Reklam
Bedava Hesaplar

Valorant Şekilli Nickler

Valorant Şekilli Nickler; 2020 yılının ortalarında oyun piyasasına hızlı bir giriş yaparak rakiplerine karşı oldukça fazla beğenilerek oynanmaya başlanmış olan Valorant Şekilli Nickler Valorant oyunu çıktığı zamandan bu zamana kadar hemen hemen her oyuncu tarafında Valorant Şekilli Nickler konusu oldukça merak edilir olmuştur.

Valorant Şekilli Nickler konusunun çok fazla merak edilmesinin sebeplerinden birisi de oyunda farklı bir adam sahip olmak ya da oyunda diğer oyunculardan farklı bir görünüme sahip olarak dikkat çekici olmak. Farklı bir görünüm elde etmenin de en basit ve en etkili yolu da elbette ki Valorant Şekilli Nickler konusunda vereceğimiz taktiklerle yapacağınız Valorant Şekilli Nickler dir.

Valorant Nedir?

Valorant 2020 yılında dünyaca ünlü oyun yapım ve yayımcısı olan ve Herkes tarafından bilinip oynanan LOL oyunun da yapımcısı olan Riot Games tarafından yapılıp yayımlanmış bir çevrim içi çok oyunculu taktik üzerine kurulu 1. şahıs nişancı oyunudur. Oyun dünyada en çok tutulan ve sevilen oyun türü olan 1. şahıs nişancı oyunu olduğunda ve Dünyaca ünlü bir oyun yapım ve yayımcısı tarafından yapılıp yayımlanınca elbette ki çok fazla tutulup beğeni almıştır.

Oyunun diğer bir çok sevilme nedeni de şu zamana kadar Riot Gamesin çıkardığı Valorant oyunu gibi bir çok oyun vardır örnek verecek olursak CSGO ve Zula oyunları ancak Valorant oyununa Riot Games öyle güzel yenilikler ve farklı dokunuşlar yapmıştır ki bu da oyunun rakiplerine karşı oldukça fazla beğenilerek her e-spor turnuvalarında dahi oyunun hep oynanma sırasında 1. sırada olmasını sağlamıştır.

Eğer ki eskiden bir Valorant hesabınız varsa ve o hesabınızın ismini Valorant Şekilli Nickler ile değiştirecekseniz isim değiştirme nasıl yapılır tam olarak da bilmiyorsanız bu konuda size kolaylık olması amacıyla yazdığımız Valorant Nick İsim Değiştime Nasıl Yapılır yazımızı ziyaret ederek kolay bir şekilde iiminizi Valorant Şekilli Nickler ile değiştirebilirsiniz.

Oyun sadece bilgisayarınıza tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirip oynayacağınız şekilde tasarlanmıştır ve herhangi bir mobil cihazdan oynanabilir bir versiyonu bulunmamaktadır. Eğer ki Valorant oyununu bilgisayara nasıl indirebilirim diye merak ediyorsanız aşağıda vereceğim adımları takip ederek tamamıyla ücretsiz bir şekilde Valorant oyununu indirebilirsiniz.

Valorant Etiket Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır

Valorant İndir

Valorant oyununu indirmek için öncelikle bir Epic Games hesabınızın olması gerekmektedir. Epic Games hesabınıza giriş yaptıktan sonra ister Epic Games internet sitesinden ister bilgisayara indirdiğiniz Epic Games uygulamasından Epic Games’e giriş yapın ardından “mağaza” seçeneğine tıklayın ve arama yerine Valorant yazın ardından “sepete ekle” seçeneğine basın ve oyunu tamamıyla ücretsiz bir şekilde satın alın ardından kütüphanenize gidin ve oyunu yükleyin ardından artık oyuna Valorant Şekilli Nickler ile de yaratıcı ve dikkat çekici bir isim bularak oyuna giril yapabilirsiniz.

Valorant Sistem Gereksinimleri

Aşağıda belirtilen sistem gereksinimleri Valorant tarafından oyunu kusursuz ve en güzel şekilde oynamanız için önerilen sistem gereksinimleridir.

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 64-Bit
İşlemci: Intel Core i5-4460 / AMD Ryzen 3 1200
Bellek: En az 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon R9 380
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 11 olmalıdır.

Valorant Türk Ajan

Valorant oyunu hakkında son zamanlarda popüler olan diğer bir arama da Valorant Türk Ajan konusudur. Valorant oyununda birbirinden farklı görünüşte ve özellikte çok fazla karakter bulunmaktadır ancak bu karakterlerin hepsi yabancı uyrukta karakterlerdir ve adları hep bulundukları uyruklara ait isimlerdir ancak Valorant yakın zamanda oyuna bir tane de Valorant Türk Ajan ekleyeceğini duyurdu ve bu konu hakkında da çalışmalar yürüttüğünü açıkladı ancak henüz yeni gelecek olan Valorant Türk Ajan nasıl bir görünüme sahip olacak ve adı ne olacak henüz belli değil ve herkes heyecanla yeni gelecek olan tValorant Türk Ajan merak etmektedir.

Ancak şu anda gelecek olan yeni Valorant Türk Ajan sesi bellidir ve bunu da öğrenmek isterseniz şimdi anlatacağım adımaları dikkatlice takip edin. Öncelikle oyuna giril yaptıktan sonra modlar seçme kısmından oyunu başlat seçeneğinin yanında bulunan alıştırma seçeneğine basın sonrasında sizi bir antrenman moduna atacaktır buradaki haritada bir alt katta sığnak benzeri bir yer göreceksiniz orada bulunan koridorda sağdaki ilk odaya girilş yapın ve bilgisayarın yanına gidin sonrasında belirtilen tuşa basın ve yeni gelecek olan Valorant Türk Ajan sesini duyun.

Valorant Şekilli Nickler

Öncelikle https://www.onunismine.com/valorant-nickleri-sekilli/ sitesine gidin bu site adınızı yazdığınızda size onlarca farklı tarzda Valorant Şekilli Nickler verecektir. Öncelikle belirtilen siteye gidin ardından “Nick Yazın” seçeneğine oyunda hangi adı kullanmak istiyorsanız onu yazın sonrasında aşağıda onlarca farklı nick şekillerinden birini seçin ve onu kopyalayın ardından Valorant isim değiştirme nasıl yapılır öğrenmek için verdiğim yazıyı inceleyerek Valorant oyunu da isminizi Valorant Şekilli Nickler ile değiştirin.

 

VALORANT Nick Nasıl Değişir?

Valorant Nick’inizi Valorant resmi sitesinden değiştirebilirsiniz. Oynamış olduğunuz hesabınız ile siteye giriş yaparak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant Şifre Nasıl Değiştirilir?

Valorant sitesinde hesabınıza giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmına gelin. ID yazan yerin altında şifre yazan kısma tıklayın. Eski şifrenizi girdikten sonra yeni şifrenizi belirleyip doğrulayın ve kaydedin.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu