Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Faturasız 3’lü Paketler ve Üçlü Tarifeler

Türk Telekom Faturasız 3’lü Paketler Üçlü Tarifeler 2023; Türk Telekom harika avantajları ile kendini tanıtmaya devam etmektedir. Gerek faturalı hatları ile gerekse faturasız avantajlı paketleri ile artık pek çok kişi operatör tercihlerinde Türk Telekom’u tercih etmektedir. Türk Telekom  faturasız 3’lü paketler üçlü tarifeler hakkında daha detaylı bilgiler edinerek hemen siz de avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Bu paketler sadece faturasız hat sahipleri için geçerli olup, sadece bir aylık süre için geçerlidir. Bir ayın sonunda yenilenmez.  İşte kampanya detayları…

  • Paketin adı süper üçlü 3gb pakettir.
  • Paket dahilinde her yöne 500 dakika
  • Her yöne 1000 SMS verilmektedir.
  • Yine 3gb cepten internet paketi verilir.
  • Ödemesi aylık olarak 30 TL olarak belirlenmiştir.

Bu pakete dahil olmak için 444 1 444 türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yine cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına gelip, süperuclu 3gb yazdıktan sonra ücretsiz olarak 5555 telefon numarasına SMS gönderebilirsiniz. Öte yandan üçlü paketler için Türk Telekom mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız 3’lü Paketler 3 Aylık 20 GB Paketi

Türk Telekom faturasız abonelere özel olarak hazırlanan 3 aylık 20 GB paketi her ay yükleme yapmak istemeyenler için ideal paketlerden biridir. Türk Telekom üçlü paketlerden biri olan 3 aylık 20 GB paketi 3000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet içermektedir. Paketi satın almak için 3AYLIK20GB yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom 3 Ay Rahat 10 GB Paketi

90 gün boyunca kullanabileceğiniz rahat 10 GB paketi her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 10 GB cepten internet içermektedir. 3 Ay Rahat 10 GB Paketi’ni almak için hemen RAHAT 10 GB yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli!

Türk Telekom Mobilist 5 GB Paketi

Paket İçeriği: En çok tercih edilen faturasız paketlerinden bir tanesi olan Mobilist 5 GB’de 5GB cepten internet, her yöne 250 DK ve her yöne 1000 SMS yer alıyor bunun için ödemeniz gereken bedel ise sadece 42 TL!

Türk Telekom Mobilist 15 GB Paketi

Mobilist 15GB Paketi ile 15GB cepten internetin ve her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS’in tadını çıkartabilirsiniz. Bunun için ödemeniz gereken bedel ise sadece 59 TL!

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi

Türk Telekom Mobilist 20 GB Paketi

Bu paketle beraber hattınıza toplam 15 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS tanımlanır. Bunun içi ödemeniz gereken miktar ise sadece 59 TL!

Türk Telekom Ahlan 9 Paketi

Ahlan 9 Paketi ile Her Yöne 300 DK, Her Yöne 3000 SMS hattınıza tanımlanır. Bunun yanında tarife içi sınırsız konuşma ise 9 TL! Üstelik aylık bir defada 30 TL ve üstünde yapılan yükleme işleminde Ahlan Tarifesinde geçerli tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşmeden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Ahlan 8 GB Paketi

Ahlan 8 GB Paketi ile 8 GB Cepten İnternet hattınıza tanımlanır. Bunun yanında her yöne 750 DK, her yöne 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşmada pakette bulunmaktadır. Bunun için ödemeniz gereken bedel ise sadece 34TL! Üstelik aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemeler yapan kişiler Ahlan Tarifesi’nde geçerli olan tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşmeden yararlanabilir.

Türk Telekom Ahlan 15 Gb Paketi

Paketle birlikte her yöne 750 DK, her yöne 250 SMS ve 15 GB internet hattınıza tanımlanır. Buna ek olarak tarife içi sınırsız konuşmada yine hattınıza tanımlanacaktır. Bunun karşılığında ödemeniz gereken bedel ise yalnızca 42 TL.

Türk Telekom Ahlan 19 Paketi

Ahlan 19 Paketi çok avantajlı bir faturasız hat paketidir. Bu paket ile hattınıza tam 4GB cepten internet, her yöne 500 DK, her yöne 1000 SMS tanımlanır. Bunun yanı sıra tarife içi sınırsız konuşma sadece 25 TL!

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Faturasız 3’lü Paketler ve Üçlü Tarifeler hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hangi Tarifeler Var?

Türk Telekom en iyi faturasız tarifeler şu şekilde:
Selfy Sosyal 3X Large Paketi.
Selfy Sosyal 2X Large Paketi.
Selfy Süper Sosyal 4 Paketi.
Selfy Süper Sosyal 16 Paketi.
Selfy Süper Sosyal 8 Paketi.
Selfy Süper Sosyal 24 Paketi.

Türk Telekom 3’lü Tarife Nasıl Yapılır?

3’lü tarifelerden yararlanmak için 444 1 444’ü arayabilir, Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilir ya da online işlemler üzerinden 3’lü tarifelerden yararlanabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu