Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi 2022; Turkcell operatör şirketi Lifebox’ a katılan müşterilerine hediye internet tanımlaması yapmaktadır. Aboneler Lifebox’ a katılarak fotoğraflarını, videolarını, rehberlerini ve diğer tüm dokümanlarını yedekleyebilirler. Bununla birlikte internet kullanım hakkı sahibi de olabilirler.

Bu yazımızda Turkcell abonelerinin Lifebox dahilinde nasıl bedava internet hediyesi kazanabileceklerine ilişkin açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Lifebox 2022

Yaptığı kampanyalar ile abone sayısını hızlıca yükselten Turkcell Lifebox kampanyası kapsamında bedava internet vermektedir.

Turkcell Lifebox uygulaması Google Play ve APP Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tüm fotoğraf, video ve tüm verilerinizi ücretsiz olarak saklayabilirsiniz.

Tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerinin Lifebox kullanımda geçerli olarak 10 GB saklama alanı ücretsiz olarak verilecektir. Ayrıca her fatura döneminde geçerli 5 GB hediye internet otomatik olarak tanımlanacaktır. Turkcell Lifebox bedava internet kampanyası mesaj göndererek hemen katılabilirsiniz.

Turkcell Paket Al Lifebox Kazan Kampanyası

Faturasız hat sahibi Turkcell aboneleri belirli miktarda TL ödemesi yaparak Lifebox uygulamasında geçerli olmak üzere GB kullanım hakkına sahip olabilirler. Müşterilerin yapması gereken ise yalnızca 25 TL ve üzeri miktarda paket satın alım işlemlerini gerçekleştirmektir.

  • 25 TL ve üzerinde paket satın alımı gerçekleştiren müşteriler Lifebox’ da geçerli 5 GB internet kullanımı ve 10 GB saklama alanı sahibi olabilirler.
  • 35 TL ve üzerinde paket satın alımı gerçekleştiren müşteriler Lifebox standart + paket üyeliği sahibi olabilirler.
  • 45 TL ve üzerinde paket satın alımı gerçekleştiren müşteriler Lifebox premium paket üyeliği hediyesi sahibi olabilirler.

Bahsi geçen kampanyalardan müşteriler bir ay süreyle bir defaya mahsus olarak yararlanabilirler. Kampanya yalnızca faturasız hat sahibi kullanıcılar bakımından geçerli olarak kullanılabilir.

Lifebox 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcıları Lifebox depolama uygulamasını dosya yahut veri aktarımı için kullanarak hediye 5 GB internet kullanım hakkı sahibi olabilirler.

Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken cihazlarının işletim sistemine göre AppStore yahut PlayStore üzerinden Lifebox uygulamasını indirmektir. Ardından üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Gereken işlemleri tamamlayan müşteriler Lifebox uygulamasında geçerli 10 GB saklama alanının ve 5 GB internet kullanım hakkının sahibi olabilirler.

Kampanya kapsamında yer alan kullanımlarınızın aylık olarak yenilenmesi söz konusu olacaktır. Kampanya dahilinde yer alan ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen müşteriler Turkcell mağazalarını ziyaret ederek yahut Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak hediye internet sahibi olabilirler. İptale ilişkin işlemlerin de aynı usuller izlenerek gerçekleştirilmesi mümkündür.

Görüldüğü üzere Turkcell şirketi aboneleri Lifebox ile hem verilerini depolayabilir hem de ilgili uygulama kapsamında hediye internet sahibi olabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.