Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet  

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet  

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet 2022; Türk Telekom sil süpür kampanyası ile beraber bedava internet ve dakika kazanma şansını sunuyor. Bu kampanya dahilinde faturasız ve faturalı hatlara bedava internet hizmeti sunan Türk Telekom sil süpür kampanyası ve bedava internet bireylerin rahatlıkla kullanabileceği internet hizmeti sunmaya devam ediyor.

Mobil müşterilerini memnun eden bu hizmet hemen hemen herkes tarafından kullanılan ve müşterilere internet ulaşımı sağlıyor. Aynı zamanda birbirinden farklı kampanyalar ile beraber Türk Telekom müşterilerini benzersiz farklı güzel hediyelere de sahip olma olanağı sunmaya son hız devam ediyor.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanya Nelerdir?

Türk Telekom sil süpür kampanyası ve bedava internet bütün müşterilerine verdiği bu hizmete yeni kampanyalar eklemeye devam ediyor iki bin yirmi bir kampanyalarına yeni bir hediye daha eklemiş durumda bu kampanya ile daha fazla internet kullanma şansını müşterilerine ulaştırıyor.

İnternetin fazlaca kullanıldığı bu dönemlerde faturasız hatlar için özellikle daha avantajlı olan bu hediyeler kullanıcıları bir hayli memnun etmiş durumdadır. Normalde faturalı hatların kendi tarifeleri üzerinden internet hizmeti alsa da bu kampanya faturalı hatları da kapsıyor. Eğer sizde hala Türk Telekom müşterisi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken hattınızı Türk Telekom’a geçirerek bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sil süpür kampanyası ve bedava internet kampanyasından yararlanmak her Türk Telekom kullanıcılarının hakkıdır. Hiç bir şart veya koşul sunulmadan verilen bu kampanyalardan şu şekilde yararlanabilirsiniz.

  • Türk Telekom sil süpür kampanyası yapmadan evvel Android veya başka cihazlara telefonunuz aracılığı ile Türk Telekom Online işlemleri uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır.
  • Telefonunuza uygulamayı indirme işlemi yaptıktan sonra uygulamanın üzerine tıklayarak telefon numaranızı ve gelen mesaj ardından şifrenizi tuşlayarak hesabı oluşturun.
  • Kendi hesabınıza girdikten sonra telefonunuzun sağ üst kısmında olan kutuya tıklayarak orada size özel kampanyalar kısmından sil süpür seceneğini seçmek yeterli olacak.
  • Bu kısımda iki adet sil süpür görüntülenebilir, bunun sebebi kampanyanın haftada iki kez yapıldığını ifade eder.
  • Ardından ekranda görünen kutuya eliniz ile hafif silmeye başlayın, size özel çıkmış hediyeyi kazanın.
  • Size özel olan hediye ekranda yazılı olarak görünecektir.

Bütün bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom sil süpür belli dönemlerde olduğu Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında Tüm faturalı ve Faturasız abonelerine 10 GB bedava internet vermektedir. Özellikle Ramazan ayı boyunca her hafta 10 GB bedava internet kazanmanız mümkün. Sizde hemen 10 GB internet almak istiyorsanız sil süpür yapmanız yeterlidir.

Türk Telekom gençlik dünyası olan Selfy ile sizlerde hemen bedava internet alabilirsiniz. 25 yaşından küçük tüm Slefy aboneleri her hafta sil süpür yaptıklarında bedava internet kazanırlar.

Türk Telekom Sil Süpür Hangi Gün Yapılır

Türk Telekom sil süpür kampanyası ve bedava internet kampanyaları birçok detayları içinde bulundurur. Türk Telekom sil süpür kampanyası online işlemler uygulaması aracılığı ile onay alır. Türk Telekom sil süpür harika hediyeleri her hafta Çarşamba ile Cuma günleri veriliyor.

Sabah saat 06.00 ile yenilenen kampanya hediyelerinde sisteme giriş yaparak uygulamadan sil süpür yaptığınız anda çok geçmeden hattınıza size özel hediye tanımlanmış olacaktır. Kazanılmış olan hediye mobil müşteriye kısa mesaj olarak kullanıma başlatılır. Gelen hediye mesajla belirtilen tarihe kadar kullanılabilir. Hediye hakkınız bitiminde kendi tarifenizden aktif hale gelecektir.

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri Nelerdir?

Türk Telekom sil süpür kampanyası ve bedava internet hakkında hediyelerin neler olduğu hakkında şu şekilde bilgilendirme yapılabilir. Bir ay aktif olan Muud Premium Üyeliği, 1 ay kullanım süreli arayanı bil servisi, haftalık gece bedava internet 5 GB,10 GB internet, günlük kendi kullanıcıları ile sınırsız konuşma verilen hediyelerdendir.

Ayrıca, bir kereye mahsus Enterprise üzerinden yüzde kırk indirim, bir seferlik olmak üzere MNG Kargo aracalığı üzerinden yüzde otuz indirim olanağı, günlük her  yöne ev olsun başka hatlar dahil 100 veya 250 dakika konuşma kampanyaları arasında yer alır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet