Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası 2023; Turkcell operatör şirketi abonelerine yüklediğin kadar kazan kampanyası dahilinde hediye dakika ile hediye internet tahsisi yapmaktadır. Müşterilerin bunun için yapmaları gereken ise yalnızca cihazlarına TL yüklemesi yapmalarıdır. Ardından kampanya dahilinde ayrıcalıkların sahibi olabilirler.

Bu yazımızda Turkcell müşterilerinin yüklediğin kadar kazan kampanyası dahilinde nasıl hediye sahibi olabileceklerine ilişkin açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Nedir ?

Yüklediğin kadar kazan hazır kart abonesi Turkcell kullanıcılarının cihazlarına TL yüklemesi yaparak yararlanabilecekleri ve pek çok ayrıcalıkların sahibi olabilecekleri bir kampanyadır.

İlgili kampanya dahilinde cep telefonunuza kısa mesaj gönderilecek olup kısa mesajın ardından üç gün içinde TL yüklemesi yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Müşterilerin TL yüklemesini www.turkcell.com.tr adresini ziyaret ederek, Dijital Operatör uygulaması üzerinden yahut Paycell üzerinden yapmaları mümkündür.

Yüklediğin kadar kazan kampanyası dahilinde edinilen kazanımlar yurt içinde geçerli olarak kullanıma uygundur. Belirlenen süre dahilinde kullanılmayan kullanım haklarının bir sonraki aya, haftaya yahut güne aktarımı söz konusu değildir.

Aboneler söz konusu kampanyadan bir ay içerisinde en fazla dört defaya mahsus olarak yararlanabilirler. Kullanım hakkının bitmesinin ardından paketin otomatik olarak yenilenmesi söz konusu değildir. Kullanım hakkınızın bitmesi halinde  müşteriler kısa mesaj aracılığı ile bilgilendirme yapılacaktır.

Paketler dahilinde yer alan kullanım haklarından yalnızca paketin sahibi ilgili kişinin yararlanması söz konusu olup kullanım haklarının üçüncü bir kişiye transfer edilmesi mümkün değildir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyasından Kimler Yararlanabilir ?

Kampanyadan yararlanacak müşterilerin son on iki ayda en az dört kere paket satın almış olması yahut en az dört kere TL yüklemesi yapmış olmaları gerekmektedir. Ayrıca kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin son doksan gündür aktif bireysel hazır kart aboneliğinin de bulunması gerekmektedir.

Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası 

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Hediyeleri

Yüklediğin kadar kazan kampanyasından adından da anlaşılacağı üzere ne kadar yükleme yaparsanız o kadar kazanmanız söz konusu olacaktır. Bu bağlamda ,

35 TL yüklemesi yapan müşteriler 35 TL’ lik kazanım hakkına

40 TL yüklemesi yapan müşteriler 40 TL’ lik kazanım hakkına

50 TL yüklemesi yapan müşteriler 50 TL’ lik kazanım hakkına sahip olabilirler.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Nasıl İptal Edilir

35 TL yüklemesi yapan ve kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 35 TL yazıp 2200’ a ücretsiz olarak kısa mesaj gönderebilirler.

40 TL yüklemesi yapan ve kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 40 TL yazıp 2200’ a ücretsiz olarak kısa mesaj gönderebilirler.

50 TL yüklemesi yapan ve kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 50 TL yazıp 2200’ a ücretsiz olarak kısa mesaj gönderebilirler.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan TL Nasıl Kullanılır

Türkcell yüklediğin kadar kazan kampanyasından kazandığınız TL bakiyeler nasıl kullanılır sorusuna cevap vermek gerekirse yüklediğiniz kadar kazandığınız TL bakiyeleri her yöne arama, mesaj yada internet kullanımı için değerlendirebilirsiniz.

Yüklediğin kadar kazan ile kazanılan TL bakiyeleri her yöne konuşma içi kullanabileceğiniz gibi dilerseniz internet için kullanabilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bitti Mi

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası Turkcell tarafından belli dönemlerde aktif edilip belli dönemlerde devre dışı bırakılmaktadır.

Özellikle hattınıza TL yüklemesi yapmak isteyen bir çok kişi yüklediğin kadar kazan bitti mi yada devam ediyor mu sorusunu sormaktadır. Yüklediğin kazan kampanyası şu an devam etmektedir. Ancak ilerleyen dönemde yüklediğiniz kadar kazan kampanyası bitebilir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Gelmedi

Hattınıza TL yüklemesi yaptıktan sonra yüklediğin kadar kazan kampanyası kapsamında hattınıza bedava TL yüklenecektir. Eğer hattınıza TL yüklenmezse bu daha önce yükle kazan ile bedava TL kazandığınız için olabilir. Yükle kazan kampanyasına ayda 2 defa katılma imkanınız bulunmaktadır.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Nasıl Harcanır

Turkcell yüklediğin kadar kazan nasıl harcanır sorusuna cevap vermek gerekirse kazandığınız TL bakiyelerine ne yazık ki paket olarak kullanamazsınız. Ancak Yüklediğin kadar kazan TL harcamak için bu bedava TL bakiyesini konuşma yaparak yada internet kullanımı için harcayabilirsiniz.

Turkcell Yükle Kaza Paket Yapma

Turkcell Yükle kazan ile kazandığınız bedava TL bakiyelerini ne yazıkki her hangi bir paket yapmak için kullanamazsınız. Yükle kazan kampanyası kapsamında size sunulan bedava TL bakiyelerini dilediğiniz gibi arama, SMS yada İnternet kullanımı için değerlendirebilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Nasıl Ücretlendirilirim ?

Yüklediğin kadar kazan kampanyası ile dakika yahut internet hakkı kazanmanız söz konusu olmaktadır. Kazandığınız dakika paketine ilişkin olarak 60 saniyelik periyotlar üzerinden ücretlendirilirsiniz. Bununla birlikte kazandığınız internet kullanımlarına ilişkin olarak 100 KB üzerinden ücretlendirilmeniz söz konusu olacaktır.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Ne İşe Yarar

Yüklediğin kadar kazan kampanyası başlığı altında edinilen hediyeler son üç ayda yapılan internet kullanımının 1 GB üzerinde yahut 1 GB altında olmasına göre ikili bir ayrım çerçevesinde incelenmektedir.

Son üç ayda toplam internet kullanımı 1 GB ve üzerinde üstünde olan aboneler

  • Son altı aydır yükleme yapmamışlarsa kampanya sms’ ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 25 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardında bir gün süreyle geçerli 1 GB hediye internet kullanım hakkı kazanacaklardır.
  • Geçmiş dört yüklemesinin ortalaması 20 TL ve altındaysa kampanya sms’ ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 25 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardından bir gün süreyle geçerli 1 GB hediye internet kullanım hakkı kazanacaklardır.
  • Geçmiş dört yüklemesinin ortalaması 25 TL ve altındaysa kampanya sms’ ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 30 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardından bir gün süreyle geçerli 1 GB hediye internet kullanım hakkı kazanacaklardır.
  • Geçmiş dört yüklemesinin ortalaması 30 TL ve altındaysa kampanya sms’ ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 40 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardından bir gün süreyle geçerli 1 GB hediye internet kullanım hakkı kazanacaklardır.
  • Geçmiş dört yüklemesinin ortalaması 40 TL ve altındaysa, kampanya sms ‘ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 50 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardından bir gün süreyle geçerli 1 GB hediye internet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Son üç ayda toplam internet kullanımı 1 GB altında olan aboneler

  • Son altı aydır yükleme yapmamışlarsa kampanya sms ‘ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 25 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardından bir gün süreyle geçerli olmak üzere 100 DK hediye konuşma hakkı sahibi olabileceklerdir.
  • Geçmiş dört yüklemesinin ortalaması 20 TL ve altındaysa kampanya sms ‘ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 25 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardından bir gün süreyle geçerli olmak üzere 100 DK hediye konuşma hakkı sahibi olabileceklerdir.
  • Geçmiş dört yüklemesinin ortalaması 25 TL ve altındaysa  kampanya sms ‘ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 30 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardından bir gün süreyle geçerli olmak üzere 100 DK hediye konuşma hakkı sahibi olabileceklerdir.
  • Geçmiş dört yüklemesinin ortalaması 30 TL ve altında ise, kampanya sms ‘ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 40 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardından bir gün süreyle geçerli olmak üzere 100 DK hediye konuşma hakkı sahibi olabileceklerdir.
  • Geçmiş dört yüklemesinin ortalaması 40 TL ve altında ise, kampanya sms ‘ini aldıktan sonraki üç gün içinde en az 50 TL ve üzerinde paket veya TL yüklemesi yapmalarının ardından bir gün süreyle geçerli olmak üzere 100 DK hediye konuşma hakkı sahibi olabileceklerdir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Dahilinde Yer Alan Kullanım Haklarımı Nasıl İptal Ederim ?

Dakika hediyenizi iptal etmek istediğiniz takdirde yapmanız gereken IPTAL 100DK GUNLUK yazıp 2222’ e kısa mesaj atmaktır. Ardından pakete ilişkin iptal işlemlerinizin tamamlanması söz konusu olacaktır.

İnternet kullanımı hediyelerinizi iptal etmek istediğiniz takdirde yapmanız gereken ise IPTAL GUNLUK 1GB yazıp 2222’ e kısa mesaj göndermektir. Ardından pakete ilişkin iptal işlemlerinizin tamamlanması söz konusu olacaktır.

İptale ilişkin işlemler dahilinde 2222’ e gönderilen kısa mesajlar ücretsiz olup müşterilerden herhangi bir başlık altında ücret tahsilatı yapılmayacaktır.

YouTube video

Turkcell 50 TL Yükleme Avantajları Nelerdir?

Eğer ki siz de Turkcell hat kullanıcı olarak hattınıza 50 TL değerinde bir yükleme yapacaksınız ancak yükleme yaktıktan sonra ne gibi avantajları olacak diye merak ediyorsanız; ilk avantajı yukarıda bahsettiğimiz yükle kazan kampanyasıdır sorasında da Turkcell operatörünün her zaman farklı miktarda yüklemelere yaptığı farklı kampanyalar vardır onlardan birisini de kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hediye Verme Günü Ne Zaman?

Turkcell salla kazan kampanyasından faydalanarak hediyeler kazanmak istiyorsanız ancak salla kazanı hangi gün yapınca hediye kazanabilirim diye merak ediyorsanız; salla kazan çarşamba günleri geçerli olan bir etkinliktir. Eğer ki salla kazan kampanyasını çarşamba günü yaparsanız bedava hediye sahibi olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu