Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma 

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma 2023; Türk Telekom hediye dakika kazanma için hazırlanan Türk Telekom 2023 Bedava Dakika kampanyası başladı. Faturalı veya ön ödemeli bir plan için zamanınız biterse üzülmeyin. Türk Telekom’un kısa süre önce başlattığı ücretsiz ses paketi hizmeti ile sadece birkaç adımda boş zamanınızı kurtarabilirsiniz

Türk Telekom hediye dakika kazanma kampanyası ile sevdiklerinizle ücretsiz sohbet edebilirsiniz. Türk Telekom birçok kampanya paketi ve ücretsiz dakika alma imkanı sunuyor.

Türk Telekom Hediye 100 Dakika Kampanyası

Selfy’li geceler kampanyası, ücretsiz konuşma kampanyası ve her yöne ücretsiz sohbet etmek isteyenler için 50-100 dakika hediye kampanyası gibi Türk Telekom’un boş zamanlarındaki birçok fırsattan yararlanılır.

Bildiğiniz gibi GSM operatörlerinin aboneleri planlamak için sağladığı internet ve arama süresi bir süre için yeterli olmayabilir. Bu durumda aşağıdaki adımları takip ederek hattınız hemen hediye dakika ve konuşma paketi ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları

Türk Telekom hediye dakika kazanma Türk Telekom kullanıcılarının en çok araştırdığı konulardan biridir. Türk Telekom uygulaması sayesinde ücretsiz dakikalar kazanabilir ve her yöne sınırsız konuşabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hat sahipleri, üye olarak kazanabilecekleri ücretsiz dakikalardan binlerce bedava dakika kazanıyor.

Türk Telekom hediye dakika kazanmakampanyasına ücretsiz Türk Telekom toplantısında SMS ile katılabilirsiniz. Türk Telekom uygulamasında bulunan serbest zamanla her yöne sınırsız görüşmedir. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine çeşitli ücretsiz arama kampanyaları sunar. 2023 Türk Telekom bedava anlar kampanyası 1000 ücretsiz dakika, isteğe bağlı sohbet olarak sıralanabilir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika

Türk Telekom hediye dakika kazanma için Türk Telekom’un online işlem uygulamasında görüntülenen ekran talimatlarını dakikalar içinde takip edilmelidir. Hediye ile ilgili bilgiler uygulama ve SMS ile bildirilir. Türk Telekom online işlem uygulamasını indirerek herhangi bir ödeme veya kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur.

Bu işlem ile her hafta sınırsız konuşma, cepten bedava internet, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom’un ücretsiz bölümü size mevcut tarifelerinize ek olarak ücretsiz arama yapma hakkı verir. Türk Telekom hattı sahipleri SMS, uygulama ve ücretsiz konuşma kampanyalarında uzun süre ve ücretsiz konuşabiliyor.  Kampanya kapsamında

  • Türk Telekom müşterileri her yöne 1 saat
  • WhatsApp’ta 1 GB,
  • Facebook ve Twitter’da 1 GB olmak üzere toplam 2 GB ücretsiz internet veriyor.

Ayrıca, 13:00-14:00 arası haftalık en yüksek aylık aramalar ve internet hediyeleri için HERYONE DK’yi oluşturun ve 5555’e gönderilmelidir.

Türk Telekom Mobil Ödeme Haftalık 2 GB Kampanyası

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika

Ücretsiz arama ve ön ödemeli hattı olanlar için Türk Telekom, otomatik ödeme ücreti satın alma ve geceleri ücretsiz arama yapma hakkını saklı tutar.

Ön ödemeli hat sahiplerine ücretsiz arama bileti kullanmak isteyenler Selfy paketi için 30 TL ve üzeri Türk Telekom numarası talep eden gençler, saat 21.00’den ertesi sabah 09.00’a kadar ücretsiz olarak kullanabilirler. 4545’e GECE ve SMS gönderildiğinde dakika kullanabilir hale gelir.

Türk Telekom e-Fatura ile Bedava Dakika

Türk Telekom hediye dakika kazanma  için Türk Telekom sisteminde kayıtlı e-posta adresini SES’e girip 3008’ e mesaj ileterek tek yön 100 dakika kazanabilirsiniz. Doğrudan hattınızda belirtilen çekilişe katılımınız yalnızca bir kezdir ve e-posta alışverişi yoluyla hediye olarak kullanılamaz.

Ayrıca, otomatik fatura ödeme siparişlerinde bir hafta boyunca 2 GB Türk Telekom internete ücretsiz sahip olunabilir.

Türk Telekom SEÇ Konuşmak Lazım Kampanyası

S.E.Ç. Konuşmak Lazım 1000 tarifesi ile kampanyaya dahil olmak için 10 Ocak 2014 tarihinden başlayarak Türk Telekoma’a numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yapmış olmanız gereklidir. Bu işlemden sonra hiçbir katılım şartı olmadan tarifeye ek her yöne 500 dakika hediye verilecektir.

Bu işlemler sayesinde, hattınızda toplam 1500 dakika konuşma süresi bulunur. Tarifenin aylık ücreti taahhüt şartıyla 37 TL’dir. Taahhüt şartı olmaksızın 47 TL ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom 50 ve 100 Dakika Hediye

Türk Telekom’da 50 veya 100 dakika kazanmak için tek yapmanız gereken PAKET oluşturup 9090’a SMS göndermek. Gelen SMS içeriğinin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu kampanyadan elde edilen dakikalar sadece Türk Telekom kullanıcıları ile yapılan görüşmeler için geçerlidir. ,

50 veya 100 dakika içinde kazanırsanız şansınıza ihtiyaç var. Çeşitli toplantı tutanakları ve ücretsiz kargo için. Türk Telekom’un ücretsiz internet kataloğunu inceleyin, fırsatı kaçırmayın.

Hattını Türk Telekom’a Taşıyana Bedava Dakika

Diğer operatör hatları Türk Telekom’da ücretsiz konuşma süresi alabilir. Hatları değiştirin veya yeni bir ön ödemeli hat satın alın ve hiçbir ek ücret ödemeden yılda 50 dakika seyahatten tasarruf edin. KAYIT’e 1 ay içerisinde üye olduktan sonra 5660’a mesaj atarak ücretsiz Türk Telekom dakikaları kazanabilirsiniz.

50 dakika ücretsiz kazanmaya devam etmek için her ay 20TL doldurmanız gerekiyor. Sadece bir kez ödersiniz ve faturalarınızı gecikmeden ödersiniz. Kazanmak için toplam 600 dakika vardır.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma

Türk Telekom hediye dakika kazanma için yapılan Türk Telekom’un hafta sonu basın kampanyasında Cumartesi gecesi 12:00’de başlayıp Pazar 23:59’da biten ücretsiz arama planına 30 TL ekleyin.

Bunun için HAFTASONU oluşturup 4242’ye kısa mesaj gönderiyoruz. Yine 2017’den beri yürütülen bu kampanya SABIT 2000DK yazıp TürkTelekom2000 dakikalarını kullanmaya başlayarak, ücretli 9TL’den 6368’e SMS gönderilmesini sağlıyor.

Türk Telekom Ev İnterneti olana Hediye Dakika

Türk Telekom Bireysel ev internet müşterileri için hazırlanan bedava dakika kampanyası ile ev telefonu almaya başlayanlar her yöne 500 dakika konuşma avantajına sahip oluyor. Ayrıca bu tarife ile 19.00 – 07.00 saatleri arasında 3000 dakika Türk Telekom cep telefonu görüşmesi yapabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılım hakkında daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerini 444 1 444 arayın ve 12 aylık bir sözleşme imzalanacaktır.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Bedava Dakika

Ancak, Türk Telekom’a abone olan bir ev hanımı, “Ev hanımlarına özel hediyeler içeren 150 paket” seçerse, ayrıca belirlenen 15TL’ye tek yön 150 dakikadır. Bu paketi tercih eden ev hanımları, gün içinde 10.00-15.00 saatleri arasında ücretsiz dahili görüşme için 2000 Türk Telekom kazanabilir.

Bu kampanya, piyango 2000 DK sadece Türk Telekom abonelerine açıktır. Bu 30 günlük hediye 30 gün sonra güncellenecektir. Paket üzerinde kalan izinleri kontrol etmek için KALAN 2000 oluşturup 5555’e gönderiniz.

Türk Telekom Onnet ile Bedava Dakika Paketi

Şirketin Türk Telekom kampanyalarından biri olan 12 aylık 500 dakikalık ücretsiz Onnet kampanyası PSTN-PSTN kullanıcılarına sunulur. Türk Telekom MyOffice Çağrı Merkezi’ni arayarak ihtiyacınız olan bilgiyi alabilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında 12 ay sözleşmeli Türk Telekom müşterilerine 444 5 444 numaralı telefondan ulaşılabilmekte ve her ay 500 dakika ücretsiz zaman hakkı kazanılmaktadır. 500 dakika hediye olarak dahili ve şehirlerarası arama yapabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika 2023

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom hediye dakika kazanma istiyorsanız, Türk Telekom abonesiyseniz ve faturalı hat kullanıcısıysanız, kesintisiz konuşma hakkı elde edebileceksiniz. Bunu elde etmek için öncelikle faturanızı e-fatura olarak almayı kabul etmeniz gerekiyor. E-Faturaya geçiş yaptıktan sonra farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Hattınızın faturasını elden ödemek yerine herhangi bir banka aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bedava dakikalar kazanabileceksiniz. Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra telefonunuzun mesaj kısmına gelerek SES Yazıp 3008’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

YouTube video

Türk Telekom Hediye Veriyor Mu?

Eğer ki Türk Telekom hattını kullanıyorsanız ve Türk Telekom’dan bedava olarak hediyeler kazanmak istiyorsanız ancak Türk Telekom’dan nasıl bedava internet kazanırsınız ve Türk Telekom bedava hediyeler veriyor mu diye merak ediyorsanız; elbette ki Türk Telekom operatörü müşterilerine oldukça fazla bedava her türlü hediye vermektedir. Bu hediyeleri kazanmak ve takip etmek için sitemizdeki Türk Telekom hakkında olan yazıları inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Dakika Gönderme Nasıl Olur?

Eğer ki Türk Telekom hattınızda bulunan tarifedeki internetiniz size fazla geliyor ve başka bir Türk Telekom kullanıcısına bu fazla olan dakikanızı hediye olarak göndermek istiyorsanız yapmanız gereken işlem Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp hediye dakika göndermek istediğinizi belirtmek olacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu