Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell İnternet Paketleri

Turkcell İnternet Paketleri 2023; Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Turkcell operatör şirketi abonelerinin ilk tercihi şüphesiz internet paketleridir. İnternet paketleri sayesinde aboneler diledikleri ölçüde internet erişimine sahip olabilmektedirler.

Müşteriler internet paketleri kapsamında aylık 20 GB’ a varan internet paketi sahibi olabilirler. Bu yazımızda Turkcell şirketinin abonelere sunmuş olduğu internet paketleri ile ilgili açıklama yapmaya çalışacağız.

Turkcell İnternet Paketleri Nasıl Yapılır

Turkcell faturalı ve faturasız internet paketleri hakkında sizlere güncel tarifeleri paketler yazımızın devamında.

Turkcell Fırsat – Ayın İlleri 1 GB İnternet Paketi

Paketten yararlanmanın ön koşulu yeni hat alımı yapan ses hattı sahibi Turkcell abonesi olmaktır. Yeni hat alımı yapan ses hattı sahibi aboneleri Ayın İlleri internet paketi dahilinde 1 GB internet paketi sahibi olabilirler.

1 GB internet hakkı otuz gün süreyle geçerli olmak üzere yurt içinde kullanılabilir. Pakete ilişkin avantajlardan ayda yalnızca bir defaya mahsus olarak yararlanılabilir. Paketin bugün itibarıyla KDV ve ÖİV vergileri dahil fiyatı 9, 18 TL’ dir.

Turkcell Günlük 1 GB İnternet Paketi

Kurumsal faturalı ses hattı sahibi Turkcell aboneleri günlük 1 GB internet paketinden yararlanabilmektedirler. Kurumsal faturalı ses hattı sahibi aboneler paketten yalnızca bir gün süreyle yararlanabilmektedir. Bir günlük süre sonunda kalan kullanımların diğer güne aktarımı mümkün değildir.

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj seçeneğine CEPTEN GUNLUK 1 GB yazıp 2200’ e kısa mesaj atmalıdırlar. Ardından otomatik olarak paketin tanımlanması söz konusu olacaktır. Paketin bugün itibarıyla KDV ve ÖİV vergileri dahil fiyatı 20.90 TL’ dir. Paket kapsamında kullanım haklarının sona ermesi halinde ek ücretlendirme söz konusu olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet 

Turkcell 1 GB İnternet Paketi

Kurumsal faturalı ses hattı sahipleri paketten bir hafta süreyle 1 GB internet paketinden yararlanabilir. Bir haftalık kullanım haklarınızdan kalan kullanımlarınızın bulunması halinde bu hakların başkaca bir döneme aktarımı söz konusu değildir.

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj seçeneğine CEPTEN 1HAFTALIK 1GB yazıp 2200’ a kısa mesaj atmalıdırlar. Kısa mesajın ardından hattınıza otomatik olarak 1 GB internet paketi tahsisi yapılması söz konusu olacaktır. 1 GB’ lık kullanım haklarınızın sona ermesi halinde ek ücretlendirme söz konusu olacaktır. Paket bugün itibarıyla KDV ve ÖİV vergileri dahil 27.90 TL’ dir.

Turkcell 2 GB İnternet Paketi

Kurumsal faturalı ses hattı sahibi Turkcell aboneleri 2 GB internet paketine ilişkin avantajlardan  bir hafta süreyle yararlanabilmektedirler. Bir hafta sonra paket dahilindeki kullanımlarınız sona erecektir.

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj kısmına CEPTEN 1HAFTALIK 2GB yazıp 2200’ a kısa mesaj atmaları gerekmektedir. Kısa mesajın ardından hattınıza otomatik olarak 2 GB internet paketi tahsis edilecektir. 2 GB’ lık kullanım haklarınızın sona ermesi halinde kota aşımına bağlı ek ücretlendirme söz konusu olacaktır. Bugün itibarıyla paketin KDV ve ÖİV vergileri dahil fiyatı 44.90 TL’ dir.

Turkcell Faturalı 3 GB İnternet Paketi

Kurumsal faturalı ses hattı sahibi Turkcell aboneleri 3 GB internet paketinden iki hafta süreyle yararlanabilmektedir. İki haftalık kullanım haklarınızın sona ermesi halinde sonraki haftalara devir söz konusu olmamaktadır.

Paketten yararlanabilmek için müşterilerin yapması gereken cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelerek CEPTEN 2HAFTALIK 3 GB yazıp 2200’ a kısa mesaj atmaktır. Ardından iki hafta süreyle kullanılabilecek 3 GB internet hakkı tanımlanması söz konusu olacaktır. Paket bugün itibarıyla KDV ve ÖİV vergileri dahil 54.90 TL’ dir.

Turkcell 6 GB İnternet Paketi

Turkcell abonelerinin 6 GB internet paketi kapsamında yer alan ayrıcalıklardan yararlanabilmeleri için öncelikle kurumsal faturalı ses hattı sahibi olması gerekmektedir. Ardından aboneler üç hafta süreyle geçerli olmak üzere 6 GB internet paketi sahibi olabilmektedirler.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin yapması gereken cihazlarında mesaj seçeneğine CEPTEN 3 HAFTALIK 6 GB yazıp 2200’ a kısa mesaj atmaları gerekmektedir. Kısa mesajın ardından müşterilerin hatlarına otomatik olarak internet tanımlanması yapılacaktır. Paketin KDV ve ÖİV vergileri dahil bugün itibarıyla fiyatı 89.90 TL’ dir.

Turkcell Faturalı İnternet Paketleri

10 GB internet paketinden yararlanmak isteyen müşterilerin kurumsal faturalı ses hattı sahibi olması gerekmektedir. Müşteriler paketten bir ay süreyle yararlanabileceklerdir. Müşteriler söz konusu paketi satın aldıkları takdirde cumartesi ve pazar günleri geçerli olmak üzere 10 GB internet paketi de hediye olarak hatlarına tanımlanacaktır.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelerek CEPTEN AYLIK 10 GB yazıp 2200’ a kısa mesaj atmak gerekmektedir. Kısa mesajın ardından otomatik olarak hattınıza GB paketi tahsisi yapılacaktır. Paket bugün KDV ve ÖİV vergileri dahil 109.90 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Turkcell 20 GB İnternet Paketi + 20 GB Hediyeli

Turkcell müşterilerinin 20 GB internet paketi kapsamında yer alan ayrıcalıklardan yararlanabilmek için öncelikle kurumsal faturalı ses hattı sahibi olmaları gerekmektedir. Paket  30 gün süreyle geçerli olup paket dahilindeki haklar tekrar etmez. Paket kapsamında 20 GB internet hakkı bulunmakta olup buna ek 20 GB internet hakkı da hediye olarak verilecektir.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cihazlarında mesaj seçeneğine gelip CEPTEN AYLIK 20 GB yazıp 2200’ a kısa mesaj atmaları gerekmektedir. Ardından otomatik olarak paket tanımlanacaktır. Bugün itibarıyla paket KDV ve ÖİV dahil 129.90 TL’ dir.

Turkcell Avantajlı 3 Ay 30 GB İnternet Paketi

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin cihazlarında mesaj seçeneğine 3 AY 3 GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kısa mesajın gönderilmesinin ardından 3 ay süreyle geçerli olmak üzere 30 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Paketin fiyatı KDV dahil 199 TL’ dir.

Turkcell İnternet Tarifesi

Kurumsal standart internet tarifesi kapsamında müşterilere 1 GB internet tanımlaması yapılacaktır. Müşteriler paketten bugün itibarıyla KDV ve ÖİV dahil 25.50 TL’ ye yararlanabileceklerdir.

Turkcell Turbo GB Paketleri

Turbo GB paketlerinden yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikle kurumsal faturalı hat sahibi abone olması gerekmektedir. Aboneler söz konusu paketlerden otuz gün süreyle yararlanabilmektedirler.

Turkcell Turbo 2 GB Paketi

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelip 2 TURBO yazarak 2222’ e kısa mesaj atmalıdırlar. Ardından otomatik olarak pakete ilişkin ayrıcalıklardan yararlanabileceklerdir. Bugün itibarıyla paketin fiyatı 60.18 TL’ dir.

Turkcell Turbo 5 GB Paketi

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine 5 TURBO yazarak 2222’ e kısa mesaj atmalıdırlar. Ardından otomatik olarak paketin tanımlanması söz konusu olacaktır. Paketin KDV ve ÖİV dahil fiyatı bugün itibarıyla 100.97 TL’ dir.

Turkcell Turbo 10 GB Paketi 

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine 10 TURBO yazarak 2222’ e kısa mesaj atmalıdırlar. Ardından otomatik olarak paket müşterilerin hatlarına tanımlanacaktır. Paketin KDV ve ÖİV dahil fiyatı bugün itibarıyla 111.17 TL’ dir.

Turkcell Turbo 20 GB Paketi

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine 20 TURBO yazarak 2222’ e kısa mesaj atmalıdırlar. Ardından otomatik olarak paket müşterilerin hatlarına tanımlanacaktır. Paketin KDV ve ÖİV dahil fiyatı bugün itibarıyla 151.97 TL’ dir.

Turkcell 3 Ay 6 GB Paketi

Kurumsal faturalı ses hattı sahibi aboneler paket dahilinde yer alan 6 GB internet paketi  kullanım hakkını üç ay süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir. Paketten yararlanmak için müşterilerin cihazlarında mesaj seçeneğine 3AY 6GB yazıp 2222’ e kısa mesaj atmaları gerekmektedir. KDV ve ÖİV dahil paket fiyatı 80.57 TL’ dir.

Turkcell 6 Ay 12 GB Paketi

Kurumsal faturalı ses hattı sahibi aboneler paket dahilinde yer alan 12 GB internet paketi  kullanım hakkını altı ay süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir. Paketten yararlanmak için müşterilerin cihazlarında mesaj seçeneğine 6AY 12GB yazıp 2222’ e kısa mesaj atmaları gerekmektedir. KDV ve ÖİV dahil paket fiyatı 151.97 TL’ dir.

Turkcell 12 Ay 24 GB Paketi

Kurumsal faturalı ses hattı sahibi aboneler paket dahilinde yer alan 24 GB internet paketi  kullanım hakkını on iki ay süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir. Paketten yararlanmak için müşterilerin cihazlarında mesaj seçeneğine 12AY 24GB yazıp 2222’ e kısa mesaj atmaları gerekmektedir. KDV ve ÖİV dahil paket fiyatı 253.96 TL’ dir.

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri

Turkcell faturasız internet paketiler ihtiyacınıza göre 1 GB ile 8 GB arasında değişen paketleri bulunmaktadır. Faturasız internet paketleri ise;

  • Turkcell Yeni 1 GB Paketi satın almak için YENI 1GB yaz 2222’ye sms gönderebilirsiniz.
  • Turkcell Yeni 2 GB Paketi  satın almak için YENI 2GB yaz 2222’ye sms gönderebilirsiniz.
  • Turkcell Yeni 4 GB Paketi satın almak için YENI 4GB yaz 2222’ye sms gönderebilirsiniz.
  • Turkcell Yeni 6 GB Paketi satın almak için YENI 6GB yaz 2222’ye sms gönderebilirsiniz.
  • Turkcell Yeni 8 GB Paketi  satın almak için YENI 8GB yaz 2222’ye sms gönderebilirsiniz.

Turkcell Mobil İnternet Paketi

Kurumsal ortak kota paketi müşterilere 6 GB internet tanımlaması yapmaktadır. Paket bir ay süreyle geçerlidir. Paketin geçerli olduğu ay süresince kullanımından kalan hakların bir sonraki aya devri mümkün değildir. Müşteriler akıllı cihazlarını aynı pakete dahil ederek tek fatura ile yönetebilir ve internet paketi sahibi olabilirler. KDV ve ÖİV dahil paketin bugün itibarıyla fiyatı 66.29 TL’ dir.

Turkcell İnternet Paketleri 2023

Ekonomik internet paketlerinin avantajı müşterilerin kendi ihtiyaçları ve kendi bütçeleri doğrultusunda paket seçme serbestisine sahip olamalarıdır. 1 GB internet paketinden müşterilerin 35.70 TL karşılığında yararlanması mümkündür. 4 GB internet paketinden ise müşterilerin 54.36 TL karşılığında yararlanması mümkündür. Fiyatlara KDV ve ÖİV vergileri dahildir.

Yazımızda Turkcell operatör şirketinin abonelerine sunmuş olduğu internet paketlerine ilişkin bilgilendirme yapılmaya çalışılmıştır. Aboneler yukarıda bahsi geçen internet paketlerinin kapsamına dahil olabilmek için belirli sms kodlarını aracı olarak kullanabilecekleri gibi turkcell.com.tr web sitesini de ziyaret edebilirler. Görüldüğü üzere Turkcell şirketi aboneleri kolaylıkla çok sayıda internet paketinin avantajlarından yararlanabilirler.

YouTube video

Turkcell 9.90 TL 20 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell operatörü kullanıyorsanız ve faturalı yada faturasız hattınızdaki internetler az geliyor ve ek GB ihtiyacı duyuyorsanız ancak çok da para vermek istemiyorsanız Turkcell tam olarak size uygun bir internet kampanyası yapmıştır. Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına 9.90 TL karşılığında kullanabilecekleri 20 GB internet paketi sunmaktadır.

Turkcell Ek Paket Nasıl Alırım?

Turkcell faturalı ya da faturasız hattınızın internet paketi yetersiz kalıyor ve ek internet paketi alma ihtiyacı duyuyorsanız ancak bu ek internet paketlerini nasıl alacağınızı ve hangi ek paketler var diye merak ediyorsanız; yapmanız gereken işlem Turkcell mobil uygulamasına girmeniz ardından oradan istediğiniz işlemi yaapbilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu