Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası 2023; Bastı Kaptı bedava internet kampanyasından 26 yaş altındaki GNÇ Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir. Söz konusu kampanya dahilinde genç abonelerin bedava internetin yanı sıra çok sayıda hediye sahibi oldukları da görülmektedir.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası Nedir ?

Bastı Kaptı 26 yaş altı Turkcell GNÇ abonelerinin yararlanabilecekleri ve  müşterilere D&R’ da geçerli hediye çekinden bedava internet kullanımına varacak düzeyde pek çok avantajdan faydalanmalarını sağlayacan bir platformdur. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin 26 yaş altında olması yeterli olup abonelerin faturalı yahut faturasız hat sahibi olmaları önem arz etmez.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyasından Nasıl Yararlanılabilir ?

Bastı Kaptı kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin yapması gereken cep telefonlarının işletim sistemine göre AppStore ya da PlayStore üzerinden  GNÇ uygulamasının yüklemesini tamamlamaktır. Müşteriler indirdikleri uygulamaya GSM numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Bastı Kaptı seçeneğini seçerek kampanya dahilinde pek çok avantajın sahibi olabilirler.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyasından Kimler Yararlanılabilir ?

Bastı Kaptı kampanyasından 26 yaş altında faturalı ve ön ödemeli , kurumsal ve bireysel ses müşterilerin yararlanması söz konusu olmaktadır. İlgili müşteriler cihazlarına GNÇ uygulamasını indirdikten sonra kampanyaya katılabilirler.

Turkcell Bastı Kaptı Nasıl Yapılır

Turkcell Bastı Kaptı 26 yaş gençlerin telefona indirebileceği uygulamalardan biridir. Google Play ve APP Store mağazalarından indirerek telefonunuza kurduktan sonra kullanıcı girişi yaparak hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Hem faturalı hemde faturasız hat sahipleri telefonuna indirdikleri uygulamaya giriş yaparak GNÇ uygulaması içerisinde bulunan  ‘Bastı Kaptı” sayfasından yapabilirler. Sizde hemen GNÇ uygulamasına giriş yaparak Bastı Kaptı yaptığınızda bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya her pazartesi yenilenmektedir.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bastı Kaptı Hangi Saatlerde

Turkcell bedava internet kazmamak isteyen bir çok kişi Turkcell bastı kaptı hangi saatlerde yapılır sorusunu sıklıkla sormaktadırlar. Turkcell tarafından hangi saatlerde bastı kaptı yapılacağı devamlı değiştirildiğinden bu saatleri bilmeniz ne yazık ki mümkün değilimdir.

Turkcell bastı kaptı ile dağıtılacak hediyelerin saatleri her hafta otomatik olarak değiştirilmektedir.

Kampanya katılmak için Genç Turkcell’liler her hafta pazartesi bastı kaptı yaoarak belirli saatlerde dağıtılan hediyeleri almaları mümkün.

Turkcell Bastı Kaptı Hediyeleri

Turkcell bastı kaptı hediyeleri her hafta değişiklik göstermesine karşın Özellikle Turkcell bedava internet, daki,ka ve SMS en çok dağıtılan hediyeler arasında yer almaktadır. Ayrıca bir çok siteden indirim, kampanya ve çekilişler ile değişik hediyeler vermektedir.

  • Haftalık 2 GB internet
  • Haftalık 1 GB internet
  • Sadece kitaplarda geçerli 25 TL D&R hediyesi
  • com.tr sitesinde geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde indirim
  • Faturalı GNÇ abonelerine 3 gün geçerli 3 GB internet 9 TL
  • Faturasız GNÇ abonelerine 2 gün geçerli 1 GB internet 3 TL

Daha bir çok indirim ve kampanyalardan yararlanmak için sizlerde her hafta bastı kaptı yapabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Ücretli Mi

Turkcell Bastı kaptı ücretli mi sorusuna cevap vermek gerekirse uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bastı kaptı yapmak ve uygulamayı telefona indirmek için sizden asla ücret talep edilmez.

GNÇ Bastı Kaptı Saatleri

Turkcell GNÇ bastı kaptı saatleri öğrenmek isteyen bir çok kişi araştırma içerisine girmektedir. Her hafta Pazartesi bastı kaptı gününde Turkcell bastı kaptı saatleri ve Turkcell bastı kaptı saatleri kaçtayapılıyor sorusunu sizler için araştırdık.

Turkcell ve GNÇ uygulaması için hiç bir yerde bastı kaptı saatleri ile ilgili açıklama bulunmamaktadır. Bastı kaptı amacı zaten saatli bilmeden şansınızı deneyerek saati bulmaktadır. Sistem tarafından her hafta bastı kaptı saatleri değiştirilmektedir.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet

Turkcell bastı kaptı bedava internet kazanmak için her hafta Pazartesi günü uygulamaya giriş yaparak bastı kaptı saatlerine yakalamanız yeterlidir. Uygulama içerisinde bastı kaptı sayfasından hediyeni hemen alabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Olmuyor

Turkcell bastı kaptı kampanyası ile gençleri bedava internet başta olmak üzere bir çok hediyenin sahibi olmaktadırlar. Telefonunuza indireceğiniz GNÇ uygulaması ister faturalı olsun ister faturasız tüm Turkcell müşterileri ücretsiz olarak kullanabilir.

Bazı dönemlerde bastı kaptı yapamıyor yada Turkcell GNÇ bastı kaptı olmuyor diyorsanız genelde bu haklarınızın yenilenmedi anlamına gelir. Ayrıca eski sürüm kullanmak yada uygulamayı güncellememek hata almanıza neden olabilir. Uygulamayı silip tekrar kurarak sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Bastı Kaptı Kampanyası Haftada Kaç Defa Yapılır

Bastı Kaptı kampanyadan bir haftalık süre dahilinde bir defaya mahsus yararlanmak söz konusu olup kampanyadan yalnızca pazartesi günleri yararlanılabilir. Kazanılan fayda her hafta farklılık arz etmektedir.

Turkcell Bastı Kaptı Kapsamında Kazandığım Hediyeleri Bir Başkasına Transfer Edebilir Miyim ?

Bastı kaptı kampanyası dahilinde kazanılan hediyeler yalnızca kampanyaya iştirak eden abonelerin kullanımına sunulmuş olup üçüncü bir kişiye bu yararın aktarımı mümkün değildir.

Turkcell Bastı Kaptı Kapsamında Yer Alan Kalan Kullanımlar Devredilebilir Mi ?

Bastı Kaptı kampanyası dahilinde yer alan kullanımlar kazanılan hafta boyunca geçerli olmak üzere kullanıma uygundur. Kampanya dahiline yer alan kalan kullanımların bir sonraki haftaya devredilmesi söz konusu değildir.

Turkcell Bastı Kaptı Hilesi

Gençlere bedava internet dağıtan uygulamalardan biride olan Turkcell bastı kaptı hilesi nasıl yapılır bir çok kişinin araştırdığı konuların başında gelmektedir. Daha önceleri Turkcell bastı kaptı hilesi yapmak için telefonunuz indireceğiniz bazı uygulamalar ile bu mümkündü ancak Turkcell tarafından yapılan güncellemeler ile artık hile yapmak pek mümkün değildir.

Turkcell Bastı Kaptı Saatleri Nelerdir ?

Kampanya dahilinde yer alan faydaların sunulacağı saat sürpriz olacaktır. Kampanya öncesinde, kampanyaya dair herhangi bir zaman ve fayda bilgisi verilmeyecek olup GNÇ uygulaması üzerinde sürpriz saati yakalayan GNÇ aboneleri kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanabilecektir.

GNÇ uygulaması üzerinde yer alan Bastı Kaptı kampanyasına katılım sağlayan müşterilerin yapması gereken pazartesi günleri her saat başı uygulama üzerinden hediyelerini kontrol etmektir. Zira Bastı Kaptı dahilinde hediye kazanmanın en temel sebebi kampanya saatlerine ilişkin bir kesinlik bulunmamasıdır. Bu bağlamda müşterilerin pazartesi günleri her saat başında uygulama üzerinde kontrollerini sağlamalarını önermekteyiz.

YouTube video

Turkcell Bedava 2 GB İnternet Kampanyası Nedir?

Turcell operatörü müşterilerine oldukça fazla bedava hediyeler dağıtmaktadır. Bu dağıtılan bedava hediyelerin başında da bedava internet hediyeleri gelmektedir. Turkcell bedava 2 GB kampanyası da sürekli başka kampanyalar sonucunda verildiğinden dolayı sabit bir 2 GB kazanma yolu yoktur.

GNÇ Nedir?

GNÇ Turkcell operatörünün müşterilerine sunmuş olduğu bir kampanyadır. Peki bu GNÇ kampanyalarından kimler faydalanır ve nasıl faydalanır diye düşünüyorsanız; GNÇ sadece Turkcell operatörünün 25 yaş ve altı kullanıcıları için geçerlidir ve GNÇ uygulaması aracılığı işe birçok kampanyadan faydalanılabilir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu