Türk Telekom Online İşlemler Bedava İnternet  

Türk Telekom Online İşlemler Bedava İnternet  

Türk Telekom online işlemler bedava internet uygulaması ile her abone ücreti olmayan internet kullanma şansını yakalıyor. Türk Telekom bedava internet kampanyasından tüm aboneler yararlanabilir. Türk Telekom resmi sayfasından online işlemler 2 GB bedava internet kampanyasını abonelerin hizmetine sundu.

Online işlemler kampanyası ile bütün kullanıcılar bedava internet kampanyasından yararlanabilecek. Bedava internet kampanyasından tüm aboneler faydalanabilir. Türk Telekom online işlemlerden müşterilerine verdiği interneti müşteriler ücretsiz olarak kullanabiliyor. Türk Telekom abonelerinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için yapması gerekenler şu şekilde sıralanabilir.

Türk Telekom Online İşlemler Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom online işlemler bedava internet online işlemler uygulaması veya kredi kartınız var ise kampanyadan kolaylıkla faydalabilirsiniz. Bununla beraber banka kartınız ile aynı işlemi uygulayarak bedava internet kazanabilirsiniz.

  • Bu kartlardan herhangi birine online işlemler uygulamasını kaydetmeniz yeterli olacaktır
  • Bu işlemden sonra online işlemler uygulaması aracılığı ile her paket almanızda daha fazla hediye kazanma şansınız olabiliyor.
  • Hala online işlemler uygulaması telefonunuzda yüklü değilse vakit kaybetmeden uygulamayı indirerek ücreti olmayan internet kampanyasından sizde yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom bu ve buna benzer pek çok kampanyaları ile müşterilerine kaliteli hizmet veriyor. Sizde Türk Telekom abonesi olarak bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Türk Telekom hemen hemen her müşterisine kapsayan kampanyaları ile kaliteli hizmet sunuyor.

türk telekom online işlemler

Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom online işlemler bedava internet  sil süpür kampanyası ile çarşamba günleri saat 06.00 başlayan kampanya ertesi gün gece 23.59 ‘a kadar geçerli dakika veya internet kazandırıyor. Özel hediye uygulaması içeren sil süpür kullanıcılarına her hafta katılım sağlayabileceği bir uygulamadır. Kullanıcıya özel farklı hediyeler ile her hafta kazanma şansınız olabiliyor. Sil süpür kampanyasından kazanma şansınız olan hediyeler ise ücretsiz internet ve dakika gibi hediyelerdir.

Muud uygulamasından yararlanabilmek için premium üye olmanız gerekiyor. Hediyelerden kazanmak için Türk Telekom online işlemler uygulamasına girerek sağ üst köşede olan hediye kutusunun üzerine tıklayarak sil süpür yapabilirsiniz. Çıkan hediyeyi öğrenmek için üzerini parmak yardımı ile silerek hediyenizi öğrenebilirsiniz. Size özel hediyeniz mesaj yolu ile hattınıza tanımlandıktan sonra kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.