Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?  Turkcell, sevdikleriyle konuşmak isteyen abonelerine yönelik olarak ücretsiz yahut cüzi miktarda bir ücret kerşılığında çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bunların başında da konuşmaya ilişkin paketler gelmektedir. Faturalı ya da faturasız Turkcell müşterileri bahsi geçecek kampanyalardan yararlanma hakkına sahiplerdir.

Turkcell tarafından oluşturulan paketler kimi zaman öğrencilere yönelik olarak tahsis edildiği gibi kimi zaman da farklı sosyal yapılanmalara sahip kişilere yönelik olabilmektedir. Dolayısıyla her yaştan her meslekten birçok Turkcell abonesi dilediği niteliğe haiz kampanyadan faydalanabilecektir. Söz konusu konuşma paketlerinin nasıl yapılacağına bakacak olursak,

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma Paketi Nasıl Yapılır ?

Kampanyadan yararlanabilmenin ön koşulu Turkcell BiP Messenger uygulaması kullanıcısı olmanızdır. Bunun için şüphesiz cihazınızda BiP uygulamasının yüklü olması gereklidir. Tüm bu koşulları sağladığınız takdirde kampanyadan yararlanabilmek için ön koşulları yerine getirmiş sayılmaktasınız.

Kampanya dahilinde Turkcell özel günlerde abonelerine BiP Messenger üzerinden hediye tahsis etmektedir. Söz konusu hediyeler yalnızca konuşma paketlerinden ibaret değildir. İnternet paketi  ya da sms paketleri de müşterilere hediye edilmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2023

Kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilmenin ön koşulu Turkcell hesabım uygulamasının cihazınızda mevcut bulunması gerekliliğidir. Turkcell hesabım uygulamasını cihazına yükleyen Turkcell aboneleri sol üst kısımdaki menü simgesini seçerek açılan seçeneklerden Salla Kazan butonunu seçmelidirler.

Bu sayede Turkcell aboneleri günlük yahut haftalık olarak bedava dakika elde etme fırsatı yakalamış olacaklardır. 100 dakikadan 2000 dakikaya kadar konuşma paketi elde edebilecek olan müşteriler yalnızca konuşma paketiyle kalmayacak sms ve internet gibi başkaca hediyelerden yararlanma şansına da sahip olacaklardır.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi 

Turkcell Hafta Sonu Bedava Dakika Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak için öncelikli olarak bireysel hazırkart kullanıcısı olmanız ve buna ek olarak hattınıza 35 TL ve üzerinde yükleme yapmanız gerekir. Kampanyadan otuz gün süreyle yararlanmak mümkün olup hafta sonu boyunca sevdiklerinizle herhangi bir ücret başlığı altında ücret tahsis edilmeksizin sınırsız olarak konuşma hakkı elde etmektesiniz.

Koşulları sağlayan Turkcell aboneleri otomatik olarak kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kimselerin sms ya da başkaca bir vasıta kullanmasına gerek olmaksızın kampanya dahiline alınmasının mümkün olduğu söylenmelidir. Kampanya yalnız yurt içinde geçerli olup konuşulmayan dakikalar bir sonraki aya aktarılmaz. 35 TL ve üzerindeki yüklemelerin yapılmış olması halinde Turkcell müşterilerine sms bildirimi yapacak ve kampanyadan yararlanmak otomatik olarak mümkün olacaktır.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar müşteri hizmetlerini arayabilirler. Kampanya kapsamında kalan kullanım hakkınızı öğrenmek için KALAN yazarak 2200’ a sms atmanız gerekir. Kampanya cumartesi saat 00.00’dan Pazar saat 23.59’a kadar aktif olmaktadır. Pakete ilişkin dakikanızın bitmesi halinde bilgilendirme mesajı Turkell tarafından gönderilecek olup paket aşımı ile karşılaşmanız söz konusu değildir.

Turkcell Bedava Dakika Yapma 2023

Kampanyadan yararlanabilmenin ön koşulu AppStore ya da PlayStore aplikasyonundan BiP uygulamasını cihazınıza yüklemektir. Yükleme yapmak için yeşil butona basmanız gerekir. Turkcell gurbet tarifesi ile müşterilerine 1000 dakika konuşma paketi ve 1 GB internet hakkı tahsis etmiştir. Hattınıza 20 TL gibi cüzi bir miktar  para yüklemeniz ardından ilgili tarife aboneleri kampanyaya otomatik olarak katılacaklardır.

Tarifeden artan dakikalar bir sonraki aya devretmez. 1 GB internet hakkınızı BiP uygulamasının aktive olduğu ülkelerde geçerli olarak kullanmanız mümkündür. Kampanyayı otuz gün süreyle geçerli olmak üzere kullanmanız mümkündür. Kampanyaya ilişkin haklar kampanya sahibi kişiye ait olup üçüncü bir kişiye devri söz konusu olamaz.

Turkcell BiP Her Yöne 500 Dakika Kazanma

Kampanyadan yararlanabilmenin ön koşulu müşterilerin cihazlarında BiP uygulamasının yüklü olmasıdır. Kampanyadan faydalanabilmek için sarı kutu puanlarınızın 500’ ü aşması gerekir. Sarı kutu puanları 500’ ü aşan müşteriler SK137 yazarak 2200’ e sms gönderdikten sonra haftalık her yöne 500 dakika elde etme şansına sahip olacaklardır. 500 dakika sahibi olmak isteyen aboneler cihazlarına AppStore ya da PlayStore’ dan Turkcell Hesabım uygulmasını indirmelidirler.

Giriş işlemlerini tamamlayan müşteriler sarı kutularında biriken 500 puan karşılığında 500 dakikayı hesaplarına tanımlayabileceklerdir. Sarı kutu puanlarınızdan elde edilen dakikaların yanında hali hazırda kullanmakta olduğunuz ücretli başkaca paketinizin bulunması halinde kullanımlarınız öncelikli olarak sarı kutu puanlarınızdan düşecektir.

Turkcell Salla Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak için ön koşul cihazınıza AppStore ya da PlayStore üzerinden Turkcell Hesabım uygulmasını indirmektir. Uygulamayı indiren aboneler Salla Kazan butonunu seçerek telefonu sallamalıdırlar. Buna mukabil kazandığınız hediye Turkcell aracılığıyla kısa bilgilendirme mesajı ile tarafınıza iletilecektir.

Hediyeye ilişkin haklar saat 09.00 itibarıyla Cuma günleri yenilenecek olup Perşembe günleri saat 23.59’ a kadar geçerli olacaktır. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi almak isteyen aboneler müşteri hizmetleri aracılığıyla bilgi edinebilirler.

Turkcell BiP 100 Dakika Nasıl Yapılır?

Faturalı ve faturasız Turkcell BiP kullanıcıları 100 dakika konuşma hakkını 1 TL karşılığında elde edebilirler. Kampanya yalnızca bir gün süreyle geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler BIP 100DK yazarak 2200’a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya ilişkin bilgilendirme mesajı geldikten sonra bir gün süre ile paketin kullanılması söz konusu olmaktadır. Kalan dakikalarınızı öğrenmek için KALAN yazarak 2222’e sms göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcıların uygulamaca belirlenmiş olan görevleri yerine getirmesi gerekir. Görevleri tamamlayan müşteriler bunların karşılığında belirli hediyeler kazanmaktadır. Bunların başında da yurt içinde geçerli olan hediye dakikalar gelmektedir. Kazandığınız dakikalar 24 saat içinde hesabınıza tanımlanmaktadır.

Turkcell bedava dakika yapmaya ilişkin olarak sms yöntemleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Sms yöntemlerine bakılacak olursa,

  • Cihazınızın mesaj seçeneğine gelerek FIRSAT yazarak 2222’ e kısa mesaj gönderebilirsiniz. İlgili mesajı gönderdiğiniz takdirde hattınıza konuşma paketi tanımlanacaktır.
  • Cihazınızda mesaj seçeneğine gelerek SURPRIZ yazarak 2222’ e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede her yöne ücretsiz dakika servisinden yararlanma fırsatı bulacaksınız. Kampanyadan faydalanabilmenin ön koşulu daha önceden bu servise aboneliğinizin bulunmamasıdır.
  • Faturalı hat sahibiyseniz HEDİYE DK yazarak 2222’e kısa mesaj gönderebilir ve gelen dakikaları her yöne kullanabilirsiniz.
  • Faturalı hat sahipleri hafta sonu dakika kazanmak istedikleri takdirde BOL DK HAFTASONU yazarak 2222’e kısa mesaj gönderebilirler. 100 dakika ile 250 dakika arasında değişen dakika hakkına sahip olan müşteriler bu dakikaları Cuma günü saat 20.00 itibarıyla kullanmaya başlayabilirler. Pazar günü 23.59’da ise kampanya sona erecektir.
  • Yurt içinde geçerli olamak üzere her yöne bedava dakika kazanma niyetindeyseniz GEL DK ya da GELDK yazarak 2222’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu daha çok acil yöntemlerde başvurulan bir metottur. Gönderilen sms’ler ücretsizdir.

Görüldüğü üzere Turkcell abonelerine hediye birçok kampanya ayrıcalıklarına sahip olma fırsatı sunmaktadır.

YouTube video

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nelerdir?

Turkcel operatörü çok fazla kampanya yapan bir operatördür bu kampanyaların başında ise dakika yani konuşma kampanyalarıdır. Siz de ek dakikalara ihtiyaç duyuyorsanız ve hangi uygulamalardan dakika kazanabilirim diye merak ediyorsanız Turkcellin kendi uygulaması olan Turkcell uygulaması ve BİP uygulaması üzerinden bedava dakikalar sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava Günlük Dakika Kazanma Yöntemi

Turkcell hattınız için ek dakikalara ihtiyaç duyuyorsanız ve günlük bedava dakika bile olsa yeter diye düşünüyorsanız Turkcell uygulamasına arada bir giriş yaparak hediyeler kısmını takip ediniz oraya Turkcell bazen hediye dakikalar verebilmektedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu