Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır 2023; Vodafone Bedava Dakika ile 2023 yılında da abonelerine fırsat ve kampanyalarını güncelleyerek müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Vodafone’nun bedava dakika kampanyalarını takip edenler kazançlı çıkıyor. Siz de bu 2023 yılında hattınızda tanımlı olan dakikaları bitirdiyseniz, konuşma keyfinize ara vermeden Vodafone Bedava Dakikalarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Vodafone Bedava Dakika yapmak isteyen Vodafone aboneleri bedava dakika paketlerini Vodafone internet sitesinden inceleyebilirler. Kendilerine uygun olan paketi edinebilir ve bedava dakika kampanyasından yararlanabilirler. Vodafone Bedava Dakika kampanyalarıyla sevdikleriyle doya doya konuşabilirler.

Vodafone Bedava Dakika 100 Kampanyası

Sadece Vodafone kullanıcıları ile görüşmeler yapabileceğiniz, hediye dakika kampanyasına katılmak istiyorsanız kısa mesaj ile “EVET” yazıp 3785’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone 542 Dakika Nasıl Alınır?

Siz de Vodafone müşteri hizmetlerinden 542 bedava dakika kazanmak isterseniz, tek yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “542” yazarak 7000’e ücretsiz SMS göndermektir.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Siz sevdiklerinizle doya doya konuşmanın keyfini çıkartın diye Vodafone’da kampanyalar bitmez. Hemen bedava 1000 dakikaya sahip olabilmek için “EVET” yazıp 4000’e SMS atın sevdiklerinizin mutluluklarına ortak olun.

Vodafone Faturasız Bedava Dakika

Vodafone’un müşterilerine sunduğu fırsat ve kampanyalardan, dakikaları yetmeyen operatör kullanıcılarının ve sevdikleri ile rahatça konuşamayan aboneler yararlanabilmektedirler. Bu kampanyalardan kazandığınız bedava dakikalarla bütün sevdiklerinizle doya doya görüşebilirsiniz.

Vodafone’un faturasız hat abonelerine sunduğu kampanyalardan biri olan bana ne var kampanyasına siz de katılabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek, “BANANEVAR” yazıp 4545’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi 

Vodafone’un Kazandıran Yükle Kazan Kampanyası

Covid-19 salgını nedeniyle sevdiklerimizden uzak kaldığımız bu günlerde Vodafone yükle kazan kampanyası ile siz de bedava dakika kazanabilirsiniz. Vodafone’nun abonelerine özel sunduğu bu kampanyada yüklediğiniz TL tutarı kadar bedava dakika kazanabilir ve sağlığınızı riske atmadan sevdiklerinizle görüşebilirsiniz. Sevdiklerinizle telefonda rahat rahat konuşabilmek ve bu kampanyadan faydalanabilmek için “DAKIKA” yazıp 4455’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Her Yöne Bedava Dakika

Telefonda sizde sesli konuşmayı seviyorsanız, TL yüklemeden bedava dakika sahibi olmak istiyorsanız, Vodafone’un ayrıcalıklı dünyasından yararlanabilirsiniz. “KAZAN” yazıp 4455’e yolladığınız takdirde hattınıza bedava 500 dakika tanımlanacaktır. Bu kampanya sayesinde sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz.

Vodafone Gençlere Özel Bedava Dakikalar

Vodafone kampanyalarda genç Freezone’luları da unutmuyor. Siz de Vodafone Freezone’luysanız, telefonda arkadaşlarınızla dakika derdi olmadan sohbet edebilirsiniz. Vodafone’un gençlere sunmuş olduğu bu kampanyada 6 ay geçerli 250 dakika bulunuyor. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptığınızda bu kampanyadan kolayca yararlanabilirsiniz.

YouTube video

Vodafone Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

7000’i sesli olarak arayabilir, ya da telefonunuzun mesaj bölümünden almak istediğiniz kampanya/paket kodunu yazıp 7048’e SMS olarak yollayabilirsiniz.

Vodafone’da Dakika Nasıl Sorulur?

Kalan kullanım miktarınızı öğrenmek istiyorsanız, OZET yazarak 7000’e ücretsiz olarak SMS yollayabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu