Türk Telekom Hat Fiyatları (Güncel Fiyatlar)

Türk Telekom Hat Fiyatları (Güncel Fiyatlar)

Türk Telekom Hat Fiyatları 2022; Türk Telekom en fazla kullanılan operatörlerden biridir. Müşterilerine hem faturalı hem de faturasız hat hizmeti sunar. Yeni bir hat satın alacak olan kişiler ise operatörlerin hat açtırma ücretlerini merak ediyor. Bu noktada Türk Telekom faturasız hat fiyatları değişiklik gösterebiliyor.

Türk Telekom, faturalı hatlar için ücret alınmıyor. Ancak faturasız hatlar için belirli bir ücreti vardır. Telekom standart faturasız hat ücreti 150 TL’dir. Ancak alınan bayiye göre farklılık gösterebilir. Çünkü Türk Telekom bayileri hat ücretlerine kendi kar paylarını da ekleyebilir. Bu nedenle farklı fiyatlarla faturasız da hat satılıyor.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2022

Türk Telekom’un sunduğu faturasız hatların fiyatları aynı zamanda tarifeye göre de değişiklik gösterebiliyor. Tarife ve sunduklarına göre fiyatlar şu şekildedir:

  • Standart Türk Telekom; 150 TL
  • Fenercell; 110 TL
  • Trabzoncell; 130 TL
  • Galatasaray Mobile; 120 TL
  • Bimcell; 105 TL
  • Pttcell; 115 TL
  • Bursasporcell; 110 TL
  • Kafkafcell; 120 TL

Türk Telekom tarafından kurumlara ve takımlara özel sunulan faturasız hat ve tarifeler yapılan anlaşmaya ve hattın içeriğine göre belirtilen şekilde değişir. Türk Telekom faturasız hat fiyatları abonelik işlemi yapılırken müşterinin onaylanması halinde hat açılır. Standart Türk Telekom hazır kart fiyatı 150 TL olsa da bayi kar payı nedeniyle fiyatta değişkenlik söz konusudur.

Türk Telekom Hat Fiyatları Ne Kadar

Türk Telekom faturalı hat fiyatları genelde ücretsiz olarak verilmektedir. Eğer faturasız hat almayı düşünüyorsanız sizden faturasız hat ücreti talep edilir. Türk Telekom hat fiyatları 2022 yılında bayilere göre değişiklik göstermesine karşın 120 TL ile 180 TL arasında satılmaktadır.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

Kullanıcı bakımdan abone sayısını hızlıca yükselten Türk Telekom bir çok kişinin tercih ettiği operatörlerden biridir. Özellikle gençlerin tercih ettiği Türk Telekom yeni hat fiyatları 2022 itibari ile 150 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Türk Telekom Faturasız Hat Ücreti

Türk Telekom faturasız hat fiyatı serbest piyasa koşullarına göre belirlendiği için bayilerde fiyat değişikliği göstermektedir. Bazı Türk Telekom bayilerinde 150 TL satılan faturasız hat bazı bayilerde 200 TL satılabilmektedir.

Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatı N e Kadar

Türk Telekom faturalı hat fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse Faturalı hat almak isteyenler kimlikleri ile beraber her hangi bir Türk Telekom mağazasına giderek faturalı hattı ücretsiz olarak alabilir Türk Telekom faturalı hatlar için her hangi bir ücret talep edilmez.

Türk Telekom Hazır Kart 2022 Fiyatları Yüksek Mi?

Operatörler tarafından sunulan hazır kart fiyatları genel olarak birbirine yakındır. Türk Telekom hazır kartları da 105, 150 ve maksimum 200 TL düzeylerinde olabiliyor. Bayilerden veya internet üzerinden başvuru yaparak bu hatlara sahip olabilirsiniz. Başvuru sırasında nüfus cüzdanınız yanınızda olmak zorundadır.

Türk Telekom faturasız hat fiyatları kar payı ve tarifeden dolayı değişse de hat taşımada bu ücret ödenmez. Başka bir operatörün faturasız aboneliğinden geçiş yapılırken Türk Telekom şubelerinde bir ödeme yapılmıyor. Ancak bayiler işlem ücreti alabilir. Türk Telekom tarafından verilen hizmet kapsamında 2022 yılı güncel faturasız mobil hat fiyatları genel anlamda bu düzeyde seyreder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet