Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bizce Nedir? Ücretli Mi? Bizce Bedava İnternet

Turkcell Bizce Nedir? Ücretli Mi? Bizce Bedava İnternet 2023; Turkcell tarafından kadın kullanıcılarına kupon biriktirip bedava internet kazandırma şansı sunmaktadır. Bunun için müşterilerin yapması gereken ise yalnızca kupon biriktirmektir. Kupon biriktiren müşteriler biriktirdikleri kuponlar ile yalnızca bedava internet değil bununla beraber pek çok hediyenin sahibi de olabilmektedirler.

Bu yazımızda Turkcell Bizce bedava internet nasıl yapılır? Turkcell Bizce ücretli mi? ve Turkcell Bizce kupon nasıl alınır? hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Bizce Nedir ?

Turkcell Bizce kadınların ekonomiye katılımlarını maksimize etmek ve kadınların ekonomiye katılım süreçlerinde onların kendi istekleri doğrultusunda gelişimini sağlamak amacıyla oluşturulmuş platformdur. Söz konusu platform kadınların ekonomik hayatta aktif bir konumda olmalarını sağlamak amacıyla oluşturulmuş olduğundan yalnızca Turkcell operatör şirketi abonelerinin kullanımına değil diğer operatör şirketi abonelerinin de kullanımına sunulmuştur. Ayrıca uygulama vasıtasıyla kadınların yaptıkları ürünleri satması ve bununla beraber çok sayıda konu hakkında bilgi sahibi olması söz konusu olmaktadır.

Turkcell Bizce Nasıl Kullanılır ?

Turkcell Bizce uygulamasını kullanmak isteyen müşterilerin yapması gereken cihazlarının işletim sistemi özelliklerine göre AppStore yahut PlayStore üzerinden Bizce uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Uygulamayı indiren Turkcell aboneleri GSM numaraları ile uygulamaya giriş yaparak pek çok ayrıcalığın sahibi olabilirler.

Uygulamayı indiren müşterilerden herhangi bir başlık altında ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Uygulamayı indiren müşterilerin Turkcell şirketi abonesi olmaması halinde ise yapılması gereken uygulamayı indirdikten sonra üye olmaktır.

Turkcell Bizce Ne İşe Yarar ?

Turkcell Bizce yalnızca pek çok kadın abonesini ekonomiye dahil etmekle kalmayıp bununla beraber abonelere çeşitli kampanya başlıkları altında hediyeler sunmaktadır. İlgili uygulama sayesinde kadınların merak ettikleri pek çok soruya cevap bulması da söz konusu olacaktır.

Uygulamaya giriş yapan müşteriler her gün kupon toplama hakkına sahiptirler. Bu kuponlar vasıtasıyla da bedava internet hakkı kazanmaları söz konusu olacaktır. Uygulama müşterilere çok sayıda çekilişe katılma imkanı da sunmaktadır. Bu sayede müşteriler çok sayıda hediyenin sahibi olabilirler.

Turkcell Bizce Ücretli Mi ?

Turkcell Bizce uygulaması faturalı ve faturasız hat sahibi abone fark etmeksizin tüm aboneler bakımından ücretsiz olarak kullanıma uygundur. Uygulamayı indiren müşteriler uygulamayı indirdikleri için yahut uygulamayı indirip kullanan müşteriler uygulamayı kullandıkları için herhangi bir başlık altında ücret ödemesi yapmayacaklardır.

Turkcell Bedava İnternet 

Turkcell Bizce Eğitimleri Nelerdir ?

Bizce uygulaması kapsamında boya badana eğitimi, fırıncılığa dair eğitimler, fotoğrafçılık, makyözlük, pilates eğitmenliği, tesisatçılık, web tasarım, yazılım ve yoga eğitmenliği gibi pek çok çeşitli alanda eğitim verilmektedir.

Turkcell Bizce Bedava İnternet

Bizce uygulamasını cihazlarına yukarıda bahsi geçen şartları yerine getirerek indiren müşteriler söz konusu uygulamaya her gün giriş yaparak kupon biriktirerek bedava internet sahibi olabilirler. Müşterilere özel günler saklı kalmak üzere bir gün boyunca yalnızca bir adet kupon verilmektedir. Müşterilerin bu sayede haftalık yahut günlük olarak bedava internet kullanım hakkı sahibi olması söz konusu olacaktır. Biriktirilen kuponların karşılığı olan GB kullanım haklarına bakılacak olursa,

  • 7 adet kupon bir gün süreyle geçerli 2 GB internet kullanım hakkına karşılık gelmektedir.
  • 15 adet kupon bir gün süreyle geçerli 15 GB internet kullanım hakkına karşılık gelmektedir.
  • 30 adet kupon üç gün boyunca geçerli 3 GB internet kullanımına karşılık gelmektedir.
  • 45 adet kupon bir hafta süreyle geçerli 1 GB internet kullanımına karşılık gelmektedir.
  • 60 adet kupon bir hafta süreyle geçerli 2 GB internet kullanımına karşılık gelmektedir.

Turkcell Bizce Giriş Yap

Turkcell Bizce uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmak için telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. Bizce uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirip hemen kullanıcı giriş yapabilirsiniz.

Bizce Uygulamasını telefona indirdikten sonra hızlı giriş tuşuna bastıktan sonra telefon numaranızı girip onay tuşuna basmanız yeterli olacaktır. İlk defa bu şekilde girdikten sonra otomatik olarak giriş yapacaksınız.

Turkcell Bizce İpucu Kelimeleri

Turkcell Bizce uygulaması ile bir çok eğlenceli oyun bulunmaktadır. Bu oyunlarından biride İpucu oyunudur. Turkcell Bizce ipucu kelimeleri uygulama içeri gezerek dikkatli baktığınızda görebilirsiniz. Her hafta farklı kelime verildiği için İpucu kelimelerini buraya yazmak pek mümkün değildir. Ancak uygulama içerisinde eğlence bölümünü dikkatli gezdiğinizde İpucu kelimelerini görebilirsiniz.

Turkcell Bizce Hesap Silme ve Kapatma

Turkcell bizce hesap silme nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse Turkcell Bizce hesap silme için uygulamayı telefonunuzdan silmeniz gereklidir. Uygulamayı telefonunuzdan sildiğinizde hesabınız tamamen silinecektir.

Turkcell Bizce Nasıl İnternet Kazanılır

Turkcell bizce internet kazanmak için uygulamaya her gün giriş yaparak kupon biriktirmeniz gereklidir. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan bilgi yarışmalarına ve eğlencelere katılarak bedava internet kazanırsınız.

Turkcell Bizce kupon biriktirerek internet kazanmamak için biriktirmeniz gereken kupon sayısı ve verdiği internet paketi ise;

  • 7 Kupon – Günlük 2 GB
  • 15 Kupon – Günlük 5 GB
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
  • 45 Kupon – Haftalık 1 GB
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Haftada 1 defa bedava internet alabileceğiniz Bizce bedava internet kazanmak için bol bol kupon biriktirebilirsiniz. Bazı gunler size verilen ek görevleri yaparak daha fazla kupon kazanmanız mümkün.

Turkcell Bizce Kupon Nasıl Alınır

Turkcell Bizce kupon biriktirmek için uygulamaya giriş yaptıktan sonra kupon biriktir kampanyası sayfasına giriş yapmanız gereklidir. Her gün kupon biriktir sayfasından mutlaka günlük kuponların alınması gereklidir. Alınmayan kuponlar aktif olmadığından asla biriken kuponlarınızda görünmez.

Her Turkcell kullanıcı günlük 1 Tane kupon biriktirebilir. Bazı günler Turkcell tarafından kullanıcılara ek kupon verilebilir.

Turkcell Bizce Giriş Yapamıyorum

Turkcell Bizce uygulamasına giriş yapamıyorum ve Bizce uygulamasına giriş yapılmıyor hatası sık karşılaşılan sorulanlardan biridir. Eğer uygulamaya giriş yapamıyorsanız uygulamayı silip tekrar yükleyerek sorunun ortadan kalkmasını sağlar.

Turkcell Bizce Nasıl İptal Ederim ?

Turkcell Bizce uygulaması dahilinde yer alan kullanım haklarınızı iptal etmek için yapmanız gereken yalnızca uygulamayı cihazınızdan silmektir. Bunun ardından iptale ilişkin işlemler tamamlanacaktır.

Yazımızda belirtildiği üzere Bizce uygulamasına katılan kadın müşteriler operatör şirketi farketmeksizin çok sayıda hediyenin sahibi olabilirler. Bununla beraber pek çok meslek hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olarak ekonomide aktif katılım sağlayabilirler. Tüm bu ayrıcalıkların sahibi olmak için yapılması gereken yalnızca cihazlarınıza ilgili uygulamayı yüklemek ve  akabinde giriş yapmaktır.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Hilesi

Bizce uygulaması kullanıcılara çok sayıda kupon ile bedava internet kazandırırken belirli hediye çekleri yahut çekilişler ile de hediyeler kazandırmaktadır. Bu bağlamda uygulama kapsamında hile yapılması söz konusu değildir.

Turkcell Bizce Kupon Hilesi

Turkcell Bizce kupon hilesi yapmak bilinmeyen uygulamaları kurarak Turkcell tarafından tespit edildiğinde Bizce uygulamasına giriş yapmanız engellenir. Bizce Hilesi yapmak yerine uygulaya her gün giriş yarak kupon biriktirebilirsiniz.

Turkcell Bizce kupon hilesi yapmak için indirdiğiniz uygulamalar hem telefonunuza zarar verebilir hemde uygulamadan ban yemenize neden olur.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bizce Nedir? Turkcell bizce Ücretli Mi? Bizce Bedava İnternet hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz. Bedava internet kampanyaları için Turkcell Bedava İnternet yazımızı okuyabilirsiniz.

YouTube video

Turkcell Bizce İndir Nasıl Yapılır?

Turkcell avantajlı dünyası müşterileri için kolaylıklar sağlamaya devam ederken TUrkcell Bizce adlı uygulamasından da Turkcell hat kullanıcılarına oldukça güzel hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Siz de Turkcell Bizce’den bedava hediyeler kazanmak için Bizce uygulamasını indirmek istiyorsanız bu işlemi Turkcell mobil uygulamasına girip uygulamalar kısmından yapabilirsiniz.

Turkcell Bizce Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörünün kullanıcılarına hediyeler dağıttığı ve kullanıcılar arasında hediyeleşme gibi büyük avantajlar sağlayan Bizce uygulamasını artık kullanmak istemiyor ve hesabınızı silmek istiyorsanız; Bizce uygulamasının ayarlar kısmına gelip hesap sil seçeneği ile hesabınızı silebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu