Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell BİP Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Turkcell BİP Her Yöne Bedava Dakika Kazanma 2023; Bip bedava dakika kazandıran kampanyalar ile sizlerde sevdiklerinizle kesintisiz konuşmaya devam edebilirsiniz. Müşteri memnuiyetine önem veren Turkcell BİP uygulaması üzerinden bol bol bedava dakika vermektedir.

Turkcell BiP kullanıcıları bedava dakika kazanmak için alternatif yöntemler kullanmaktadırlar.

Turkcell BİP H er Yöne Dakika Kazanma

Bunların başında şüphesiz Salla Kazan gelmektedir. Haftalık yahut günlük bedava dakika kazanmak için salla kazan yöntemi sıklıkla kullanılmaktadır. Bu yöntemle yalnızca dakika değil sms ve internet kazanılması da mümkündür. Salla kazan yöntemi ile kazanılan dakikalar her yöne olarak kullanılabilmektedir.

Sen Yap Diye Yarışması

Sen Yap Diye yarışması vasıtasıyla uygulamaca belirlenen görevlerin yerine getirilmesi suretiyle de dakika kazanılabilmektedir. Kazanılan hediye dakikalar da 24 saat içinde hattınıza tanımlanmaktadır.

Konuştukça Kazan

Konuştukça kazandıran kampanyalar dahilinde de uygulama üzerinden yapılan konuşmalar dolayısıyla dakika kazanmak söz konusu olmaktadır.

Hediyeli Soru Servisi

Hediyeli Soru Servisi haftalık 7 TL gibi cüzi bir miktar karşılığında müşterilerine ücretli olarak bilgi yarışması sunan bir platformdur. Haftalık olarak kullanıcılara beş soru yöneltilmekte olup doğru cevaplanan her bir yanıt karşılığında kullanıcılar puan kazanmaktadırlar. Müşteriler buradan diledikleri hediyeyi seçme serbestisine sahip olmakla birlikte bunların arasında şüphesiz hediye dakika da mevcuttur.

Hediyeli Oyun Servisi

Hediyeli Oyun servisi müşterilerine ücretsiz konuşma hediye etmektedir. Bu serviste yer alan oyunları oynayan kişiler hafta içi oynadıkları oyunlardan hafta sonu puan kazanırlar. Toplanan bu puanlar hediye dakika olarak değerlendirilebileceği gibi birçok hediyenin sahibi de olabilmektedirler.

Oyun Klüp Servisi

Oyun Klüp servisi de mahiyet itibarıyla hediyeli oyun servisine benzemektedir. Bu servis vasıtasıyla oynanan oyunlardan aboneler günlük olarak dört saat kadar ücretsiz konuşma hakkına sahip olabilmektedirler.

Sarı Kutu Puanları

BiP’te yer alan sarı kutuda biriken puanların sayısı 500’e ulaştığında SK137 yazılarak 2200’e mesaj atılması yeterlidir. Bu yöntem uygulandığı takdirde her yöne 500 dakika kazanılması söz konusu olacaktır.

Bip Bedava Dakika

Turkcell Faturasız Bedava Dakika 

Faturasız Turkcell hattı kullananların hatlarına 35 TL ve bunun üstünde yükleme yapmaları halinde faturalı yahut faturasız fark etmeksizin otuz gün süreyle sınırsız olarak görüşme yapmaları imkanı tanınmıştır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için faturasız hat sahibi bir kimsenin 35 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekir. Dakikalar yüklemenin yapılmasından sonra otomatik olarak tanımlanmakta olup sms gibi başka herhangi bir kriter aranmamaktadır.

Bip Her Yöne Ücretsiz Dakika Kampanyası

Bir diğer yöntem ise Turkcell Her Yöne Ücretsiz Dakika servisinin kullanımıdır. Bu kampayadan faydalabilmenin ön koşulu ilgili servise daha önceden bir aboneliğin bulunmaması gerektiğidir. Cihazınızda mesaj bölümüne gelerek SURPRIZ yazarak 2222’ e göndermeniz gerekli ve yeterli olacaktır.

Bunlarla birlikte az da olsa bir meblağ ödenerek dakika kazanmaya ilişkin kampanyalar mevcuttur. Cüzi miktar ödenerek nasıl dakikaya  sahip olunabileceğine ilişkin bilgilere bakıldığında,

BiP’ten Her Yöne 1000 Dakika

Turkcell,  BiP’ten her yöne 1000 dakika kampanyası başlatmıştır. Kampanya faturalı hat – servislerde geçerli olduğu gibi hazır kart – servislerde de geçerlidir. Kampanya dahilinde ev ve cep farketmeksizin yurt içi arama yapmak mümkündür. Zira paket yalnızca yurt içi aramalarını kapsamına almıştır. Söz konusu paket ayda bir kere alınabilmekte olup paketin geçerliliği otuz gündür. İptal istemi olmadığı hallerde otomatik olarak yenileme söz konusu olacaktır.

Bireysel yahut kurumsal farketmeksizin aktif ses hatlarının kampanyadan yararlanması mümkündür. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanyadan yararlanabileceklerine ilişkin sms bildiriminin kendilerine iletilmesinden itibaren kampanya ayrıcalıklarına sahip olabilirler. BiP uygulaması vasıtasıyla gerçekleştirilen her yöne aramalarda kullanılan dakikalar da paket dahilindedir. İlgili paketin KDV ve ÖTV dahil fiyatı yalnızca 10 TL’ dir.

BiP 100 Dakika 1 TL Kampanyası

Turkcell, 24 saat geçerli olmak üzere 1 TL gibi küçük çaplı bir ücret karşılığında 100 dakika kazanma vadetmektedir. Söz konusu kampanya yalnızca bir gün geçerli olmakla birlikte kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerin BIP 100DK  yazarak 2200’ a  sms göndermesi gerekmektedir. Buna mukabil bilgilendirme mesajı geldikten sonra bir günlük süre zarfında ilgili paketin kullanılması mümkün olmaktadır. KALAN yazıp 2222’ e gönderen müşteriler konuşmalarından kalan dakikaları öğrenebilir. Paket bitimi halinde tekrar alım yapılması da mümkündür.

BİP Her Yöne 500 Dakika Kampanyası

Turkcell’ in  haftalık olarak sunduğu paketlerden biri BİP her yöne 500 dakika kampanyasıdır. Kullanılan cihazlarda BiP uygulamasının yüklü olmasını gerektiren bu kampanyadan faydalanabilmek için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapılması zorunluluk arz eder. Giriş yapıldıktan sonra gelen linke tıklayarak hediye havuzuna ulaşılmalıdır. Uygulamanın tahsis ettiği görevlerin başarılı bir şekilde yerine getirilmesi ardından 500 dakikalık kampanyadan yararlanabilmek mümkündür. Uygulama kişiye özel olarak belirli görevler atamaktadır. Bu görevlerin başarılı bir şekilde yerine getirilmesi halinde kampanyadan yararlanmak mümkündür. Hediye havuzuna ilişkin link vasıtasıyla yalnızca 500 dakika ile sınırlı kalmayıp başkaca hediyelerden yararlanmanız da mümkündür.

Acil durumlarda sıklıkla başvurulan diğer bir yöntem ise telefonda mesaj kısmına GEL DK yazarak 2222’e göndermektir. Gönderilen sms ücretsiz olup hata halinde mesaj içeriğini GELDK şeklinde değiştirebilirsiniz. Görüldüğü üzere Turkcell müşterilerine çok sayıda avantajlı bir biçimde dakika elde etme fırsatı sunmaktadır.

YouTube video

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi

TUrkcell BİP kullanıcısı iseniz ya da Turkcell hattınız var ise ve hattınızdaki dakikalar size yeterli gelmiyorsa hile yaparak sınırsız dakika elde edebilirsiniz ancak Turkcell hile yapımına karşı oldukça tedbirli yani hile yapmak neredeyse imkansızdır. Bizlerin tavsiyesi kesinlikle hile yapmamanız ciddi yaptırımları olabilir.

Turkcell BİP Bedava Dakika Hediye Etme Var Mı?

Turkcellin kendi uygulaması olan BİP uygulaması üzerinden bedava dakikalar kazandınız ve bu kazandığınız dakikaları başkalarına hediye etmek istiyorsanız bu pek de mümkün değildir. Kazandığınız dakikaları sadece siz kullanabilirsiniz. Gerek başka operatör gerekse de Turkcell kullanıcı olsun kimseye kazandığınız dakikaları hediye edemezsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu