAN”, Ramazan Bayramı için “SEKER” yazıp 4545’e SMS gönderirseniz sevdiklerinizle bayramlaşabilirsiniz.

Yaş gününüz için “BENİMGUNUM” yazarak yine 4545’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

YouTube video

Vodafone Hediye Nasıl Kazanılır?

Hediye kazanmak için telefon numarası ve onay kodu girmeniz yeterli oluyor. Müşterisi olduğunu operatörle olan taahhüt bitiş sürenizi girin. Kazandığınız hediye taahhüt bitiş tarihinden önce size bildirilir.

Vodafone 1 GB Hediye Nasıl Alınır?

Vodafone’lular My Vodafone uygulamasını indirerek 1 GB hediye internet kazanabiliyor. Uygulamayı indirip giriş yapmanız yeterli. Hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu