Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Hat Fiyatları (Güncel Fiyatlar)

Türk Telekom Hat Fiyatları 2023; Türk Telekom en fazla kullanılan operatörlerden biridir. Müşterilerine hem faturalı hem de faturasız hat hizmeti sunar. Yeni bir hat satın alacak olan kişiler ise operatörlerin hat açtırma ücretlerini merak ediyor. Bu noktada Türk Telekom faturasız hat fiyatları değişiklik gösterebiliyor.

Türk Telekom, faturalı hatlar için ücret alınmıyor. Ancak faturasız hatlar için belirli bir ücreti vardır. Telekom standart faturasız hat ücreti 390 TL’dir. Ancak alınan bayiye göre farklılık gösterebilir. Çünkü Türk Telekom bayileri hat ücretlerine kendi kar paylarını da ekleyebilir. Bu nedenle farklı fiyatlarla faturasız da hat satılıyor.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2023

Türk Telekom’un sunduğu faturasız hatların fiyatları aynı zamanda tarifeye göre de değişiklik gösterebiliyor. Tarife ve sunduklarına göre fiyatlar şu şekildedir:

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatı : 440 ₺

Türk Telekom Hat (Faturalı) : 390 ₺

Türk Telekom tarafından kurumlara ve takımlara özel sunulan faturasız hat ve tarifeler yapılan anlaşmaya ve hattın içeriğine göre belirtilen şekilde değişir. Türk Telekom faturasız hat fiyatları abonelik işlemi yapılırken müşterinin onaylanması halinde hat açılır. Standart Türk Telekom hazır kart fiyatı 230 TL olsa da bayi kar payı nedeniyle fiyatta değişkenlik söz konusudur.

Türk Telekom Hat Fiyatları Ne Kadar

Türk Telekom faturalı hat fiyatları genelde ücretsiz olarak verilmektedir. Eğer faturasız hat almayı düşünüyorsanız sizden faturasız hat ücreti talep edilir. Türk Telekom hat fiyatları 2023 yılında bayilere göre değişiklik göstermesine karşın 390 TL ile 440 TL arasında satılmaktadır.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları

Kullanıcı bakımdan abone sayısını hızlıca yükselten Türk Telekom bir çok kişinin tercih ettiği operatörlerden biridir. Özellikle gençlerin tercih ettiği Türk Telekom yeni hat fiyatları 2023 itibari ile 390 TL ile 440 TL arasında değişmektedir.

Türk Telekom Yurtdışını Arama Paketleri, Açma ve Kapatma

Türk Telekom Faturasız Hat Ücreti

Türk Telekom faturasız hat fiyatı serbest piyasa koşullarına göre belirlendiği için bayilerde fiyat değişikliği göstermektedir. Bazı Türk Telekom bayilerinde 390 TL satılan faturasız hat bazı bayilerde 440 TL satılabilmektedir.

Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatı Ne Kadar

Türk Telekom faturalı hat fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse Faturalı hat almak isteyenler kimlikleri ile beraber her hangi bir Türk Telekom mağazasına giderek faturalı hattı ücretsiz olarak alabilir Türk Telekom faturalı hatlar için her hangi bir ücret talep edilmez.

Türk Telekom Hazır Kart 2023 Fiyatları Yüksek Mi?

Operatörler tarafından sunulan hazır kart fiyatları genel olarak birbirine yakındır. Türk Telekom hazır kartları da 390 ve maksimum 440 TL düzeylerinde olabiliyor. Bayilerden veya internet üzerinden başvuru yaparak bu hatlara sahip olabilirsiniz. Başvuru sırasında nüfus cüzdanınız yanınızda olmak zorundadır.

Türk Telekom faturasız hat fiyatları kar payı ve tarifeden dolayı değişse de hat taşımada bu ücret ödenmez. Başka bir operatörün faturasız aboneliğinden geçiş yapılırken Türk Telekom şubelerinde bir ödeme yapılmıyor. Ancak bayiler işlem ücreti alabilir. Türk Telekom tarafından verilen hizmet kapsamında 2023 yılı güncel faturasız mobil hat fiyatları genel anlamda bu düzeyde seyreder.

Türk Telekom Çok Avantajlı Teklifler

“Türk Telekom Çok Avantajlı Teklifler” Türk Telekom’un sunmuş olduğu farklı hizmet paketlerinden oluşan bir kampanyadır. Bu kampanya, internet, TV ve telefon hizmetlerini tek bir faturada toplayarak müşterilere daha uygun fiyatlı bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu anlamda sunulan teklifler şu şekildedir;

  1. Nefis Paketler
  2. Hoş Geldin Paketi
  3. Selfi Paketi

Türk Telekom, müşterilerine avantajlı fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca, kampanya kapsamında sunulan hizmetlerin detayları ve fiyatları hakkında daha fazla bilgiye Türk Telekom’un web sitesinden veya müşteri hizmetleri hattından ulaşılabilirsiniz.

 

YouTube video

Türk Telekom Faturasız Hat Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom hat ücretlerini öğrendikten sonra artık faturasız bir hat almaya karar vermişseniz ve faturasız hattınıza hangi paketi alsa diye düşünüyorsanız; Türk Telekom Faturasız Paketler ve Tarifeler yazımızı inceleyerek bu konu hattında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Hat Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom hattını kullanmaya başlayacaksanız ve Türk Telekom faturalı hattınız var ise ancak Türk Telekom faturalı hat için hani tarifeler var diye merak ediyorsanız; Türk Telekom bayilerinden yada Türk Telekom Müşteri hizmetlerinden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu