Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava SMS Kazanma 2023; Turkcell aboneleri arasında sosyal medyayı aktif olarak kullanmayı tercih edenler internet paketine yönelmekteyken sevdikleriyle uzun süren saatler konuşmayı sevenler konuşma paketlerine yönelmektedir. Bunun yanı sıra mesajlaşmayı seven aboneler de bulunmaktadır. Sıklıkla mesajlaşan ve sms ihtiyacı olan müşteriler nasıl bedava sms elde edebileceklerine ilişkin araştırmalarda bulunmaktadır.

Bu yazımızda da Turkcell operatör şirketinden nasıl bedava sms elde edileceğine ilişkin bilgilendirme yapılacaktır.

Turkcell 1000 Adet Bedava SMS Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler öncelikle cihazlarında mesaj seçeneğine gelmeli İPTAL İZİN yazarak 2222’ e kısa mesaj göndermelidirler. Buna mukabil Turkcell ilgili müşteriye dönüş yapmaktadır. Mesaja yanıt gelmesinin ardından DEVAM yazarak 2197’ e kısa mesaj göndermek gereklidir. Kampanyanın ilgili müşteri hattına tahsisinden itibaren bir hafta süreyle kullanılması mümkündür. Anılan koşulları sağlayan müşteriler 1000 adet sms elde etmenin yanı sıra 1 GB hediye internet de kazanmaktadır.

Turkcell 100 Adet Bedava SMS Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine GEL SMS yazarak 2222’ e sms göndermelidirler. Mesajın gönderilmesinin ardından onay mesajı beklenmelidir. Onay mesajı gelmesinin ardından 100 adet sms elde etme hakkına sahip olacaklardır.

Turkcell 30 Adet Bedava SMS Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek GEL SMS yazarak 2222’ e gönderdikleri takdirde 30 adet sms elde etme hakkına sahip olabilirler. Onay mesajının gelmesinin ardından ilgili kampanyadan otuz gün süreyle faydalanmak mümkündür.

Turkcell Şans Kampanyası ile 100 Adet Bedava SMS Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek SMS yazarak 2222’e gönderdikleri takdirde şans kampanyası kapsamında 100 sms elde etme şansına sahip olacaklardır. İlgili kampanya tamamen ücretsiz olup herhangi bir ücret başlığı altında ücret talep edilmemektedir.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell Bedava SMS Kazanma Paketi

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek ABONE yazarak 2222’ e kısa mesaj attıkları takdirde sms kazanma imkanına sahip olacaklardır. Kampanyanın diğer kampanyalardan farkı dilediğiniz miktarda sms’ i mesaj atarak belirtebilecek oluşunuzdur. Kalan sms haklarınızı KALAN yazarak 2222’ e kısa mesaj attığınız takdirde öğrenebilirsiniz. Bundan farklı olarak *159#  ile de kalan kullanım haklarınızı öğrenmeniz mümkündür.

Turkcell  5000 Adet Bedava SMS Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek SANS yazıp 2222’ e kısa mesaj göndererek ayda sadece bir kere 5000 adet bedava sms kazanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı 1000 Adet Bedava Mesaj Kazanma

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek SUPER MESAJ yazıp 2222’ e gönderek 1000 adet bedava sms kazanabilmektedirler. Dikkat edilmesi gereken nokta kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin hazırkart kullanıcısı olmaması yani faturalı hat sahibi müşteriler olmasıdır. Kampanya otuz gün süreyle geçerlidir.

Turkcell Sürpriz Nokta ile Bedava SMS Kazanma

Turkcell aboneleri sürpriz nokta ile bedava sms kazanmak istedikleri takdirde öncelikli olarak BiP uygulamasını cihazlarına yüklemiş olmalıdırlar. BiP uygulamasını AppStore ya da PlayStore üzerinden indiren müşterilerin sağlaması gereken bir diğer koşul GPS uygulamasını cihazlarında aktive etmektir.

Cihazlarında aktif olarak GPS uygulamasını kullanan ve BiP uygulamasını indiren müşteriler sürpriz hediye verilen noktaları tespit ederek hediyelerden yararlanma şansında sahip olacaklardır. Tespit edilebilecek sürpriz nokta sayısı oldukça fazladır. Bu bağlamda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Hediyeler içinde yalnızca bedava sms değil bedava dakika ve bedava internet de mevcuttur. Bir ay süre ile en fazla on adet hediyeden yararlanmak mümkündür.

Turkcell Kim Hediye İster ile Bedava Sms Kazanma

Turkcell BiP uygulamasını AppStor yahut PlayStore üzerinden indiren müşteriler kim hediye ister ile bedava sms elde etme şansına sahiplerdir. Telefonla sıklıkla mesajlaşan ve sıklıkla arama yapan müşterilerin konuştukları her bir dakika ve mesajlaştıkları her bir mesaj müşterilere bedava sms olarak geri dönmektedir.

Turkcell Salla Kazan Bedava Sms Kazanma

Salla kazan ile bedava sms elde edebilmek için öncelikle cihazınıza AppStore veya PlayStore üzerinden Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekir. Sol üst kısımda üç çizgi şeklinde yer alan menü seçeneğinden salla kazan butonuna tıklamanız gerekir. Buna mukabil telefonu sallamanız halinde bedava sms, bedava dakika ve bedava internet paketi elde edebileceksiniz.

İlgili kampanyadan haftada yalnızca bir kez yararlanmanız mümkün olup hattınıza TL yüklemesi yapmanız halinde ve bazı belirlenmiş özel günlerde kampanyadan iki gün süreyle yararlanabilmektesiniz. Salla kazan vasıtasıyla bedava sms elde edebilmek için zorunluluk arz eden bir diğer koşul cihazınızın 4.5 G uyumlu olması gerektiğidir. Bununla beraber 4.5 G aboneliğinizin bulunması da gereklidir. Bahsi geçen koşulları sağlayan müşteriler salla kazan ile bedava sms elde edebilirler.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava SMS Kazanma

Turkcell GNÇ uygulaması ile bedava sms kazanmak isteyen müşterilerin 26 yaş altında olması gereklidir. Zira Turkcell GNÇ uygulamasına ilişkin tarifeyi yalnızca 26 yaş altındaki müşterilere tahsis etmiştir. Müşterilerin yaş tespiti TC kimlik numaraları ile yapılacak olup kampanyadan yararlanmak için Turkcell GNÇ uygulamasının cihazlarında yüklenmiş olması gereklidir. Kampanya kapsamı IOS 9 ve Android 4.4.2 ve üstünü desteklemektedir. Kriterlere uyan müşterilen diledikleri iki gün boyunca kampanyadan yararlanabilirler.

Turkcell GNÇ Uygulaması Çatlat Kanalı Bedava SMS Kazanma

Turkcell GNÇ uygulaması aboneleri Çatlat kanalı ile belirli hediyeler kazanmaktadırlar. Çatlat kanalı ile bedava sms kazanmakta olan müşterilerin sağlaması gereken kriterler Turkcell GNÇ uygulaması dahilinde belirtildiği gibi olup ilgili uygulamaya ilişkin haklar saklıdır. Hediyeler haftalık aylık ya da günlük kullanıma açık olup hediye ilişkili olduğu gün ile geçerlidir. Bir başka güne aktarım söz konusu değildir.

Görüldüğü üzere faturalı ya da fatursaız hat kullanıcıları farketmeksizin Turkcell’ in müşterilerine sunduğu pek çok bedava sms kampanyası bulunmaktadır. Kampanyalara dahil olmak isteyen müşteriler yukarıda bahsi geçen kriterleri sağladıkları takdirde diledikleri ölçüde sms paketinden bedava olarak yararlanabileceklerdir.

YouTube video

Turkcell SMS Hediye Etme Mümkün Mü?

Siz de Turkcell’in bedava SMS kazanma yollarından herhangi birisi ile bedava SMS kazanmış iseniz ve bu kazandığınız SMS’leri başka bir arkadaşınıza hediye etmek istiyorsanız maalesef böyle bir şey mümkün değildir. Yani kazandığınız SMS’leri başka birisine hediye edemezsiniz.

Turkcell SMS Paketlerini Nasıl Öğrenirim?

Turkcell operatörünü kullanıyorsanız ve faturalı ya da faturasız hattınıza SMS ekstra SMS almak istiyorsanız ve paketleri öğrenmek istiyorsanız Turkcell uygulamasına girerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu