Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Yapma

Turkcell Bedava Dakika Yapma 2032; Turkcell son zamanlarda sıklıkla tercih edilen çok sayıda abonesi olan operatör şirketlerindendir. Bu kapsamda da Turkcell’ in abonelerine pek çok bedava dakika yapma olanağı tanıdığı görülmektedir. Bu yazımızda Turkcell’ in bedava dakika yapmaya ilişkin olarak müşterilerine tanıdığı çeşitli avantajlar ele alınacaktır.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava Dakika Yapma

Turkcell hesabım uygulaması ile bedava dakika elde edebilmek için ön koşul abonelerin AppStore veya PlayStore’ dan Turkcell hesabım uygulmasını indirmeleridir. Turkcell hesabım mobil uygulaması kullanıcıları uygulama kapsamında yer alan salla kazan ya da hediye şenlikleri kampanyası ile bedava konuşma paketi elde edebilirler. Salla kazan ile hediye kazanmak isteyen müşterilerin Turkcell hesabım uygulamasını indirdikten sonra menü seçeneğinden Salla Kazan’ ı seçmesi yeterli olacaktır.

Böylece salla kazan ile bir hafta boyunca geçerli olmak üzere belirlenen günlerde çeşitli hediyeler elde edeceklerdir. Dikkat edilirse salla kazan gibi pek çok platform kullanıcılara yalnızca dakika değil pek çok hediyeyi de beraberinde getirmektedir.

Turkcell BiP Her Yöne 100 Bedava Dakika Kampanyası 

Aktif olarak BiP uygulamasını kullanan Turkcell müşterileri her yöne 100 dakika konuşma hakkı elde etmek istedikleri takdirde BIP 100DK yazarak 2200’ e kısa mesaj göndermelidirler. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler 1 TL gibi bir ücret karşılığında BiP her yöne 100 dakika kampanyasından yararlanabilirler. Kampanya 24 saat süreyle geçerli olup kalan paketlerinizi KALAN yazarak 2222’ e kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bedava 100 Dakika Yapma Yolları

BiP uygulamasını cihazına AppStore ya da PlayStore’ dan indiren Turkcell aboneleri kampanya kapsamında 1000 dakika ile 1 GB internet elde etme şansına sahip olmaktadırlar. Kampanya kapsamına dahil edilebilmek tamamen ücretsiz değildir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler hesaplarına 20 TL ve üzerinde yükleme yapmış olmaları halinde ilgili konuşma paketinden ve internet kullanımından yararlanabileceklerdir.

Otuz gün süreyle hattınıza tahsis edilen haklardan yararlanabileceğiniz gibi artan dakikalarınızın veya internet kullanımlarınızın bir sonraki aya devretmesi söz konusu olamaz. Kampanyaya ilişkin haklar adına tahsis olunan kişiye saklı olup üçüncü bir kimsenin devir vasıtasıyla kampanyadan faydalanması söz konusu değildir.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi

Hazırkart kullanıcısı Turkell abonelerinin hafta sonu Turkcell aboneleri ile bedava dakika elde edebilmek için hatlarına 35 TL ve üzerinde yükleme yapmaları gerekir. Kampanya otuz gün süre için tahsis edilecek olup aboneler cumartesi ve pazar günleri yut içinde geçerli olmak üzere bir ay süreyle sevdikleriyle diledikleri kadar konuşma hakkına sahip olacaklardır. Kampanyaya katılmak için herhangi bir işleme gerek olmaksızın ilgili yüklemenin yapılması halinde otomatik olarak kişiye tahsis olunacaktır. Kampanya yurt içinde geçerlidir. Kampanyaya ilişkin haklar tahsis edildiği ay sürecinde kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya aktarılmaz.

Kalan kullanımlarını öğrenmek isteyen müşterilerin KALAN yazarak 2200’ e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Buna mukabil müşterilere kalan kullanımları ile ilgili bilgilendirme mesajı iletilecektir. Turkcell paketin bitmesi halinde de ilgili aboneye bildirim mesajı gönderecektir. Kampanya kapsamındaki müşteriler cumartesi günü saat 00.00 ile pazar günü 23.59 arasında bedava dakikalarını kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma 

Bip Messenger uygulaması cihazında mevcut olan Turkcell aboneleri ilgili uygulama üzerinden bedava dakika elde etme şansı yakalamaktadırlar. Uygulama kullanıcıları 100 dakikadan başlamak üzere bedava dakika sahibi olabilirler. Aboneler uygulama sayesinde yalnızca dakika değil internet ya da sms de elde edebilmektedirler.

Turkcell Bedava Dakika Yapma 2023

Turkcell, on sekiz yaşından büyük faturasız hat sahibi kullanıcıları bakımından söz konusu kapmanya ile bedava dakika elde etme fırsatını sunmaktadır.  Kampanya dahilinde 750 dakika konuşma hakkı, 250 sms ve 15 GB internet mevcuttur.

Özel servisler bu kullanım haklarına dahil değillerdir. Kampanya Turkcell hazırkart kullanıcısına tahsis edildiği ay süreci ile geçerli olup kullanılmayan hakların bir sonraki aya ya da başkaca bir kişiye devri söz konusu değildir. Paket otuz gün boyunca yalnızca bir defaya mahsus olarak alınmaktadır.

Turkcell BiP Uygulaması ile Bedava 500 Dakika Yapma

BiP uygulamasını cihazlarında aktif olarak kullanan Turkcell müşterileri sarı kutu puanları ile bedava dakika elde edebilmektedirler. Sarı kutu puanları 500 ve üzeri puanı aşan müşteriler 500 dakika bedava konuşma hakkı elde etme fırsatına sahip olacaklardır. İlgili müşteriler SK137 yazarak 2200’ e sms gönderdikleri takdirde haftalık olarak 500 dakikanın tanımlanabilmesi Turkcell hesabım uygulaması üzerinden işlemlerin eksiksiz yerine getirilmesine bağlı olarak değişmektedir.

Turkcell hesabım uygulamasını telefonlarına indiren müşteriler sarı kutu puanlarını bedava dakika olarak kazanacaklardır. Sarı kutu puanlarının başkaca tarifeler ile beraber kullanılması haline öncelikli olarak sarı kutu puanları esas alınır.

Turkcell Hediyeli Oyun Servisi İle Bedava Dakika Yapma

Turkcell aboneleri hafta içleri oyun oynayarak hafta sonu puan kazanmak istedikleri takdirde hediyeli oyun servisi aracını kullanmaktadırlar. Yeterli miktarda puan toplayan müşteriler oynadıkları oyunlar neticesinde çok sayıda hediye kazanma şansına sahip olabilirler. Bunların başında da şüphesiz hediye dakikalar gelmektedir. Hediyeli oyun servisi kapsamında kazanılan dakikalar her yöne geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir.

Turkcell GEL DK 2222 ile Bedava Dakika Yapma

Turkcell’ in ücretsiz konuşma hakkından yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine GEL DK yazarak 2222’ e gönderdikleri takdirde 30 dakika civarında dakika elde etme şansına sahip olmaktadırlar. Hata halinde yazım şekli GELDK olarak da değiştirilebilmektedir.

Turkcell BiP Bedava 60 Dakika Yapma

BiP uygulaması cihazlarında mevcut olan Turkcell aboneleri BiP uygulamasına GSM numaralarını ve gelen sms onay bildirimini belirtilen alanlara yazdıktan sonra uygulamaya ilk girişlerinde otomatik olarak 60 bedava dakika sahibi olacaklardır. İlgili kampanyadan yararlanmanın tek koşulu ilk defa BiP uygulamasını indirip gsm numarası ile giriş yapmaktır.

Turkcell Yüklenen Miktar Kadar Bedava Dakika Yapma

Turkcell aboneleri yedi gün süreyle yükledikleri miktar kadar dakika elde etme sahibi olabilirler. Bunun için ilgili abonenin hazırkart kullanıcısı olması yani faturasız hat sahibi olması gerekir.

Görüldüğü üzere Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava dakika yapmak için alternatif birçok yönteme başvurabilme şansına sahiptir.

https://www.youtube.com/watch?v=soTQ1NiJ3Jk

Turkcell Bedava 600 Dakika Var Mı?

Eğer ki siz de ek bir dakikaya ihtiyaç duyuyorsanız ve Turkcellin bedava dakika kampanyalarını araştırmaya başladıysanız ve bedava 600 dakika kampanyasını duyduysanız muhtemelen bir yanlışlık olmuştur çünkü Turkcell 19 TL’ye 500 dakika vermektedir. 600 dakika olarak çokça araştırılan konu yanlış bir araştırmadır.

Turkcell Bedava Konuşma Nasıl Olur?

Siz de Turkcell faturalı ya da faturasız fark etmeksizin diğer operatörlerle ya da Turkcell operatörü kullanıcıları ile sınırsız bir şekilde ve bedava şekilde konuşmak isterseniz ne yazık ki bu mümkün değildir. Hem sınırsız hem bedava konuşma yoktur. Sadece bazı kampanyalar üzerinden bedava dakikalara sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu