Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Vodafone operatör şirketi özellikle vodafone FreeZone abonelerine çok sayıda bedava internet paketi tanımlaması yapmaktadır. Özellikle sosyal mecralarda sıklıkla atıf olan gençlere yönelik çok sayıda GB odaklı paket tahsis etmiştir. Bununla birlikte Freezone abonesi olmayan müşterilere de bedava internet tanımlaması yapıldığı görülmektedir.

Bedava internet paketleri müşterilerin belirli miktarda TL yüklemesi yapması halinde tanımlanabileceği gibi müşterilerin belirli tarifelere üye olarak da bedava internet hakkı kazanması da söz konusu olmaktadır. Bu yazımızda vodafone operatör şirketinin müşterilerine sunmuş olduğu bedava 2 GB internet paketinin nasıl yapılacağına ilişkin belirlemeler yapılacaktır.

Vodafone Abone Süper 2 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Kampanya yaş bakımından herhangi bir kıstas getirmemektedir. Kampanyadan yalnızca faturasız hat sahibi vodafone kullanıcıları yararlanabilmektedir. Faturasız hat sahipleri kampanyadan yurt içi kullanımlarında faydalanabilmektedir. Faturalı hat sahiplerinin kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanması söz konusu olmamaktadır. Kampanyadan bugün itibarıyla 35 TL’ ye yararlanmak mümkündür.

Kampanyadan yararlanmak için yapılması gereken ABONE SUPER2GB yazıp 3636’a kısa mesaj göndermektir. Bu şekilde otuz gün süreyle her yöne yurt içinde geçerli 750 dakika, her yöne 500 sms ve 7 GB internet sahibi olabilirsiniz. İnternet’ in 2 GB’lık kısmı bedava internet kapsamında kullanılmaktadır. 2 GB bedava internet on iki ay süreyle geçerlidir. Paket dahilinde belirlenmiş olan dakikalarınızın, smslerinizin ve internet hakkınızın bitmesi halinde yapılan aşım hattınızdaki TL miktarından karşılanacaktır.

Kampanyadan ilk otuz gün bedava yararlanmak mümkündür. Bir sonraki ay ücret ödemek istemeyen müşterilerin ilk ay geçtikten sonra üyeliğe ilişkin işlemlerini iptal etmeleri gerekmektedir. İptal talebinde bulunmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek IPTAL SUPER2GB yazıp 3636’ a kısa mesaj göndermelidirler. Müşteriler iptal işleminin gerçekleştiğinden emin olmak istedikleri takdirde cep telefonlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemelidirler. Yüklemeyi tamamlayan müşteriler vodafone yanımda uygulamasına GSM numaraları ile giriş yaparak hatlarına tanımlı tarifeleri öğrenebilirler.

İptal talebinde bulunmak isteyen müşterilerin müşteri hizmetleri aracılığıyla da iptal işlemlerini yapmaları söz konusu olabilmektedir. Paket dahilinde kullanılmayan hakların bir sonraki aya devri söz konusu değildir.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone FreeZone Bedava 2 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

Kampanyadan 26 yaş altındaki bireysel faturasız hat sahibi aboneler yararlanabilmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin pazartesi günü 30 TL yükleme yapmış olmaları gerekmektedir. Paket sms onayının gelmesi ile aktive olup iki gün süreyle geçerlidir. Paketten yalnızca bir defaya mahsus olarak yararlanılabilir. Paket dahilinde tanımlanan internet yalnızca yurt içinde geçerli olarak kullanıma sunulmuştur.

Vodafone FreeZone Bedava 2 GB Kampanyasına Kimler Katılabilir

Vodafone freezone bedava 2 GB kampanyasından sadece 26 yaşından küçük Vodafone müşterileri yararlanabilir. 26 yaşından küçük Vodafone faturasız hat sahipleri hatlarına TL yükleme şartı ile kampanyadan yaralanabilir.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone freezone 2 GB bedava internet kampanyası detayları ise;

  • Pazartesi günleri 30 TL ve üstü lira yükleyen ya da 29 TL üstü paket satın alan 26 yaş altı bireysel faturasız tarifeli Vodafone’lular kampanyadan faydalanabilir.
  • Bu paket kapsamında yurt içi aramalarda ve yurt içi mobil internette kullanılabilen 2 gün geçerli 2GB internet hediyesi bulunmaktadır.
  • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
  • Bu paket kapsamında kapsamındaki hediye internet sadece 26 yaş altındaki bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
  • Paket başlangıç tarihinden itibaren 2 gün geçerlidir.
  • Paket bittikten sonra yenilenmez.
  • Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan hakları bir sonraki döneme devretmez.. Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Görüldüğü üzere  vodafone operatör şirketi aboneleri vodafone yanımda uygulaması üzerinden yahut kampanya dahilinde belirlenmiş sms kodu ile bedava 2 GB internet sahibi olabilmektedir.

YouTube video

Vodafone Soruyu Bil 4 GB Kazan Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de Vodafone hattına sahipseniz ve Vodafone hattınız için bedava internet ihtiyacınız var ise faturalı yab da faturasız hat fark etmeksizin kesin olarak kazanabileceğiniz bir internet vardır. Vodafone bil kazan aracılığı ile bedava GB sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Red’li Süper Ek 2 GB Kazan

Eğer ki Vodafone hattınızı Vodafone Red ayrıcalıklı dünyasına taşımış iseniz ve Vodafone Red ek 2 GB kampanyasından yararlanmak istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasına girip kampanyalar kısmından ek paketinizi aktifleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu