Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Ek İnternet Paketi

Türk Telekom Ek İnternet Paketi 2023; İnternet  artık hemen herkesin gün içinde aktif olarak kullandığı bir işlemdir. Ama mobil hat kullanıcıları için mevcut tarifedeki internet paketleri yeterli gelmeyebiliyor. Bu nedenle Türk Telekom kullanıcıları için ek internet paketleri kampanyaları yapılmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde internet paketiniz bittiği zaman hemen ek internet alıp, mevcut paketinize ekleme yapabilirsiniz.

Türk Telekom bu konuda kendi abonelerini oldukça memnun etmiştir. Çünkü bilindiği üzere internet paketlerinde aşım yaşandığında bu yönde fatura aşımları oldukça yüksek olabiliyor.

Dolayısı ile Türk Telekom bünyesinden ek internet paketleri satın alarak fatura aşımı yaşamak zorunda kalmayacaksınız. İnternet paketi yetmeyenler için bu yazımızda Türk Telekom ek internet paketi hakkında bilgiler vereceğiz. Siz de bu bilgiler ışığında ek internet kampanyaları hakkında bilgi alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ek İnternet Paketi 1 GB 

İşte interneti yetmeyen kişiler için harika bir Türk Telekom ek internet paketi… bu paketi satın aldığınızda aylık 2 GB veya 3 GB internete sadece 5 TL karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Üstelik bu ek internet paketinin ücreti sadece 5 TL olarak güncellenmiştir. 5 TL karşılığında alacağınız 2 GB ek internet veya 3 GB internete ek olarak sizlere 1 GB internette hediye olarak sunulur.

Paket detayları ise;

  • Bu paketten sadece Selfy müşterileri faydalanabiliyor.
  • Ek internet paketini almak için telefonunuzun kısa mesaj kısmına gelip, büyük harflerle etkininternet yazmanız gerekir. Akabinde kısa mesajı 4545 telefon numarasına gönderebilirsiniz.
  • Ek internet paketini bir ay boyunca 1 GB internet hediyesi ile beraber kullanabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için Türk Telekom faturasız hat tarifelerinden birini kullanıyor olmalısınız.

Türk Telekom 2 GB Ek İnternet Paketi

2 GB ek internet paketi sizler için harika fiyatlarla sunulmaktadır. Yurt içinde kullanabileceğiniz bu ek internet paketine sadece 19 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Her şey dahil paketlerden birini kullanıyorsanız hemen ek2gb yazıp, 5555 telefon numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajdan sonra gelecek onay mesajları ile hemen ek internet paketinizi yurt içinde gönlünüzce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi

Türk Telekom 4 GB Ek İnternet Paketi

İnternet  paketiniz bittiyse ve acil olarak internete ihtiyaç duyuyorsanız hemen Türk Telekom 4 GB ek internet paketini satın alıp, hattınıza tanımlayabilirsiniz. 4 GB ek internet paketini yurt içinde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.  Bu ek paketin fiyatı ise sadece 23 TL olarak belirlenmiştir.

Her şey dahil paketlerden kullanan herkes 4 GB ek internet paketini hemen hattına tanımlayabilir. Bunun için yapmanız gereken ise telefonunuzun kısa mesaj bölümüne gelip ek4gb yazıp, 5555 e göndermek olacaktır. Bu ek internet paketini online işlemler sayfasından da satın almanız mümkündür.

Tüm bunların dışında Türk Telekom’dan alabileceğiniz 2 GB ek internet paketi ve yine 8 GB ek internet paketi de mevcuttur.

Eğer 2 GB ek internet paketi istiyorsanız o halde kısa mesaj kısmına gelip, ek2gb yazdıktan sonra 5555 e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu ek internet paketinin ücreti 19 TL’dir.

Eğer 8gb ek internet paketini kullanmak isterseniz telefonunuzun kısa mesaj kısmına gelip, aylık ek8gb yazdıktan sonra 5555 e gönderebilirsiniz. Bu ek internet paketinin ücreti 35 TL olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom Ek Haftalık ve Günlük Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom haftalık ve günlük alabileceğiniz ek internet paketleri ise;

3 Günlük 1 GB Ek İnternet Paketi 3GUN 1GB yaz 5555’e gönder. 7 TL
2 GB Ek İnternet Paketi 3GUN 2GB yaz 5555’e gönder. 9 TL
Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi HAFTA 1GB yaz 5555’e gönder. 9 TL
2 GB Ek İnternet Paketi HAFTA 2GB yaz 5555’e gönder. 15 TL
2 Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi 2HAFTA 1GB yaz 5555’e gönder. 10 TL
2 GB Ek İnternet Paketi 2HAFTA 2GB yaz 5555’e gönder. 16 TL
4 GB Ek İnternet Paketi 2HAFTA 4GB yaz 5555’e gönder. 19 TL
3 Günlük 3 GB Ek İnternet Paketi 3GUN 3GB yaz 5555’e gönder. 12 TL
Haftalık 3 GB Ek İnternet Paketi HAFTA 3GB yaz 5555’e gönder. 15 TL

Türk Telekom Aylık Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom aylık ek internet paketleri arasında seçim yaparak ihtiyacınız olan paketi alarak 28 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Aylık Selfy 1 GB Ek İnternet Paketi EKINTERNET yaz 4545’e gönder. 5 TL
1 GB Ek İnternet Paketi AYLIK EK 1GB yaz 5555’e gönder. 12 TL
2 GB Ek İnternet Paketi EK2GB yaz 5555’e gönder. 19 TL
4 GB Ek İnternet Paketi EK4GB yaz 5555’e gönder. 25 TL
8 GB Ek İnternet Paketi AYLIK EK8GB yaz 5555’e gönder. 35 TL

YouTube video

Türk Telekom 20 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Son 30 gün içinde numarasını Türk Telekom’a Taşımış olan kişilere özel 20 GB internet 55 TL. Kampanyadan yaralanmak için DOYASIYA20GB yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterli. Hattınızda yeterli TL var ise 20 GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Mevcut müşteriler için fiyat aylık 85 TL’dir. Ayrıca 30 gün içinde birden fazla kes bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Ek İnternet Paketleri Nasıl Alınır?

Ek internet paketi almak için 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca mağazalardan ya da Trük Telekom online işlemler uygulamasından da satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu