Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası; 1995 yılında Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da kurulmuş olan ve Türkiye’nin resmen göz bebeği haline gelen Türk Telekom telekomünikasyon şirketi özellikle son yıllarda oldukça fazla büyüme kat etmiştir. Diğer büyük telekomünikasyon şirketlerinden sonra çıkmış olsa da artık onlara kafa tutar dereceye gelmiştir.

Türk Telekom operatörünün asıl amacı diğer şirketlerden farklı olarak kar marjını düşük tutarak ucuz fiyata oldukça iyi bir kalite vererek müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Türk Telekom operatörü bu durumu oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirmeyi başarmıştır ve Türkiye’de en çok aktif müşteri kitlesine sahi olan iletişim operatörü olmaya aday bir telekomünikasyon şirketi olmuştur.

Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom operatörünün en büyük misyonlarından biri olan müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutma amacını gerçekleştirmek için sadece Türk Telekom operatörü müşterilerine özel olarak sunduğu bir hediyedir.

Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası sadece Türk Telekom müşterilerine özeldir ve ister faturalı hatta sahip olun ister faturasız hatta sahip olun bu kampanyadan yararlanmanız için herhangi bir değişiklik göstermez her Türk Telekom müşterisi için geçerli bir kampanyadır bu kampanya.

Ancak elbette ki çağımız gereği resmen artık internet her şeyimiz haline gelmiş durumda ancak sizin de internet paketiniz çok yüksek değil ise hiç endişelenmeyin sizler için yazdığımız Türk Telekom Selfy Bedava İnternet yazımızı ziyaret ederek bedava bolca internetin keyfinizi doyasıya yaşayın.

Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Öncelikle bir adet Türk Telekom hattına sahip olmanız gerekmektedir faturalı ya da faturasız fark etmez. Ardından herhangi bir Türk Telekom iletişim merkezine gitmeniz gerekmektedir. Orada herhangi bir çalışana Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası faydalanmak istediğinizi söylediğiniz taktirde onlar gerekli bütün işlemleri yapacaktır ve siz de ramazana özel 10 GB internete sahip olarak iletişim merkezinden ayrılacaksınız. Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom mobil uygulaması gibi uygulamalar kullanmanız gerekmemektedir. Mobil uygulama üzerinden bu kampanyadan faydalanamazsınız. Sadece Türk Telekom iletişim merkezine giderek Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

E tamam ben Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası faydalandım ama ne zaman kullanabilirim, ne zamana kadar geçerli gibi sorular soruyorsanız onları da hemen cevaplandırayım.

Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası faydalandığınız zaman bu kampanyayı sadece ramazan ayı içerisinde kullanabilirsiniz yani 1 nisan 2022 tarihi ile 3 mayıs 2022 tarihleri arasında kullanabilirsiniz. 10 GB bedava internet ayrıca sadece sahur vakitlerinde yani gece 00.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında geçerlidir. Bu saatler arasında internetinizi açtığınız zaman otomatik olarak Türk Telekom Ramazan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası sayesinde kazandığınız 10 GB hediye internetten internetiniz gider ve sizler de sabaha kadar bolca internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Sil Süpür Kampanyası

Bu kampanya sayesinde ramazan ayı boyunca geçerli olmak üzere sil süpür size hem daha çok internet vermektedir hem de internet çıkma olasılığını neredeyse %100 e çıkarmıştır. Siz de her hafta 1 adet hakkınız olan sil süpür işleminden ramazan ayına özel kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirin. Ardından menüde bulunan “Sil Süpür” seçeneğine tıklayın ve ekrandaki mavi şeyi temizleyerek ramazan ayına özel bedava internetten yararlanın.

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom müşteri memnuniyetinde sınır tanımamaya devam ediyor ve bütün bu ramazana özel hediyelerin ardından ek olarak bir de hem faturalı hat kullanıcılarına hem de faturasız hat kullanıcılarına özel olarak sunduğu ekstra 1 GB internet hediyesi bulunmaktadır. Bu ramazana özel ekstra 1 GB kampanyası sadece Türk Telekom operatörü kullanıcılarına geçerlidir.

Türk Telekom Gündüz ve Gece Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekomun bir diğer hediyesi olan ramazana özel 1 GB internet hediyesine sahip olmak için Türk Telekom Mobil İşlemler uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra “Ramazan Kampanyası” seçeneğine tıklayın ardından 1 GB hediye internet talebiniz oluşturulacaktır ve size gelen kısa bilgilendirme mesajının ardından internetinizi belirtilen tarihler arasında kullanabilirsiniz.

Kampanya katılma tarihinden itibaren yalnızca 1 ay geçerlidir ve 1 ay sonrasında ramazana özel hediye 1 GB internetiniz silinir. Kampanyaya 24 Nisan ile 23 Mayıs tarihleri arsında istediğiniz herhangi bir zaman katılabilirsiniz. Katılım tarihinden itibaren geçerli olan 1 sonra 1 GB internet hediyeniz silinecektir. Faturalı ya da faturasız hatta sahip olmanız önemli değildir her ikisi için de geçerlidir.

YouTube video

Türk Telekom İnternet İsteme Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de Türk Telekom kullanıcısı iseniz ve Türk Telekom hattınızdaki internet yetmedi ve bir arkadaşınızdan bedava internet almak istiyorsanız; ISTE yazıp hangi telefon numarasından isteyecekseniz o numarayı yazın ve son olarak da istediğiniz internet miktarını yazın ve 9433’e SMS olarak gönderin.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Nedir?

Türk Telekom müşterisi olarak herhangi bir problem yaşamışsanız yada bedava internet hakkında bilgiler almak istiyorsanız ancak hangi numarayı arayacağınızı bilmiyor iseniz 444 1 444 numarasını arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve her türlü bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu