Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları

Türk Telekom 2024 yılı itibari ile birbirinden farklı kampanyaları ile müşterilerine cazip gelen birçok seçenek ile hizmet vermeye devam ediyor. Başlattığı Türk Telekom numara taşıma kampanyaları ile birçok telefon kullanıcısının yüzünü güldüren Türk Telekom, geliştirdiği yenilikçi politikası ile alanında bir numara olmayı sürdürüyor.

Telefon kullanıyorsunuz ama hattınız Türk Telekom değil ise, numaranızı taşıyarak bütçenize uygun, birçok konuşma, sms ve internet hediyeli kampanyalar ile özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Türk Telekom’un numara taşıma kampanyasındaki avantajlara sahip olmak isteyen kullanıcılar kimlikleri ile, en yakın Türk Telekom iletişim merkezine giderek başvuru yapabilirler.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Numarasını Türk Telekom’a taşıyan mobil faturasız hat kullanıcılar, 30 tl ve üzeri yükleme yaptıklarında ilk ay kullanabilecekleri hediye 750 dk 750 sms ve 25 GB internet’ten yararlanabiliyorlar. Numaranızı taşımadan önce hangi operatörü kullandığınızın fark etmiyor, Türk Telekom numara taşıma kampanyaları kapsamındaki seçtiğiniz her hangi bir paketten faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom’a numara taşımak için, yeni hat satın alabilir, belirlenmiş her hangi bir numara alabilir ya da numarayı kendiniz belirleyebilirsiniz. Günümüzde teknolojinin gelişmesine bağlı olarak artan internet ihtiyacı ile en çok tercih edilen kampanya paketleri çoğunluğu hediye internet paketleri olup, konuşma ve sms paketleri oldukça fazla seçenekleri ile Türk Telekom’da mevcuttur.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 

Türk Telekom Tam Senlik 3 Tarifesi 

Tam senlik 3 Tarife kampanyası numarasını taşımış faturalı hat sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Yaş gözetmeksizin her yaştan kişinin kullanabileceği bu paketler 24 ay taahhüt vermeniz ve numaranızı taşımanız yada yeni hat almanızla başlıyor. İlk seçenekte, ilk ay 28 tl, 3GB internet, her yöne 1000 dk ve her yöne 250 sms yer alıyor. İkinci seçenekte aylık 32 tl 6GB internet her yöne 1000 dk ve her yöne 250 sms vardır.

Üçüncü seçenek, aylık 39 tl 10GB internet her yöne 1000 dk ve her yöne 250 sms şeklindedir. Dördüncü seçenekte, aylık 49 tl 15GB internet  heryöne 1000 dk ve her yöne 250 sms veriliyor. Ayrıca, bonus olarak aylık 59 tl 30GB internet her yöne 1500 dk ve her yöne 250 sms paketleri yer alıyor. Türk Telekom numara taşıma kampanyaları arasında bu beş paketten birini seçip anında sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Havalı Paket 5GB  

Faturasız hat seçen yeni müşteriler için özel olarak hazırlanmış 5GB havalı paket kampanyası içerisinde bir ay süreyle kullanabilecekleri birçok paket mevcuttur.

  • Her yöne 750 dk 250 sms 2GB internet aylık  26 TL
  • Her yöne 750 dk 250 sms 5GB internet aylık 28 TL
  • Her yöne 750 dk 250 sms 8GB internet aylık 33 TL
  • Her yöne 750 dk 250 sms 12GB internet 38 TL
  • Her yöne 750 dk 250 sms 20GB internet 60 TL

Türk Telekom numara taşıma kampanyaları arasında en çok tercih edilen paketlerdir. Bu paketlerden birine sahip olmak için seçeceğiniz paketin internet miktarıyla birlikte HAVALI yazarak 5555 göndermek yeterli olacaktır.

Selfy Sosyal 10 Paketi 

Özellikle gençler ve bayanlara tarafından kullanılan bu paketin 5GB internet’i İnstagram, Twitter, Youtube ve Facebook gibi sosyal ağlarda geçerli dir. 10GB internet , her yöne 750 dk ve her yöne 500 sms  bulunmakta olup aylık 33 TL’dir.

Türk Telekom numara taşıma kampanyaları fırsatlarından yararlanmak isteyen yeni Türk Telekom kullanıcılarının bu pakete sahip olmaları için yapması gereken, sosyal 10 yazarak 4545’e kısa mesaj göndermek olacaktır. Selfy olmayan müşteriler sosyal 10 T.C kimlik numarasını yazıp 4545’e kıza mesaj gönderdiklerinde paketten yararlanabilecekler.

Türk Telekom Ekonomik Paketler 

 Numarasını taşıyan her müşteri için, düzenlenmiş özel  Türk Telekom numara taşıma kampanyaları paketleri bulmak mümkündür. Bazı paketlerde yeni müşterilerin yararlanabileceği %20 indirim bulunurken, bazı paketler hediye internet sayesinde gençleri sevindiriyor.

Cep dostu 3, 6, 10, 15, 20, 30, 40 tarife paketleri ile ekonomik kolaylık sağlarken, efsane tarife ve hediye internet paketleri ile kullanıcılara kesintisiz iletişim hizmeti sunuyor. Bu tarife ve paketlerden yararlanmak için Türk Telekom yeni bir hat sahibi olmak ya da numarayı taşımak yeterli. Ardından en yakın Türk Telekom İletişim merkezlerinden bütçenize en uygun paketi seçebilirsiniz.

Hattını Türk Telekom’a Taşıyanlara Kampanya Var mı?

Her operatörde olduğu gibi Türk Telekom’da yeni gelen kullanıcılara hediyeler vermektedir. Bu hediyeler genellikle hediye internet oluyor.

Türk Telekom Hattı Ne Kadar? 2023

Türk Telekom yeni hat alacak kişilerin 90-100 TL tutarında bir ödeme yapması gerekmektedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

  1. İnternet ve normal Türk Telekom çekim gücü çok düşük köyde çekim yok internet az veriyor heryone sinirsoliz vatsao Instagram kapsamı yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu