Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2023; Turkcell operatör şirketi müşterilerine pek çok sayıda kampanya dahilinde GB tanımlaması yapmaktadır. Bununla beraber 5 GB, 10 GB yahut 20 GB internet kullanım haklarının da müşterilere özel olarak tahsis ettikleri görülmektedir.

yazımızda Turkcell şirketinin faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerine özgü olarak geliştirmiş olduğu 10 GB bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

Turkcell 10 GB bedava internet kampanyasından faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı müşterilerin yararlanması mümkündür.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin sim kartlarının 4.5 G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında yer alan 10 GB internet kullanım hakkından yalnızca bir defaya mahsus yararlanmanız mümkündür.

10 GB bedava internet kampanyası dahilinde altı ay boyunca yurt içinde geçerli olacak şekilde kullanım hakkı sahibi olabilirsiniz.

Kampanya dahilinde yer alan 10 GB kullanım hakkından yalnızca kampanyaya dahil olan kullanıcının yararlanması söz konusu olup üçüncü bir kişinin kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Kampanyanın ticari amaçla kullanılması ya da satılması söz konusu değildir. Kullanıcının ticari amaçla kullanım yaptığına ilişkin tespitin yapılmış olması halinde hatlarının iptali söz konusu olacaktır.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır

Müşteriler 10 GB bedava internet hakkı kazanmak istedikleri takdirde hatlarını taşıyabilir, sim kartı değişikliği yapabilir ve 4.5 G sim kartına geçiş yapabilirler. Şartları sağlayan müşteriler cihazlarına gelen şifreyi ilgili alana sms olarak ilettikten sonra kampanya kapsamında yer alan ayrıcalıklardan yararlanabilirler.

İletilmesi gereken sms kodu ise ENHIZLI yazıp boşluk bırakıp gelen şifrenin yazılması şeklinde olacaktır. Ardından kısa mesajın 2222’ e ücretsiz olarak gönderilmesi yeterlidir. İletilecek olan kısa mesaj dahilinde herhangi bir ücret talebi söz konusu değildir. Tüm bu şartları yerine getiren müşteriler 10 GB internet kullanım hakkının sahibi olabilirler.

Yazımızda görüldüğü üzere Turkcell operatör şirketi müşterilerine 10 GB bedava internet hediye etmektedir. Yapılması gereken ise yukarıda bahsi geçen şartları yerine getirmektir. Ardından 10 GB internet kullanım hakkı sahibi olabilirler.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava 10 GB İnternet Nasıl Alınır

Turkcell bedava 10 GB bedava internet nasıl alınır sorusuna cevap vermek gerekirse yeni hat alımlarında sim kart üzerinde bulunan kodu ENHIZLI yazıp boşluk bırakarak şifreyi yazdıktan sonra 2222’e SMS göndermeniz gereklidir. Şifre gönderdikten sonra hattınıza gelecek bilgilendirme mesajı ile beraber 10 GB interneti ücretsiz olarak kullanmaya başlarsınız.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır

Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse sim kart üzerindeki promosyon kodunu telefonunuzun mesaj kısmına girerek ENHIZLI yazıp boşluk bırakın ve promosyon şifresini yazarak 2222’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bilgilendirme mesajı sonrası 10 GB hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell 10 GB hediye internet kampanyasına katılmak için telefonunuzun mesaj kısmına ENHIZLI yazıp boşluk bırakın ve promosyon şifresini yazarak 2222 SMS gönderin. Gönderilen kısa mesaj ücretsizdir. Bilgilendirme mesajı geldiği anda paket aktif olur.

YouTube video

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell hattına sahipseniz ve faturalı yada faturasız herhangi bir hattınızdaki internetler yetersiz kalıyor ve bedava olarak internete ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken işlem en basit olarak Turkcell mobil uygulamasına giriş yaparak sall kazan aracılığı ile bedava internete sahip olmak. Eğer daha fazla bedava internete sahip olmak istiyorsanız Turkcell Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Ek İnternet Paketi Nelerdir?

Eğer ki Turkcell faturalı yada faturasız hattınızdaki internetler yetersiz kalıyor ve ek internet paketi araştırması yapıyorsanız ve en kolay yoldan en ucuz şekilde nasıl ek internet paketine sahip olurum diye düşünüyorsanız; sizlere tavsiyem Turkcell mobil uygulamasına girin ve ek paketler seçeneğini seçerek bütün ek paketleri görebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu