Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava SMS (Güncel Kampanyalar)

Türk Telekom Bedava SMS 2023; Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine müjdeyi verdi. Özellikle mesajlaşmayı seven kişileri sevindirecek haber geldi. Türk Telekom Bedava SMS sayesinde siz de kesintisiz mesajlaşabileceksiniz. Bedava SMS kampanyalarından faydalanmak için yapacağınız pek çok yöntem bulunmaktadır. Biz sizlere bu yöntemler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Şayet Türk Telekom müşterisi değilseniz, kısa zaman içerisinde Türk Telekom’a hattınızı taşıyarak bedava SMS kampanyalarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom aracılığıyla kazanacağınız ücretsiz SMS’leri kesinlikle bir başkasına gönderemezsiniz. Türk Telekom Bedava SMS Gönderme Nasıl Yapılır? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Fakat size kötü bir haberimiz var. Henüz böyle bir işlem Türk Telekom üzerinde mevcut değildir.

Türk Telekom Bedava SMS Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom Müşterilerine bir ayrıcalık olarak bedava SMS paketleri sunmaktadır. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden siz değerli kullanıcılara sunulan SMS kampanyaları sayesinde siz de bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Aşağıda sizler için sunduğumuz kampanyalar hakkında bilgi sahibi olarak siz de bedava internet, bedava SMS ve bedava dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz SMS 2023

Türk Telekom Bedava SMS Kazanma uygulamaları sayesinde siz de ücretsiz olarak, tarifenize ve paketinize herhangi bir yansıma olmadan çevrenizdeki kişilerle doya doya mesajlaşmak için aşağıda sizler için bazı kampanyalardan bahsetmeye çalıştık. Bu kampanyalar arasından size en yakın olanı seçerek bedava SMS kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Kurumsal Faturalı Hat sahibi olan herkes tarafından faydalanılabilecek olan kampanyaya katılmak için Kontrollü Esnaf Dostu Tarifeler, Kontrollü esnaf tarifeleri, ortak tarifeler gibi bazı tarifelere üye olmanız gerekiyor. Bu tarifelere üye olan kurumsal hat kullanıcıları, telefonlarının mesajlaşma bölümüne girerek UCRETSİZ yazıp 5555’e mesaj attığında ücretsiz SMS kazanma hakkını elde edebilecek.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Bedava SMS Yapma

Belli aralıklarla yaptığı kampanyalar ile abonelerine bedava dakika, SMS ve internet paketi veren Türk Telekom bu kampanyaları 5555 SMS gönderme aracılığı ile yapmaktadır.

Türk Telekom müşterileri 5555 deneme mesajı göndererek güncel kampanya paketlerinden yararlanabilir. Kampanya kapsamında size konuşma paketi, SMS yada Türk Telekom bedava internet gönderilir.

Sizde hemen Türk Telekom ücretsiz sms kazanmak için DENEME yazmalı ve 5555’e kısa mesaj gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Hakkı

Türk Telekom bedava mesaj hakkı kazınmak için sizlerde hemen Türk Telekom Deneme Kampanyasına katılabilirsiniz. Hattınızı Türk Telekom taşıyarak hiç bir ücret ödemeden tam 3 ay boyunca Her Yöne 1000 dakika, Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB internet sahibi olabilirsiniz.

3 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak bu paketten yararlanmak için tek yapmanız gereken hattınız taşımaktır. Türk Telekom Deneme Kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken hattınız Türk Telekom ofislerine gidip hattınıza taşımak.

Türk Telekom Bedava SMS Kazanma Yolları

Türk Telekom tarafından gençlere müjde verildi. Selfy tarifeleri arasından seçiminizi yapan faturalı veya faturasız hat kullanıcılarının faydalanacağı Selfy üzerinden anlık bedava SMS kazanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olmak isteyen faturasız hat kullanıcılarının hattına tek seferde 25 TL ve üzerinde bakiye yüklemesi gerekir. Paketten faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek ANLIK MESAJLAŞMA yazıp 4545’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava SMS Kazanma Paketi

Selfy abonelerine sunulan bir diğer kampanya da hattına tek seferde 30 TL yükleyen faturasız hat sahiplerine akşam 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında Bedava SMS Kazanma fırsatı sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen Selfy Aboneleri telefonunun mesaj kısmına gelip GECE Yazarak 4545’e gönderdiği takdirde bu kampanyadan faydalanabilirler.

Türk Telekom Hediye SMS Paketi

1 ay boyunca her yöne kullanabileceğiniz SMS paketi kazanabilirsiniz. Yalnızca Türk Telekom mobil hat sahibi olan kişilerin faydalanacağı bedava sms paketleri sayesinde siz de çevrenizdeki kişilerle doya doya mesajlaşabilirsiniz. Türk Telekom üzerinden 2000 SMS kazanmak için WOOPS yazıp 4545’e gönderdikten sonra hediye SMS paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi 2023

Türk Telekom bedava SMS hilesi nasıl yapılır sorusu bir çok kişinin merak ettiği ve araştırdığı konulardan biridir. Türk Telekom bedava SMS hilesi maalesef yoktur. Ancak sizlere yukarıda verdiğim Türk Telekom bedava SMS kazanma kampanyaları ve paketlerine katılarak kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava SMS 2023 ve Türk Telekom Bedava Mesaj hakkı kazanma bilgi vermeye çalıştım. Yeni kampanyalar aktif olduğunda yazımızı güncelleyip sizinle paylaşacağım.

YouTube video

Türk Telekom Günlük SMS Nasıl Kazanırım?

Türk Telekom müşterisi iseniz ve paketinizdeki SMS’ler yeteriz kalıyorsa ve ek SMS ihtiyacınız varsa ve nasıl bedava SMS kazanırım diye merak ediyorsanız bu işlemin en güvenli ve kesin yolu Türk Telekom Sil Süpür yaparak bedava SMS kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturalı ya da faturasız hattınızdaki SMS’ler fazla gelmişse ve hediye olarak başka birisine SMS yollamak istiyorsanız maalesef böyle bir şey mümkün değildir. Bedava SMS’leri yalnızca kendiniz kullanabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu