Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet 2023; Turkcell operatör şirketi abonelerine faturalı yahut faturasız hat kullanıcısı olması fark etmeksizin yılbaşına özel bedava internet hakkından yararlanma fırsatı sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kolaylıkla belirlenen uygulamaları cihazlarına yükleyerek bedava internet paketlerine ilişkin kullanım hakkı sahibi olabilirler.

Bu yazımızda abonelerin yılbaşına özel olarak nasıl Turkcell bedava internet kazanabileceklerine ilişkin açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Hesabım Uygulaması Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell hesabım uygulaması ile yılbaşında bedava internet kullanımı sahibi olabilmeniz için yapmanız gereken yılbaşında cihazınıza AppStore yahut PlayStore üzerinden Turkcell hesabım uygulamasını yüklemektir. Yüklemenin ardından uygulamaya yılbaşında girerek bedava internet elde edebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinde yer alan hediye havuzuyla da müşterilerin yılbaşına özel olarak bedava internet hakkı kazandığı görülmektedir. Müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken Turkcell Dijital Operatörüm uygulamasını cihazlarına yüklemektir. Ardından hediye dakika, hediye sms yahut hediye internet kazanılabilecektir.

Turkcell BiP Uygulaması Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell BiP uygulaması ile yılbaşında bedava internet kullanımı sahibi olmak isteyen abonelerin öncelikle cep telefonlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden BiP uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Ardından yılbaşında uygulamaya girerek bedava internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Yılbaşında arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek de bedava 1 GB internet kullanım hakkı sahibi olabilirsiniz.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası 

Turkcell Salla Kazan Yılbaşı Bedava İnternet

BiP uygulaması üzerinden müşteriler salla kazan yaparak bedava internet kullanım hakkı sahibi olabilirler. Salla kazan yaparak bedava internet kazanmak isteyen müşterilere tavsiye edilen öğlen saatlerinde uygulama üzerinden salla kazan yapmalarıdır. Zira öğlen saatlerinde salla kazan yapan müşterilerin daha sık bedava internet kullanım hakkı kazandığı tespit edilmiştir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell GNÇ uygulaması ile bedava internet kazanmak isteyen müşterilerin yapması gereken öncelikle yılbaşında cihazlarına Turkcell GNÇ uygulamasını yüklemektir. Ardından yılbaşında uygulamaya giren genç abonler yılbaşına özel olarak bedava internet kullanım hakkı sahibi olabilirler.

Görüldüğü üzere abonelerin çok sayıda uygulama vasıtasıyla yılbaşına özel olarak bedava internet sahibi olmaları mümkündür.

https://www.youtube.com/watch?v=b7c-qG72zE0

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Eğer ki siz de artık yetmeyen internet paketinizden bıkmışsanız ve ek bolca GB istiyorsanız ancak çoğu kampanyayı da kullandınız ve bedava olarak hangi uygulamalardan GB kazanırım diye merak ediyorsanız; Turkcell mobil uygulaması, BİP mobil uygulaması, GNÇ uygulaması ve hemen hemen diğer tüm Turkcell uygulamaları aracılığı ile bedava internete sahip olabilirsiniz.

Turkcell Mobil’de Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?

Siz de artık sürekli internet paketinizin bitmesinden sıkıldınız ve her zaman bedava internet kazanma yollarını takip etmekten bıkmışsanız ve artık sınırsız bir mobil internete sahip olabilir miyim diye araştırıyorsanız yapmanız gereken şey Turkcell mobil uygulaması aracılığı ile paketinizdeki interneti sınırsız internetli bir pakete çevirmektir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu