Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Gündüz ve Gece Saat Bazlı İnternet 

Türk Telekom saat bazlı internet artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hatta internet paketi olmadan neredeyse telefonların bile konuşmak dışında pek bir anlamı kalmadı diyebilir. Yapılan araştırmalara göre insanlar Whatsapp yolu ile mesaj göndermeyi aramaktan daha kolay buluyor.

Aslında bu durum internet paketlerinin ne kadar önemli olduğunu anlamımız için son derece yeterli. Kişinin internet paketi bittiği zaman ise hemen bir telaş ile internet paketi aramaya koyuluyor. Operatörlerin ise buna yönelik olarak birçok sağladığı kolaylık var. Bu sayede insanların internetsiz kalmasının ve hayatının aksamasının önüne geçiliyor.

İnternet Paketleri Ne Kadar?

Türk Telekom saat bazlı internet paketleri için net yani sabit fiyat verilmesi mümkün değil. Bunun nedeni ise paketlerin birbirinden farklı özellikler barındırmasından kaynaklıdır. Kiminde az kiminde ise çok internet vardır. Bu durumda fiyatları genel olarak etkileyen en önemli faktördür.

Kişiler bu paketlerden bir tanesini gerek operatör şubelerinden bir tanesinde gerekse müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla seçebilir ve kullanmaya başlayabilir. İnternet paketi Türk Telekom saat bazlı internet fiyatlarını operatör farklılıkları da etkileyebilir. Türk Telekom’un sunduğu fiyat ve paketin içeriği son derece uygundur. Bu sayede kişilerin internet keyifleri bitmez ve internete uygun bir fiyata erişebilirler.

Türk Telekom Aylık İnternet Paketleri

İnternet paketlerinin hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesi haline gelmesinin ardından ise internet paketlerinin çeşitleri de buna bağlı olarak artmıştır. Bu sayede kişiler tek bir pakete bağlı kalmaksızın istedikleri ve kendilerine en uygun olan paketi tercih edebilir. Bu durum kişilerin ekonomik olarak olumsuz etkilenme durumunu ortadan kaldıracaktır.

Aylık internet paketi Türk Telekom saat bazlı internet paketleri genel manada çok fazla GB internet barındırmalarından dolayı genelde en çok tercih edilen internet paketlerinden bir tanesidir. Ancak gerçek şu ki kişiler genel olarak interneti tamamen kullanamadığı için paketin büyük bir kısmı boşa gider. Buda genel olarak hoş karşılanmaz. Çünkü ödenen ücretin bir kısmı boşa gider.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 

Türk Telekom Haftalık İnternet Paketleri

Türk Telekom saat bazlı internet paketleri genel olarak tercih edilen paketlerden bir tanesidir. Bunun en temel sebeplerinden bir tanesi için uygun fiyat seçenekleri sunmasının yanında GB olarak uygun olmasından kaynaklanır. Bu sayede aylık paketlerde olduğu gibi GB boşa gitme durumu yaşanmaz. Ekstra olarak ise internet paketi Türk Telekom saat bazlı internet aylık paketlerde ki kadar para istemez.

Ancak buradaki sıkıntı ise kullanıcılar her hafta yenilemek zorunda kaldıklarından, unuttukları anda internetsiz kalmaları ve tekrar yenilemeleri gerektiğidir. Diğer bir sıkıntı ise genel olarak herkese hitap etmesine karşın günün belli zamanlarda internete girme imkânı bulabilen kişiler için bu paketlerinde uygun olduğu söylenemez.

Türk Telekom Saat Bazlı İnternet Paketler

Türk Telekom saat bazlı internet özellikle günün belli zamanları internete girebilen insanlar için en ideal internet paketi olarak düşünülebilir. İnternet Paketi Türk Telekom saat bazlı internet tercih edilebilir olmasının bir diğer nedeni ise ekonomik olarak son derece uygun bir fiyata sahip olmasından kaynaklıdır. Ayrıca kullanılmayan GB’lerin boşa gitme durumu da olmadığı için kullanıcının herhangi bir maddi kaybı yoktur.

Özellikle çalışan ve günün belirli zamanlarında telefonlarına bakma çansı yakalayan kişiler için düşünülebilir ve tercih edilebilir internet paketleridir. İşte Türk Telekom Saat bazlı internet paketleri:

08:00
18:00
arası
Gündüz 300 MB Paketi 300 MB GUNDUZ 300MB yaz 5555’e gönder. 5 TL
06:00
10:00
arası
Erken Kalkan Yol Alır Paketi 1 GB ERKEN yaz 5555’e gönder. 2,9 TL
07:00
08:30
ile
15:00
16:30
arası
Selfy’den Okul Yolu Paketi
(18 yaş altı Selfy’liler için)
3 GB YOL yaz 4545’e gönder. 3 TL
09:00
17:00
arası
Gündüz 10 GB İnternet Paketi 10 GB GUNDUZ 10GB yaz 5555’e gönder. 25 TL
23:00
06:00
arası
Gece 10 GB İnternet Paketi 10 GB GECE 10GB yaz 5555’e gönder. 19 TL

Türk Telekom Saat Bazlı İnternet Kampanyası

Türk Telekom saat bazlı internet ile belirlenen saatlerde internet kullanımı yapabilirsiniz. Özellikle gündüz 10 GB saat bazlı internet en çok tercih edilen paketlerden biridir. 1 ay boyunca belirlenen saatlerde 10 GB internet paketini hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom gündüz 10 GB internet paketi 1 ay boyunca gündüz saatlerinden dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 1 ay boyunca geçerli olan bu paketi almak için GUNDUZ 10GB yaz 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Hattınıza gelecek bilgilendirme SMS sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom gündüz 10 GB kalan bakiye sorgulamak için Gündüz 10 GB İnternet Paketi için KALAN GUNDUZ10GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir

Türk Telekom Gündüz 10 GB nasıl iptal edilir sorusuna cevap vermek gerekirse bu paketleri mesaj ile iptali mümkün değildir. Otomatik olarak yenilenmediği için kullanım hakkınız bittiğinde paket yenilenmeyecektir. Ancak siz genede paketi süresi bitmeden iptal etmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemini başlatabilirsiniz.

Türk Telekom Gece 10 GB İnternet Paketi

Gece internete girmeyi sevenler için çok iyi paketlerden biri olan Türk Telekom gece 10 GB internet paketi 23:00
06:00 arasında kullanabilirsiniz. 1 ay boyunca geceleri kullanabileceğiniz  Türk Telekom gece 10 GB internet paketi almak için GECE 10GB yaz 5555’e mesaj atmanız yeterlidir. Bilgilendirme mesajı sonrası 1 ay boyunca

Türk Telekom gece 10 GB kalan bakiye sorgulamak için Gece 10 GB İnternet Paketi için KALAN GECE10GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Gece 10 GB İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir

Türk Telekom gece 10 GB paketi nasıl iptal edilir sorusuna cevap vermek gerekirse bu paketler tekrarlayan ve yenilenen paketler olmadığınızda mesaj ile iptal etmeniz mümkün değildir. Paket kullanım süre 1 aydır ve süresi dolduğunda yenilenmemektedir. Anca size iptal etmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini aramalısınız.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Saat Bazlı İnternet , Türk Telekom Gündüz 10 GB ve Türk Telekom Gece 10 GB internet paketi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Türk Telekom Gece İnterneti Hangi Saatler?

Türk Telekom Gece İnternet hediyenizi 00.00 ile 06.00 arasında kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Gece Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom gece interneti yapmak istiyorsanız GECE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu