Reklam
Teknoloji Haberleri

Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme

Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme 2023; Dünyada ve Türkiye’de hat kullanıcılarına dopdolu tarife ve avantajlı paketler sunan Vodafone, abonelerine kimi zaman farklı kampanya ve hizmetler de sunmaktadır. Vodafone’un hat kullanıcılarına hazırladığı indirimli ve fırsatlarla dolu paket ve kampanyaları ya da hizmetleri müşteriler memnuniyetle karşılamaktadırlar.

Vidyozone servisi de Vodafone’un hat kullanıcılarına sunmuş olduğu uygulamalardan bir tanesidir.

Vidyozone Nedir?

Vodafone’un müşterilerine sunmuş olduğu uygulamalardan biri olan Vidyozone, abonelerin oyun oynayabildikleri ve video izleyebildikleri bir servistir. Vidyozone uygulamasında bulunan bazı içerikler sadece işletim sistemi Android olan cihazlar üzerinden görülebilmektedir. Ancak vidyozone.mobi adresine giderek videoları sınırsız bir şekilde izleme imkânına sahip olabiliyorsunuz.

Vidyozone aboneliği siz kendiniz yapmıyorsanız eğer, genellikle bir şey indirirken veya izlediğiniz film ya da dizi esnasında çıkan reklamlardan oluşmaktadır. İzlediğiniz film veya dizi esnasında reklamlara izin verdiğiniz zaman servise aboneliğiniz sizin haberiniz olmadan yapılabiliyor. Vidyozone ile ilgili bir bilgi mesajı alırsanız, aboneliğinizi hemen iptal ettirmeniz gerekiyor.

YouTube Bedava Premium Hesaplar

Vidyozone Üyelik Abonelik Sorgulama

Vidyozone ile ilgili bir bilgi mesajı aldıysanız, aboneliğinizi iptal ettirmeden önce abonelik sorgulamanızı yaptırmanız gerekiyor. Vodafone müşterisi iseniz, Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni 542’yi ya da 0542 542 00 00 telefon numarasını arayabilir müşteri temsilcisine bağlanarak Vidyozone aboneliğinizin sorgulamasını talep edebilirsiniz. İsterseniz size yakın olan bir Vodafone Cep Merkezi’ne veya bayisine giderek, Vidyozone aboneliğinizin sorgulamasını Vodafone bayilerinden ya da cep merkezlerinden yapabilirsiniz.

Vidyozone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vidyozone Müşteri Hizmetleri 0850 333 36 63 telefon numarasını arayabilirsiniz. Vidyozone abonelik sorgulamasını veya iptal etmek için Vidyozone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak zaman kaybetmenize neden olduğu gibi aboneliğiniz henüz başlamamış ise yanlışlıkla üye olabilirsiniz. Bu nedenle Vidyozone abonelik sorgulama ve aboneliğinizi iptal ettirmek için bağlı olduğunuz GSM operatörünüzü arayarak işlemlerinizi daha kolay ve kesin olarak sonuçlandırabilirsiniz.

Vidyozone Üyelik (Abonelik) Nasıl İptal Edilir?

Çok sayıda mobil kullanıcı Vidyozone aboneliğinin kendilerinin haberi olmadan yapıldığını ifade ediyorlar. Böyle bir durumda mobil kullanıcılar. Vidyozone uygulamasına üyelik için 64 TL ödemek istememektedirler.

Bağlı oldukları GSM operatörünün müşteri hizmetlerini arayan mobil kullanıcıları, müşteri temsilcileri ile irtibata geçip Vidyozone üyeliklerini iptal ettirmek istediklerini talep etmektedirler. Sizin de bilginizin dışında Vidyozone aboneliğiniz gerçekleşti ise, aşağıda belirtilen yöntemlere bir göz atabilirsiniz.

Vodafone Vidyozone Abonelik İptali için

Vodafone müşterisi iseniz, Vodafone kullandığınız hattınıza ait Vidyozone üyeliğinizi sonlandırmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “iptal vidyozone” yazıp 1240 numarasına kısa mesaj göndererek Vidyozone üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Turkcell Vidyozone Abonelik İptali için

Turkcell hattı kullanıyorsanız, Vidyozone aboneliğinizi iptal ettirmek için telefonunuzdan “iptal vidyozone” yazıp 1240’a SMS atarak Vidyozone üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Türk Telekom Vidyozone Abonelik İptali için

Türk Telekom telefon hattınızdan Vidyozone aboneliğinizi sonlandırmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “iptal vidyozone” yazarak 3480’e kısa mesaj gönderebilir Vidyozone üyeliğinizi iptal etmiş olursunuz.

Bimcell, PTTcell ya da TeknosaCell Vidyozone Abonelik İptali için

Hat kullanıcıları telefonlarının kısa mesaj bölümlerinden “iptal vidyozone” yazıp 1240’a kısa mesaj gönderdiklerinde Vidyozone üyeliklerinin iptallerini gerçekleştirmiş oluyorlar.

Vidyozone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vidyozone aboneliği iptal etmek yada aklınıza takılan soruları Vidyozone müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Vidyozone müşteri hizmetlerini aramak için 08503333663 numarasın aramalısınız.

Vidyozone Abonesi Olup Olmadığımı Nasıl Anlarım

Bir çok kişiyi mağdur eden ve yüksel fatura ödemenize neden olan vidyozone abonesi olup olmadığınızı öğrenmek için kullandığınız operatörü arayarak sorgulayabilir yada online işlemler menüsünden güncel fatura detayınızı inceleyebilirsiniz. Eğer faturanız bilginizi dahildi yükselmişse vidyozone abonesi olduğunuz anlamına gelir.

Vidyozone Para İadesi Mümkün mü?

Sizin bilginizin dışında başlatılmış olan Vidyozone üyeliğinizi iptal ettirdiğinizde paranızı geri almanızın bir yolu bulunmamaktadır. İsteğinizin dışında başlamış olan Vidyozone aboneliğinizi bir aylık ücretini ödemiş olduğunuzdan dolayı bir aylık hizmeti kullanabiliyorsunuz.

Sizlere bu yazımızda Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme 2023 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Vidyozone abonelik iptali için aklınıza takılan soruları yorum kısmına yapabilirsiniz.

YouTube video

 

Vidyozone Sadece Vodafoneye Mi Özel?

Vodafone ayrıcalıklarından biri olan Vidyozone yoğun bir ilgi görerek Vodafone hat kullanıcılarının resmen göz bebeği olmuş durumda ve diğer operatör kullanıcıları da Vidyozoneyi kullanmak istiyor ve 1240 numarasına mesaj atarak Turkcell ve Vodafone 3480 numarasına mesaj atarak da Türk Telekom Vidyozone abonesi olabilir ya da iptal edebilir.

Vidyozone Parayı Otomatik Olarak Mı Alıyor?

Evet, Vidyozone bütün operatörlerden aynı ücreti almakla birlikte o ücreti otomatik olarak hattınıza yansıtır ve yansıtılan ücret üyeliği iptal ettiğiniz taktirde de geri iade edilmez.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu