Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı 

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı 2023; Türk Telekom bedava mesaj hakkı, Bir GSM grup şirketi olarak Türk Telekom’un verdiği bir hizmettir. Bu kapsamda her bir müşterinin kaybedilen haklarını yeni bir şekilde telafi etmeyi amaçlayan mükemmel tarifeler, aktiviteler ve SMS paketleri ile kullanıcılarına sunulur.

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı

Türk Telekom bedava mesaj hakkı ve Türk Telekom bedava sms hakkı kazanmak için sizlere güncel güncel bedava sms kampanyalarına katılarak sizlerde bedava mesaj hakkın elde edebilirsiniz.

Türk Telekom bedava mesaj hakkı için Deneme yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderdiğinizde, 3 ay ücretsiz 500 dakikalık Avea (Türk Telekom) ve 500 SMS ve 500 MB Avea üçü bir arada pakete sahip olunacaktır. Faturalı ve faturalı hat sahipleri pek çok aktiviteden faydalanabilmesi için Türk Telekom resmi internet sitesini ziyaret edebilirler. Bu sayfada aktiviteler, fırsatlar ve bonuslar menüsüne girebilir ve karşılaştıkları bilgilerden faydalanabiliniz.

Türk Telekom Bedava SMS Paketi

Türk telekom tüm Woops kullanıcılarına ve TT Mobil kullanıcılarına 2000 SMS hediye edecek. Böylece Türk Telekom’un ücretsiz SMS tarifesini kaçıran kullanıcılar, 30 gün geçerli sevdiklerinizle engelsiz iletişim kurmayı sağlayan Hediye Sms Paketleri kampanyasına katılabilecekler. Etkinliğe katılmak için 4545’e WOOPS yazıp ücretsiz SMS gönderilmesi yeterli olacaktır.

Türk Telekom Ücretsiz Mesajlaşma Hakkı

Türk Telekom (Avea), değerli müşterilerine Sil Süpür faaliyetleri ile ücretsiz görüşme, internet ve SMS haklarını alabileceğinizi bildirir.

Bedava SMS kazanmak için gerekli olan bazı işlemlerde Play Store ve App Store’dan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekir. Genel temizlik kampanyası sadece haftada bir yapılır ve uzun yıllardır süren bir kampanyadır.

Türk Telekom Bedava SMS Paketi 

Türk Telekom bedava mesaj hakkı SMS açısından abonelerin yararlanmayı umdukları en önemli hizmetlerden biridir. Türk Telekom, kullanıcıların çok kolay ulaşabilecekleri paketler sunmaktadır. Türk Telekom’un yeni SMS paketinin ücretsiz SMS tarifesini kaçırmak için Mini SMS paketinin sunduğu avantajlardan yararlanmak isteniliyorsa ayda 4 TL’lik mini paket satın alabilir.

Ve her yöne 50 SMS gönderilebilir. Bu pakette kalan miktara sms diğer aya aktarılır. SELFY online işlem uygulaması ve Avea’nın “Full of Music, Dop” adlı yazılım paketi sayesinde kalan dakikalarınızı, SMS’lerinizi ve interneti kolayca görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi Nasıl Yapılır?

Yapılan Etkinliği  Türk Telekom bedava mesaj hakkı olarak düşünülebilir. Ücretsiz arama paketleri, ücretsiz internet ve ücretsiz telefon görüşmeleri alınabilir. Üstelik bu hediyeler için yapılması gereken işlem çok basit. Cep telefonunun mesaj kısmındaki giriş testi ile 5555’e kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir.

Mesaj gönderdikten sonra aldığınız hediyenin bir kısa mesajdan daha fazlası olduğunu hatırlatmak isteriz. Mesajı büyük harflerle DENEME yazıp 5555’e gönderin. Ardından kazandığınız hediye bilgilerini mesaj olarak alınacaktır.

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom Taahhüt Yenile Bedava SMS Kazan

Türk Telekom bedava mesaj hakkı Paketi Hediye SMS Türk Telekom aboneleri 4000 ücretsiz SMS alabilir. Doğru duydunuz, Türk Telekom abonelerine bir yıl geçerli 4000 adet kısa mesaj sunuyor. Ücretsiz kısa mesaj kampanyasından yararlanmak için aşağıdaki koşullarda taahhüdünüzü güncellemeniz gerekmektedir. Ücretsiz SMS almak için gerekli şartlar aşağıdaki gibidir.

 • 2. yıl ve üzeri S.E.Ç paketine kaydınızın olması
 • 2 yıl ve üzeri Nal paketi sahibi ya da üyeliğiniz olması
 • Aylık 800 ve daha üzeri sms kullanıyor olunması
 • Paket kapsamında bitmek üzere olan abonelik taahhüt yenilemesini yapılmalıdır.

Yukarıdaki koşulları sağlayan abonelerden, sözleşme yenilendikten sonra 1 yıl içinde geçerli olmak üzere otomatik olarak 4000 SMS ücreti alınacaktır.

Türk Telekom Taraftar Paketine Geç Ücretsiz SMS Kazan

Türk Telekom bedava mesaj hakkı için favori takımınızı desteklerken ücretsiz metin mesajları ve ücretsiz yayın süresi kazanabilirsiniz. Fenercell, Gsmobile ve diğer ekip servislerini içeren tarifelerden birine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri, 6 ay boyunca takımlarına destek olabilir.

Bunun yanı sıra 5000 SMS hediye ve 500 dakika da kazanabiliyor. Kazanılan hediyeler her yöne kullanılabilir. Ekip servislerinden birine katılmış ve tarifelere geri dönmek isteyen abonelerin bu etkinlikten yararlanılabilir.

Türk Telekom Lira Paylaş Servisi Bedava SMS Kazan

Türk Telekom bedava mesaj hakkı  Sms Hediye Paketi Türk Telekom GSM şirketi abonelerinin ücretsiz SMS kazanabileceği bir diğer kampanya ise Lira paylaşımlı hizmet kampanyasıdır.

Bu anlamda son 6 ayda 3 kez TL paylaşım hizmetini kullanmış bir abone bu şartları sağlıyorsa, şimdiye kadar toplam 300 TL yatırmışsa her yöne 100 SMS hediye kullanabilir.

Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Hediye SMS

Türk Telekom operatörünün en önemli ücretsiz SMS kampanyası Sil Süpür olarak öne çıkıyor. Sil Süpür uygulaması sayesinde Türk Telekom hattı abonelerine her hafta ücretsiz bir hediye veriliyor. Hediyeler her Çarşamba veya Cuma sabah 6’ya kadar yenilenir.

Sil Süpür uygulamasını kullanmak için öncelikle işletmeci Türk Telekom’dan bir hat almanız gerekir. Ardından Türk Telekom online işlem üzerinden Sil Süpür uygulamasını indirilmesi gerekiyor.

 • Türk Telekom Online işlemler uygulaması mobil cihazınıza indirildi.
 • Uygulama indirildikten sonra, yüklü uygulama içe aktarılacaktır.
 • Giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst köşesindeki Hediye Kutusu butonuna tıklayın.
 • Açılan sayfada Özel Teklifler bölümüne girin ve Taramayı Temizle seçeneğine dokunulmalıdır.
 • Ekranda görüntülenen sis bulutu sayfası silinecek ve haftalık çekiliş görüntülenecektir.
 • sırada ekranda görünen hediye belirlenir ve hatta kullanılır.
 • DeleteSüpür hediyesi online olarak ayarlandıktan sonra SMS bildirimleri sırasında kullanılmaya başlayacaktır.

Türk Telekom Selfy Bedava Kampanyası ile SMS

Türk Telekom bedava mesaj hakkı için genç aboneler için özel olarak hazırladığı Selfy paketlerinden birine abone olarak faturalı ve faturasız abonelere SMS anlık mesajlaşma kampanyaları sunulmaktadır.

Operatör Türk Telekom’un sponsor olduğu bu kampanya, kullanıcıların yurt içi ve yurt dışı SMS’lerini ücretsiz kullanmalarını sağlıyor. Faturasız hat sahiplerinin kampanyaya dayalı haklarını kullanabilmeleri için her 30 günde bir 25 TL’lik hattın yenilenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde faturalı hat kullanıcılarının en az 1 GB internet içeren “her şey dahil” bir plana abone olmaları gerekir.

Kampanyaya Katılma İşlemi

Kampanyaya katılmak isteyen faturalı veya faturasız kendi ambalajlı hat sahiplerinin 4545’e “Anlık Mesajlaşma” yeterlidir. Bu muhteşem kampanya Türk Telekom operatörü tarafından sağlanmaktadır. Ayda bir kez 30 TL ve üzeri fatura kesen faturasız hat sahipleri, 21.00-21.00 saatleri arasında ücretsiz SMS gönderebilirler.

Ücretsiz mesajlaşma planları, fiyatı etkilemeden arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza kısa mesaj gönderme seçeneği sunar. Mesajlaşmanın eğlencesi aşağıdaki şekillerde ücretsizdir.

Selfy’lilere Geceleri Sınırsız Ücretsiz SMS Paketi

Türk Telekom Selfies ifade özgürlüğünü geceleri de kullanabilir. Selfie aboneleri, promosyonun avantajlarından yararlanmak için “Yazın 4545 NUIT Gönder” yapmalıdır.

Ayrıca SMS göndermeden 48 saat önce hattan en az 30TL tahsil edilmesi gerekir. 7-25 yaş arası ön ödemeli hat kullanıcıları bu kampanyaya dahil edilebilir.

YouTube video

Türk Telekom SMS Hakkı Nasıl Alınır?

Türk Telekom hattınızın SMS hakkı bitmiş ise yada yetersiz kalıyor ve siz daha fazla SMS içeriği olan bir paket satın alacaksanız ancak bu işlemi nereden en basit olarak yapabilirim diye düşünüyorsanız, bu işlemin en basit yolu Türk Telekom online İşlemler mobil uygulaması aracılığı ile yapmaktır.

Türk Telekom WhatsApp Sınırsız Mı?

Türk Telekom operatör kullanıcısı iseniz ve WhatsApp uygulamasını oldukça fazla kullanıyorsanız ve WhatsApp’ın ücretli mi yoksa ücretsiz mi yani WhatsAppda zaman geçirdiğim zaman internet paketimden yer mi diye merak ediyorsanız bu tamamıyla sizin paketinizin içeriği ile ilgilidir. Eğer ki paketinizde sınırsız WhatsApp kullanımı var ise internetinizde yemez.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu