Reklam
Türk Telekom Bedava İnternetTeknoloji Haberleri

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi 2023; Türk Telekom bedava sms için hattınızın Türk Telekom’a ait olması yeterlidir. Sms hilesi yapabilmek için faturalı ya da faturasız hatta sahip olabilirsiniz. Hediye sms kazanmak, hattınıza sms hakkı tanımlamak için birçok yöntem deneyebilirsiniz.

Yapacağınız hile için ya da Türk Telekom’un duymadığınız fırsatlarından yararlanabilmek için hattınızın faturalı olup olmadığını bilmelisiniz. Türk Telekom bedava sms hilesi2023 yılının güncel fırsatı olarak size sunuluyor. Size en uygun hile uygulaması ile hattınıza bedava sms kazandırabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom 3’lü paketlerden birini aldıysanız, sms de içinde bulunur. Size sms sayısı yetmediyse hattınıza mesaj hakkı yükleyebilirsiniz. Bunu dilerseniz ek paketleri kullanarak dilerseniz de sil süpür uygulaması aracılığıyla yapabilirsiniz. Size en uygun sms paketlerini öğrenmek için Türk Telekom’un sunduğu mobil uygulama Online İşlemler’ kullanabilirsiniz.

Sil süpür işlemlerini de her hafta bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz.  Ama kendinizi yormamak adına Türk Telekom bedava sms hilesiyöntemlerini deneyebilirsiniz. Bedava sms hilesi ile hem kolay hem de ücretsiz sms hakkı kazanmanız mümkündür.

Türk Telekom Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom üzerinden bedava SMS kazanabilmek çok kolay ve ücretsiz bir işlemdir. Bunu yapmanın birçok yolu vardır. Türk Telekom hattına sahipseniz ve bedava SMS hakkı istiyorsanız; yakın zamanda hattınızı Türk Telekom’a taşımış ya da Türk Telekom hattı sahibi olmuş olmanız yeterlidir.

Türk Telekom mobil operatörünün sunduğu ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyası sayesinde dilediği vakit mesajlaşması mümkün. Üstelik bu kampanya hem yurt içinde hem de yurt dışında bulunan kullanıcılar için geçerli. Kampanya yalnızca faturasız Türk Telekom müşterilerine sunulmuştur.

Türk Telekom Ücretsiz SMS Kazanma Hilesi

Bu kampanyadan esnaf dostu ya da ortak faturasız tarifeler de faydalanabilecektir. Kampanyaya katılmak için şunları yapmanız yeterlidir:

  • Faturasız Türk Telekom hattına sahip olmak
  • Mesaj uygulamasında büyük harflerle Türkçe karakter kullanmadan UCRETSIZ yazmak
  • Mesajı 5555’e göndermek

Bu adımları tamamladıktan kısa süre sonra bilgilendirme mesajı alacaksınız. Bu mesajdan sonra Türk Telekom bedava sms hilesi sms’lerinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi Nasıl Yapılır

Türk Telekom bedava SMS hilesi yapmak yerine sizlere verdiğim Türk Telekom bedava SMS kazanma yolları ve taktikleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Türk Telekom bedava SMS hilesi yapmak yerine sizlere bedava SMS kazanabileceğiniz kampanyaları vermek istiyorum.

  • Türk Telekom bedava SMS kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmına DENEME yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz.
  • Çok az kişinin bildiği bu yöntem ile hattınıza ücretsiz olarak bedava sms yüklenecektir. Türk Telekom bedava sms hilesi değil ama mesaj hakkı kazandıran yöntemlerden biridir.

Yukarıda kampanyadan yararlanmak içöin hattınıza 30 TL yükleme yaptıktan sonra SMS göndermeniz gereklidir.

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi Yapmak

Türk Telekom kullanıcılarına ücretsiz sms hakkı vermez. Sms hakkı tanınması alınan 3’lü paketler ile ya da satın alma işlemleri ile gerçekleşir. Faturasız paketlerde genellikle 250 sms hakkından 5000 sms’e ulaşan fırsatlar mevcuttur. Ancak kampanya kapsamında ya da size göstereceğimiz birkaç adımla sms hakkı kazanabilirsiniz.

Eğer DENEME yazıp 5555’e gönderirseniz kısa sürede hediye sms hakkınıza sahip olabilirsiniz. Sms yerine dakika ya da internet hakkı da gelebilir.

Bedava sms kazanmak için şansınızı arttırmak istiyorsanız sadık bir Türk Telekom müşterisi olarak her ay minimum 25 TL tutarında yükleme yapmanız gerekecektir. Bu her kampanya ve fırsatta sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Türk Telekom Faturalı Hat Bedava SMS 2023

Kurumsal faturalı hatta sahipseniz Türk Telekom üzerinden değerlendirebileceğiniz birçok sms içerikli paket mevcuttur. Ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyası ile de Türk Telekom bedava sms 2023 şansından faydalanabileceksiniz.

Ücretsiz anlık mesajlaşma için UCRETSIZ yazıp 5555’e göndermeniz yeterli. Eğer mesajlarım bana yetmiyor diyorsanız kullandığınız paketi değiştirebilirsiniz. Hatta tarife değişikliği yaparak çok daha uygun paketleri hattınıza tanımlayabilirsiniz. Türk Telekom operatöründe faturalı hatlar için de faturasız hatlar için de harika teklifler var.

Size en uygun paket için müşteri hizmetlerini ya da Online İşlemler uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu sayede çok fazla sms kullanıyorsanız sms hakkı bol olan bir paketi kolaylıkla alabilirsiniz. Türk Telekom bedava SMS hilesiile sms’leri kapmak mümkündür.

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava SMS 2023

Türk Telekom, gençlerin çok seveceği bir tarifeye sahiptir. Oluşturulan SELFY adındaki tarife oldukça uygun paketler ve servisler sunuyor. Özellikle mesaj konusunda oldukça cömert olan bu tarife sayesinde gençler diledikleri kadar mesajlaşabiliyor. Üstelik bu tarifede ücretsiz anlık mesajlaşma da mevcut.

Faturasız hat kullanıcısı tüm gençlere bol sms içeren paketlerle tanışmak için Selfy’e üye olabilirsiniz. Telefonunuzun mesajlar bölümünden 4545’e ANLIK MESAJLASMA yazarak ücretsiz mesaj yazmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom bedava sms hilesisayesinde sms atabilirsiniz.

Öğrencilere ve diğer tüm gençlere yüksek kalitede teklifler sunan Türk Telekom Selfy’e siz de üye olabilirsiniz. Eğer Türk Telekom’lu değilseniz hattınızı taşıyabilir ya da yeni bir hat alabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye SMS Hilesi 2023

Türk Telekom operatörünün Selfy kampanyası ile ayrıcalıkların sonu gelmez. Selfy aboneleri SELFY’Lİ GECELER kampanyası sayesinde belirli saatlerde hediye sms’e sahip oluyor. Hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapan her kullanıcı bu tekliften yararlanabiliyor. Siz de Selfy’li olduktan sonra hattınıza aynı miktarda ve üstü yükleme yapın ve bedava sms’in tadını çıkarın. Akşam dokuzdan sabah dokuza kadar mesajlaşmak için bedava sms sahibi olabilirsiniz.

Bu fırsattan yararlanmak için gerekli olanlar:

  • Türk Telekom’lu olmak
  • Selfy abonesi olmak
  • Son 48 saat içerisinde hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapmak
  • 4545’e GECE mesajı atmak

Tüm bunları yaptıktan sonra onay mesajını beklemeniz yeterlidir. Türk Telekom bedava sms hilesiile sms kazanmak oldukça kolaydır.

Türk Telekom Hediye SMS Paketleri 2023

30 gün geçerli 2000 SMS hediyesi içinse farklı bir kampanya mevcuttur. Sms haklarını doya doya kullanabilecekleri bu pakete, Türk Telekom’lular kolaylıkla erişebilir.

Bunun için büyük harflerle WOOPS yazarak 4545’e mesaj göndermek gerekir. Tamamen ücretsiz atılacak bu mesaj sonunda hediye sms hakları hattınıza gelecektir.

Hediye 500 SMS içinse büyük harflerle DENEME yazıp 5555’e gönderilmeli. Yine bu mesaj da tamamen ücretsiz olarak karşı tarafa iletileceltir. Tüm bunların sonunda Türk Telekom bedava sms hilesi sayesinde ücretsiz sms hakkınız olacaktır.

YouTube video

 

Türk Telekom Ek SMS Nasıl Alınır?

Eğer ki siz de Türk Telekom faturalı yada faturasız hat kullanıyor iseniz ancak Türk Telekom hattınızdaki SMS yetersiz kalıyor ve ek olarak SMS paketi satın almak istiyorsanız en kolay yoldan ek SMS paketi almak için yapmanız gereken işlem Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasına girip ek paketler seçeneğinden istediğinizi almaktır.

Türk Telekom SMS Paketi Ücretleri Nelerdir?

Sizin de Türk Telekom hattınızdaki SMS paketi artık yetersiz geliyorsa ve siz de SMS paketinizi arttırmak istiyorsanız ancak SMS paketlerinin fiyatlarının ne kadar olduğunu bilmiyorsanız yapmanız gereken işlem Türk Telekom Online Hizmetler mobil uygulamasından paketler bölümüne gelip bütün paketleri inceleyip istediğiniz paketi almak olacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu