Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet 2022; Turkcell operatör şirketi abonelerine faturalı yahut faturasız hat kullanıcısı olması fark etmeksizin yılbaşına özel bedava internet hakkından yararlanma fırsatı sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kolaylıkla belirlenen uygulamaları cihazlarına yükleyerek bedava internet paketlerine ilişkin kullanım hakkı sahibi olabilirler.

Bu yazımızda abonelerin yılbaşına özel olarak nasıl Turkcell bedava internet kazanabileceklerine ilişkin açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Hesabım Uygulaması Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell hesabım uygulaması ile yılbaşında bedava internet kullanımı sahibi olabilmeniz için yapmanız gereken yılbaşında cihazınıza AppStore yahut PlayStore üzerinden Turkcell hesabım uygulamasını yüklemektir. Yüklemenin ardından uygulamaya yılbaşında girerek bedava internet elde edebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinde yer alan hediye havuzuyla da müşterilerin yılbaşına özel olarak bedava internet hakkı kazandığı görülmektedir. Müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken Turkcell Dijital Operatörüm uygulamasını cihazlarına yüklemektir. Ardından hediye dakika, hediye sms yahut hediye internet kazanılabilecektir.

Turkcell BiP Uygulaması Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell BiP uygulaması ile yılbaşında bedava internet kullanımı sahibi olmak isteyen abonelerin öncelikle cep telefonlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden BiP uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Ardından yılbaşında uygulamaya girerek bedava internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Yılbaşında arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek de bedava 1 GB internet kullanım hakkı sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Yılbaşı Bedava İnternet

BiP uygulaması üzerinden müşteriler salla kazan yaparak bedava internet kullanım hakkı sahibi olabilirler. Salla kazan yaparak bedava internet kazanmak isteyen müşterilere tavsiye edilen öğlen saatlerinde uygulama üzerinden salla kazan yapmalarıdır. Zira öğlen saatlerinde salla kazan yapan müşterilerin daha sık bedava internet kullanım hakkı kazandığı tespit edilmiştir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell GNÇ uygulaması ile bedava internet kazanmak isteyen müşterilerin yapması gereken öncelikle yılbaşında cihazlarına Turkcell GNÇ uygulamasını yüklemektir. Ardından yılbaşında uygulamaya giren genç abonler yılbaşına özel olarak bedava internet kullanım hakkı sahibi olabilirler.

Görüldüğü üzere abonelerin çok sayıda uygulama vasıtasıyla yılbaşına özel olarak bedava internet sahibi olmaları mümkündür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.