Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Kontör Kazanma

Turkcell, faturalı ve faturasız hat kullanıcısı aboneleri fark etmeksizin tüm abonelerine çok sayıda kampanya başlığı altında bedava kontör kazandırmaktadır. Bu bağlamda aboneler çekiliş, kampanya vs. gibi çok sayıda kampanya ile bedava kontör kazanabilirler.

Bu yazımızda Turkcell operatör şirketi abonelerinin nasıl Turkcell bedava kontör kazanabileceklerine ilişkin olarak açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Salla Kazan Bedava Kontör Kazanma

Salla kazan ile bedava kontör kazanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken Turkcell Dijital Operatör uygulamasının güncel sürümünü cihazlarına yüklemektir.  Salla kazan haftalık olarak oynanabilen ve müşterilere bir hafta süreyle geçerli olarak kullanılabilecek pek çok hediye tahsisi yapan uygulamadır.

Faturalı ve faturasız hat kullanıcısı aboneler Turkcell Dijital Operatör uygulamasını AppStore yahut PlayStore üzerinden indirdikten sonra salla kazan vasıtası ile bedava kontör kazanma şansına sahip olabilmektedir. Müşteriler salla kazan dahilinde kazandıkları hediyeleri haftalık olarak kullanabileceklerdir.

Turkcell Yükle Kazan Bedava Kontör Kazanma Kampanyası

Turkcell Yükle Kazan ile bedava kontör kazanmak isteyen müşterilerin yükle kazan dahilinde kontör kazanabilmeleri için faturasız hat sahibi Turkcell kullanıcısı olması gerekmektedir. Faturasız hat kullanıcısı abonelerin Dijital Operatör uygulaması üzerinden, Paycell uygulaması üzerinden ya da www.turkcell.com.tr üzerinden TL yüklemesi yapmaları gerekmektedir.

Yapılan TL yüklemesinin asgari 35 TL olması gerekmektedir. 35 TL ve üzerinde belirlenen uygulamalar üzerinden yükleme yapan müşteriler bedava kontör sahibi olabilirler.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Kontör Kazanma

Turkcell Dijital operatör uygulamasını cihazlarına Apptore yahut PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler hediye havuzu vasıtasıyla bedava kontör yahut bedava dakika kazanma şansını yakalamaktadırlar. Hediye havuzu ile faturasız hat sahibi müşterilerin sıklıkla bedava kontör kazandığı görülmektedir. Bununla beraber faturalı hat sahibi müşterilerin ise hediye havuzu ile bedava dakika kazandığı görülmektedir.

Bu kazanımların sahibi olmak isteyen müşterilerin yapması gereken ise uygulamaca müşterilere tahsis olunan görevleri yerine getirmektir. Belirlenen görevleri eksiksiz olarak tamamlayan müşterilerin bedava kontör sahibi olmaları mümkündür.

Turkcell Faturasız Üçlü Paketler

Turkcell BOL GB Tanışma Seti Bedava Kontör Kazanma

Hazır Kart abonesi Turkcell aboneleri BOL GB Tanışma Seti ile bedava kontör kazanabilirler. Müşteriler Turkcell İletişim Merkezlerini ziyaret ederek otuz gün süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilecek 750 bedava kontör, 25 GB internet kullanımı ve her yöne 250 adet sms kullanım hakkına sahip olabilirler. Kazanılan bedava kontör kullanımları yurt içinde kullanılabilmektedir. Otuz gün süreyle kampanyadan yalnızca bir defaya mahsus yararlanabilir.

Turkcell Hediyeli Oyun Servisi Bedava Kontör Kazanma

Oyun oynamayı seven Turkcell aboneleri oyun oynayarak bedava kontör kazanabilirler. Bu bağlamda yapmaları gereken hafta içleri oyun oynayarak hafta sonu puan kazanmaktır. Yeteri kadar miktarda puan toplayan müşteriler oynadıkları oyunlar neticesinde çok sayıda hediye kazanabilirler. Müşterilerin oyun oynayarak sıklıkla bedava kontör sahibi oldukları gözlemlenmiştir.

Turkcell Oyun Kulüp Servisi Bedava Kontör Kazanma

Turkcell oyun klüp servisi üzerinden bedava kontör kazanmak isteyen müşterilerin yapması gereken yalnızca oyun oynamaktır. Müşteriler oynadıkları oyunlar neticesinde günlük dört saate tekabül edevek bedava kontör kullanım hakkı sahibi olabilirler.

Turkcell BiP Uygulaması Bedava Kontör Kazanma

BiP uygulaması ile bedava kontör kazanmak isteyen müşterilerin yapması gereken cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden  BiP uygulamasının güncel sürümünün yüklenmiş olmasıdır. Ardından aboneler uygulamaca belirlenen görevleri yerine getirerek bedava kontör ve bunun yanı sıra pek çok hediyenin sahibi olabilirler.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava Kontör Kazanma

Turkcell müşterileri BiP uygulaması üzerinde yer alan keşfet bölümünden sürpriz noktaya gelerek GPS’ lerini aktif hale getirmelidirler. GPS’ lerini aktive eden müşteriler belirli lokasyonları ziyaret ederek bedava kontör sahibi olabilirler. Bu sayede müşteriler günlük, haftalık yahut aylık olarak kullanıma uygun olacak şekilde bedava kontör sahibi olabilirler.

Turkcell Yaani Bedava Kontör Kazanma

Yaani arama motorunu aktif olarak kullanan müşteriler ilgili arama motorunu yirminci kere ziyaret ederek bedava kontör kazanabilirler. Ayrıca yalnızca bedava kontör değil bununla beraber internet kullanım hakkı sahibi de olabilirler.

Turkcell Hediyeli Soru Servisi Bedava Kontör Kazanma

Turkcell aboneleri haftalık 7 TL karşılığında bedava kontör sahibi olabilirler. 7 TL gibi cüzi bir miktar kaşılığında haftalık olarak kullanıcılara sorular yöneltilmektedir. Kullanıcılar kendilerine yöneltilen beş adet sorudan doğru olarak cevaplandırdıkları her bir soru karşılığında puan elde etmektedirler. Yeterli miktarda puan toplayan müşteriler diledikleri hediyeyi seçebilirler. Bu bağlamda müşteriler bedava kontör seçeneğini seçerek bedava kontör sahibi olabilirler.

Turkcell Konuş Kazan Bedava Kontör Kazanma

Turkcell konuş kazan tarifesi kapsamında müşteriler aylık belirlenen TL miktarında ödeme yaparak bedava kontör sahibi olabilirler. Zira müşteriler gün içinde konuştukları tüm konuşma miktarlarının toplamı kadar ertesi gün bedava kontör kazanma hakkına sahip olabilmektedirler. Müşteriler ertesi gün geçerli olmak üzere kazandıkları bedava kontör kullanımlarını o süre zarfında kullanmak zorundadırlar. Bu kullanımların başkaca bir güne devri söz konusu değildir. Aylık olarak ödenmesi gereken tutar ise 72.34 TL olarak belirlenmiştir.

Turkcell 20 Yıla Özel Turkcell’ lilerle Sınırsız Konuşma

Turkcell operatör şirketi 20 yıl ve üzerinde bir süre zarfında Turkcell aboneliği bulunan müşterilerine özel olarak Turkcell aboneleri arasında yapılacak konuşmalarda sınırsız konuşma hakkı tanımaktadır. İlgili kampanyadan Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinde yer alan hediye havuzu aracılığı ile yararlanmak mümkündür. Belirli TL yüklemesi üzeri meblağda yükleme yapan aboneler Turkcell’ liler sınırsız olarak konuşma hakkı sahibi olabilirler.

Yazımızda da görüldüğü üzere aboneler cihazlarına yukarıda bahsi geçen oyunların ya da uygulamaların yüklemesini tamamlayarak bedava kontör sahibi olabilirler.

Turkcell Bedava Kazanılan Hediye Kontör Nasıl Yüklenilir?

Eğer ki siz de yukarıda belirtilen yöntemlerden biri ile bedava olarak Turkcell hattınıza özel hediye kontör kazanmış iseniz ancak ben bu kazandığım interneti nasıl hattıma yükleyeceğim diye merak ediyorsanız; endişelenmenize gerek yoktur çünkü bedava olarak kazanılan kontörünüz direkt olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Sınırsız Kontör Nasıl Yapılır?

Hemen hemen her Turkcell hat kullanıcısı bedava olarak kontör kazandıktan sonra bir de sınırsız olarak kontör kazanabilir miyim kazanamaz mıyım diye merak etmektedir. Eğer ki siz de bedava olarak sınırsız kontör sahibi olabilir misiniz merak ediyorsanız maalesef böyle bir şey mümkün değildir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu