Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Paketler

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Paketler 2023; Türk Telekom faturasız benzersiz paketifaturasız hat kullananımı sağlayan müşterilerine yönelik çok cazip kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalar arasında yeni hat alanlar veya numarasını Türk Telekom’a taşıyan kullanıcılarına benzersiz paketler olanağı sağlıyor.

Sadece Türk Telekom kullanıcılarına özel yapılan benzersiz tarifeleri isteğinize göre size en uygun gelen veya dakika olsun internet olsun hangisini istediğinizi seçmek size kalıyor. Türk Telekom faturasız benzeri olmayan paket veya tarifeleri dört çeşit şeklinde sunmuş olup tüm benzersiz paket içinde sabit olarak 750 dakika ve 1000 mesaj içeriyor. Türk Telekom birçok benzersiz paket sunsa da siz içerisinden kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Türk Telekom Benzersiz Paketi Nasıl Alınır

Türk Telekom faturasız benzersiz paketi olmayan tarifeye geçmek için yapmanız gereken işlem çok basittir. Bir mesaj atmanız bu işlemi gerçekleştirmeniz konusunda yeterli olacaktır. Mesaj atma işlemini gerçekleştirdikten sonra, size onay mesajı ile benzeri olmayan tarifeye hemen geçişiniz onaylanacaktır.

Kullanıcı olarak siz hangi tarifeyi seçmek istiyorsanız içeriğini iyice inceledikten karar verdikten sonra yararlanmak istediğiniz paketi seçmeniz yeterlidir. Paketin aktif olması için, 5555’e kısa mesaj göndererek talep ettiğiniz paketten yararlanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom kullanıcıları ister faturalı ister faturasız olsun sunduğu çok çeşitli kampanyalar sayesinde hemen hemen her kullanıcı bu operatörü rahatlıkla ve severek kullanıyor.

Türk Telekom Benzersiz Faturasız Paketleri

Türk Telekom faturasız benzersiz paketi faturalı hattı tercih etmeyen kullanıcılara benzeri olmayan tarifeye geçiş yaptıktan sonra 10GB kadar olan internet paketini veya herhangi başka paketi seçebilir.

Sadece mesaj ile geçişi sağlanan benzersiz paket tarifesi mesaj sonrası gelen onay mesajı ile beraber kullanımı aktifleşir. Dört çeşit benzersiz paket tarifesi içinden bütçenize en uygun olanı seçmek yeterlidir. Bu paketleri şu şekilde sıralayabilir.

  • Benzersiz 2 GB Paket fiyatı 32 TL olarak
  • Benzersiz 4 GB Paket fiyatı 38 TL olarak
  • Benzersiz 6 GB Paket fiyatı 46 TL olarak

Benzersiz 10 GB Paket fiyatı 60 TL olarak sıralanır. Bu dört paketten hemen hemen hepsinin çok cazip olduğu söylenebilir.

Türk Telekom Benzersiz Faturalı Paketleri

Türk Telekom faturalı hat kullanımı sağlayan bireyler kendilerine uygun benzeri olmayan paketlerden herhangi birine geçiş yapmak ister ise paketleri inceleyip kullanmak istediği ve kendisine bütçe olarak dakika olarak mesaj olarak hangisi cazip geliyor ise içlerinden birini seçebilir. Türk Telekom faturasız benzersiz paketi olduğu gibi faturalı hatlar içinde çok çeşitli imkan olanağı sağlıyor.

Dörtlü paket olarak sunulan hizmet şu şekildedir. Benzersiz 2 GB Paket fiyatı 32 TL olarak, benzersiz 4 GB Paket fiyatı 38 TL olarak benzersiz 6 GB Paket fiyatı 46 TL olarak, benzersiz 10 GB Paket fiyatı 60 TL olarak hizmetinize sunuluyor.

Türk Telekom Faturasız 3’lü Paketler ve Üçlü Tarifeler

Türk Telekom Benzersiz Paket İptali Nasıl Edilir?

Türk Telekom faturasız benzersiz paketi iptal etmek isteyen kullanıcı paket iptali için yapması gereken aynı talep ettiğiniz gibi 5555’e mesaj göndererek paket iptalini talep edebilirsiniz. İptal işlemine başlarken mevcut paketinizin ismini yazarak kısa mesaj ile iptal işlemini başlatmak için verilen şu numaraya 5555 kısa mesaj gönderimi sağlayıp iptal işlemi size tekrar mesaj yolu ile bildirilecektir.

Benzersiz paket iptali için örnek olarak, İptal Benzersiz 2GB gibi yazılarak 5555’e mesaj iletilir.  Bunun gibi hangi paketi iptal etmek istiyor iseniz aynı yöntemi kullanarak iptal işleminizi kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkündür. Tekrardan yeni paket için yine aynı işlemler gerçekleştirilir.

YouTube video

Türk Telekom Benzersiz Paket Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Benzersiz paket sahibi olmak için BENZERSIZ 2GB yazarak 5555’e SMS yollayabilirsiniz.

Türk Telekom Sadece Konuşma Paketi Ne Kadar?

Türk Telekom her yöne geçerli aylık 500 DK paketi yalnızca 30 TL. Paketi satın almak istiyorsanız AYLIK 500DK yazarak 5555′ SMS gönderebilirsiniz

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu