Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan Kampanyası 2022; Vodafone operatör şirketi aboneleri arkadaşını davet ederek bedava internet elde etmek istedikleri takdirde belirlenen şartları yerine getirmelidirler. Bu şartları sağlayan müşteriler ile vodafone’ a yeni kazandırdıkları aboneler bedava 15 GB bedava internet elde edebilmektedirler. Bu yazımızda vodafone operatör şirketi abonelerinin arkadaşlarını davet ederek nasıl 15 GB bedava internet elde edebileceklerine ilişkin olarak bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan Nasıl Yapılır

Arkadaşını davet et 15 GB kazan kampanyası kapsamında bedava internet elde edebilmek için yapılması gereken öncelikle cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemektir. Uygulamayı yükleyen müşteriler menü seçeneğinden 15 GB bedava internet seçeneğini seçerek arkadaşını davet et linkine tıklamalıdırlar.

Uygulama üzerinden arkadaşlarını davet edebilmek için davetiye linki almaları gerekmektedir. Linki alan vodafone abonesinin faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı önem arz etmez. Vodafone oluşturulan linki dilediğiniz arkadaşınıza gönderecektir. Arkadaşınızı belirli sosyal mecralar üzerinden davet edebileceğiniz gibi GSM numaralarını belirlenen kutucuğa yazarak da davet edebilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Nasıl Yapılır

  • Davetiyeye ilişkin işlemlerin yapılması için AppStore yahut PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasının yüklenmiş olması gerekir.
  • Arkadaşını davet etmek isteyen kişinin altı aydır vodafone yanımda uygulamasını kullanıyor olması gerekir.
  • Uygulamayı yükleyen kişiler menü seçeneğinden arkadaşını davet et butonuna tıklamalıdır.
  • Arkadaşını davet edebilmek için davet edilen kişinin on sekiz yaşından büyük olması ve faturalı vodafone hat kullanıcısı olmayı taahhüt etmesi gerekmektedir.
  • Davet edilecek kişinin davet edileceği metotun seçilmiş olması gerekir. Zira WhatsApp, Instagram, Facebook üzerinden davet etmek söz konusu olabileceği gibi ilgili kutucuk üzerinden GSM numarası ile de davet söz konusu olabilir.
  • Kampanyanın geçerli olması için hat alımı işleminin yapılması yahut hat taşıma işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında davet etme yetkisine sahip olan kişi dilediği ölçüde kişiyi davet etme hakkına sahip olabilmektedir.
  • Kampanya yaklaşık olarak 48 saat içinde tanımlanmakta olup üç ay süreyle geçerlidir. Buna mukabil onay bildiriminin gelmesinin ardından 15 GB bedava internet davet eden ve davet edilen kişi adına tahsis olunacaktır.

Davet edilen arkadaşınızın hattının açılmasına bağlı olarak hem davet eden abone hem de davet ettiğiniz yeni abone bedava 15 GB internet sahibi olabileceklerdir. Bunun yanı sıra 30 GB hediye internet kazanma şansına da sahip olabilmektedirler. Bedava internet 48 saat süreç içerisinde hattınıza tanımlanacaktır. Tahsis olunan internet üç ay süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir. Vodafone’ un Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kapsamında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Gelmedi

En çok yaşanan sorunlardan biride Vodafone arkadaşımı davet etim 15 GB gelmedi sorunudur. Vodafone Yanımda üzerinden sırası ile adım adım arkadaşınızı davet et linkinden işlemleri yaptığınızda Vodafone Bedava İnternet gelmektedir. Davet linki üzerinden işlem yapılmaması yada faturasız hatta geçilmesi durumunda hattınıza 15 GB internet yüklenmez.

Tüm davet etme işlemini doğru yaptığınızda 1 5 GB internet 48 saat içerisinde hat aktif olduktan sonra yüklenecektir. Eğer ücretsiz internetiniz gelmezse Vodafone müşteri hizmetleri aramanız gereklidir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Hilesi

Vodafone arkadaşını davet et hilesi nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse bedava 15 GB kazanmak için her hangi bir hile yapmanıza gerek yoktur. Vodafone yanımda uygulaması giriş yaparak sadece arkadaşınızı davet etmeniz yeeterlidir.

Yazımızda belirtildiği üzere vodafone arkadaşını davet et kampanyası dahilinde Vodafone bedava internet elde etmek anılan koşulların yerine getirilmesi ile mümkün kılınmıştır. Kampanyadan yararlanmak oldukça kolaydır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet