Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2023; Gün içinde sürekli arama yapan kişiler için en önemli konulardan biri de dakika yetersizliğidir. Çünkü sürekli olarak telefonda konuşan kişiler için gerek fatura aşımları gerekse dakika yetersizlikleri sık karşılaşılan durumlardan biri haline gelmiştir. Bu nedenle ülkemizde en çok tercih edilen Türk Telekom operatörüdür.

Türk Telekom operatörü kullanıcıları için en çok merak edilen konuların başında ise Türk Telekom bedava dakika konusudur. Eğer doğru işlemleri yaparsanız, mutlaka Türk Telekom üzerinden bedava dakika kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom kendi abonelerine özel zaman zaman çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan biri de bedava dakika kampanyalarıdır. Bu kampanyalardan biri ve en çok sevileni ise hediyeli 150 paketidir. Bu kampanyaya dahil olan Türk Telekom aboneleri, faturalı hatları ile sabah saat 10:00 ila 15:00 arasında kullanabilecekleri 2000 dakika konuşma hakkı kazanmaktadır. Eğer sizlere verilen bu saatlerde konuşmayı çok yapıyorsanız kesinlikle bu kampanyayı kaçırmamanız önerilir. Yapmanız gereken ise;

 • İl etapta telefonunuzun SMS kısmına gelin
 • Buraya ‘’2000 ‘’ yazıp 5555 numarasına kısa mesaj gönderin
 • Kısa mesaj gönderdikten sonra tarafınıza 2000 dakika konuşma hakkı gelecektir.
 • 5555 numaradan bilgilendirme mesajı ve onay mesajı geldikten sonra artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bunun dışında bir de Türk Telekom müşterileri bedava dakika hilesi de yapabilir. Bunun için ise Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirmek olacaktır. telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra artık burada bulunan bedava dakika kampanyalarını anlık, saatlik ya da günlük olarak takip ederek hemen bedava dakika alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Bedava Dakika Kazanma

Bazı tarifelerde SMS oranı ya da internet oranı yüksek olup, dakika oranı düşük olabiliyor. Bu durumda da kişilere mevcut tarifelerindeki dakikalar yetmeyebiliyor. İşte tüm bu gibi durumlar karşısında yapmanız gereken birkaç kolay yol mevcuttur. Eğer farklı bir operatörde iseniz hemen numaranızı Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz.

Çünkü 2023 yılında farklı bir operatörden Türk Telekom’a numarasını taşıyan kişiler için özel kampanya ve avantajlar sunulmaktadır. Bu kampanya ‘’ her yöne konuşmak lazım’’ paketidir. Siz de 444 1 444 çağrı merkezini arayarak, her yöne konuşmak lazım kampanyası dahilinde olan her hangi bir tarifeye geçiş yaparak her yöne  500 dakika kazanabilirsiniz.

Eğer 444 1 444 çağrı merkezi üzerinden numara taşıma yapmak istemiyorsanız, bunun yerine Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Sizler için sunulan bu kampanyadan kolay bir şekilde faydalanabiliriz. Üstelik bu kampanya sadece faturalı hat sahipleri için değil, aynı zamanda da kontörlü hat sahipleri için de geçerlidir. Yani taahhüt vermeden de her yöne 500 dakika konuşma kampanyasından faydalanmanız mümkün olacaktır.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom sadece faturalı hat sahipleri için değil, aynı zamanda da faturasız hat sahipleri için de çeşitli konuşma kampanyaları hazırlamıştır. Yani siz de faturalı hat kullanmak istemiyorsanız, Türk Telekom’un faturasız hatlar için yapmakta olduğu bedava dakika kampanyalarından faydalanabilirsiniz. özellikle en çok ilgi gören konuşma kampanyalarından biri yükle kazan olarak karşımıza çıkmaktadır. 2023 yılında Türk Telekom kullanıcıları tarafından yükle kazan kampanyası oldukça fazla ilgi görmüştür.

Hattınıza yükleyeceğiniz 30 TL karşılığında size akşam saat 21:00 ila sabah 09:00 aralığında bedava konuşma kampanyası sunulur. Bu sayede dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Türk Telekom kullanıcılarının dikkat etmesi gereken konu ise saat sınırlamalarıdır. Bu sınırlamaları geçmeden dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler ise telefonun SMS kısmına gelmelidir. Burada kısa mesaj kısmına GECE yazıp, 4545 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır. geceleri bedava konuşmak isteyen kişiler için harika bir fırsat olacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yapma

Türk Telekom yapmış olduğu bedava konuşma kampanyaları ile pek çok müşterisinin gönlünü kazanmaya başarmıştır. bu tür kampanyaları takip etmek ve kolay bir şekilde bedava dakika kazanmak için mutlaka Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirmeniz tavsiye edilir. Buradan gelen bilgilendirme mesajları sayesinde artık bedava dakika kampanyalarını hiç kaçırmadan takip edebilirsiniz. Özellikle Türk Telekom müşterisinin en çok memnun kaldığı kampanya kesinlikle Woops kullanıcılarıdır. Woops müşterisi için bir hafta boyunca 2000 dakika hediye konuşma paketi gelmektedir.

Eğer gün içinde çok fazla iletişim giderleriniz oluyorsa hemen Woops müşterisi olabilirsiniz. Bu sayede 7 gün kullanabileceğiniz 2000 dakika hattınıza yüklenecektir.

Tek yapmanız gereken ise telefonunuzun mesaj kısmına gelip, kısa mesaj bölümüne büyük harfler ile WOOPS yazıp, 45 45 e göndermek olacaktır.

Türk Telekom’dan hediye dakika kazanmak tüm bunlarla da sınırlı değildir. Bunlara ek olarak başka bir operatörden numaranızı Türk Telekom’a taşıdığınızda sizler için sürpriz hediye dakika paketleri sunulmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak için hemen 444 1 444 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom yukarıda verdiğimiz dakika kampanyalarına ek olarak daha farklı konuşma kampanyaları ile de karşımıza çıkmaktadır. bunlar genelde 50 dakika ve 100 dakika şeklinde değişmektedir. elbette 50 dakika mı yoksa 100 dakika mı kazanacağınız kullandığınız konuşma paketine göre değişiklik göstermektedir.  burada bedava konuşma hakkı kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

 • Öncelikle telefondan kısa mesaj kısmına gelin,
 • Buraya büyük harfler ile ‘’PAKET’’ yazın.
 • Paket yazdıktan sonra ise 9090 numaraya SMS gönderebilirsiniz.
 • Buradan gelecek dakikalar diğer operatörler için geçerli olmayıp, sadece Türk Telekom içi geçerlidir.
 • Bilgilendirme mesajları geldikten sonra artık bu konuşma paketlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava Konuşma Veren Türk Telekom Uygulamaları

İnternet ortamının gelişmesi ile beraber, artık pek çok işlem telefon operatörlerinin uygulama kullanmasına neden olmuştur. Dijitalde aktif olmak isteyen operatörler ise müşterilerini cazip kampanyalar ile internet uygulamalarına çekmeyi hedeflemektedir. Elbette Türk Telekom da müşterilerinin her zaman yanında olmuş ve dijitalde de aktif olmak için müşterilerine bazı kampanyalar sunmaktadır. Bu uygulamalar ise TT online Selfy ve arayanı bil Plus sil süpür uygulamalarıdır. Bu uygulamaları aktif bir şekilde hem dakika hem de çeşitli internet paketleri kazanabilirsiniz. Bunun için  yapmanız gerekenler ise;

 • İlk etapta telefonlarınıza Türk Telekom uygulamasını indirmeniz gerekir.
 • Daha sonra sizden istenilen bilgileri uygulamaya girmeniz gerekir.
 • Bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.
 • Buradan karşınıza çıkacak olan marketler bölümüne gelin, burada yer alan anlık olan bedava dakikaları anlık olarak takip ederek, bedava dakika kazanabilirsiniz.
 • Uygulamada bulunan ve Cuma günleri yenilenen sil süpür uygulamasını kullanabilirsiniz. Sil süpür üzerinden bedava dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom operatörünün uygulaması olan sil süpür, ile haftalık hediye dakikalar kazanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan sil süpür sayfasından her hafta düzenli bir şekilde bedava dakika kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise;

 • İlk olarak Türk Telekom uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Eğer telefonunuzda Türk Telekom online işlemler yok ise hemen indirebilirsiniz.
 • Daha sonra şifreniz ve doğrulama resmi ile giriş yapabilirsiniz.
 • Akabinde uygulamada bulunan, sil süpür kısmına gelin.
 • Ekrana parmağınızla dokunup, silip süpürmeye başlayabilirsiniz.
 • Her Cuma sizle için çeşitli kampanyalar sunulur. Bu nedenle bedava dakika kazanmak için de sil süpür kullanmanız şarttır.

Tüm bunlarla beraber, Türk Telekom Selfy uygulamasını da kullanabilirsiniz. Selfy aboneleri için de çeşitli dakika kampanyaları mevcuttur. Selfy ile konuşma yani dakika kampanyaları mevcuttur. Bunun için ilk olarak faturasız hattınıza 30 TL yüklemeniz gerekir. hattınıza 30 TL yükledikten sonra hattınıza tanımlı bedava dakika gelecektir.

Türk Telekom 2000 Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom bünyesinden kullanabileceğiniz 2000 dakika ücretsiz konuşma hattınıza yüklenecektir. Türk Telekom’dan 2000 dakika kazanmanız için belli bir tarifede olmanız şart değildir. Yani hangi tarifede olursanız olun, Türk Telekom’dan 2000 dakika kazanmanız mümkün olacaktır. bunun için hali hazırda kullanmış olduğunuz tarifenizin üzerine 9 TL dakika yüklemeniz gerekmektedir. Akabinde telefonunuzun kısa mesaj bölümüne gelin ve buraya büyük harflerle sabit 2000 yazıp, 6368 numarasına mesaj atın. Bu sayede hattınıza tanımlı 2000 dakika sizlere hediye olarak gelecektir.

Türk Telekom Hediye Dakika Kampanyaları

Türk Telekom çeşitli hediye kampanyaları ile abonelerinin gönlünü fethetmeye devam etmektedir. Özellikle birkaç kampanyası hemen herkes tarafından büyük ilgi görmeyi başarmıştır. işte Türk Telekom’dan bedava dakika kazanma kampanyaları;

Kadın aboneler için kampanya; Türk Telekom kadınlar için harika bir kampanyaya imza atmıştır. Kampanyanın detayları ise; kadın aboneler için günlük sınırsız bedava konuşma hakkı tanımaktadır. Gün içinde saat 13:00 ila 14:00 arasında konuşma vermektedir. bu kampanya sadece Türk Telekom içinde geçerli olmayıp, tüm  operatörler için geçerli bir kampanyadır.

Türk Telekom kullanıcısı bayanlar bu kampanyadan kolaylıkla faydalanabiliyor. Elbette kadınlar için sunulan bu kampanyada bir takım şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Kişiler ayda en az bir kez  25 TL değerinde TL yüklemesi yapmalıdır. Kampanyadan faydalanmak için ise kısa mesaj kısmına gelin ve HERYONE DK yazdıktan sonra 5555 numaraya SMS atabilirsiniz. Kampanyanız onay aldığında hemen hediye dakikalarınızı kullanmaya  başlayabilirsiniz.

3000 dakika hediye kampanyası; 3000 dakika konuşma kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler sabit ev telefonu abonesi olması gerekir. 12 aylık sabit hat siparişleri verdiğinizde kampanyadan faydalanabiliyorsunuz. Günlük saat 19:00 ila sabah 07:00 arasında her yöne 3000 dakika konuşma hakkı kazanıyorsunuz. Kampanyanın bir diğer güzel yanı ise her ay düzenli ödeme talimatı veren kişiler için aylık 4 GB internet paketi hattınıza yükleniyor olacaktır.

Türk Telekom Onnet kampanyası; sabit telefon kullanıcıları için harika kampanyalardan biri olarak gözümüze çarpmaktadır. Bu kampanya 12 ay boyunca kesintisiz sizlere sunulur. Hemen bir Türk Telekom bayine gidip, kampanyaya dahil olabilirsiniz. 500 dakika bedava konuşma yapabilirsiniz.

Köy avantaj kampanyası; Türk Telekom’un aboneleri için yaptığı kampanyalardan bir tanesi de avantaj köy kampanyasıdır.  Köy olarak adlandırılan tüm yerlerde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. bunun için bir sabit telefona ihtiyacınız olacaktır. sabit ev telefonu alan kişiler, 3000  dakika bedava konuşma paketi alabiliyor. Kullanım süresi ise 07:00 ila 19:00 arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak isterseniz, hemen bir Türk Telekom mağazasına giderek, başvuruda bulunup, kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Türk Telekom Dakika Sorgulama

Eğer Türk Telekom kullanıcısı iseniz ve sürekli olarak telefon ile görüşme yapmayı seviyorsanız, verdiğimiz kampanyaları ve tarifeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca sizlere sunulan konuşma paketleri ve bedava kalan dakikalarınızı öğrenmek ise oldukça kolaydır. Bunun için cep asistan kullanmanız yeterli olacaktır. cep asistan sorgulaması yaparak hattınıza tanımlı kalan dakikaları kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Servis menüsü kısmına geldikten sonra hemen sorgulamaya başlayabilirsiniz.

Bunun dışında hattınızda kalan dakikaları öğrenmek için telefonunuzun kısa mesaj kısmına gelip buraya büyük harflerle kana yazıp, daha sonra 5555 telefon numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. tüm bunlara ek olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ta kalan dakikalarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Türk Telekom  müşteri hizmetleri telefon  numarası ise 444 1 444 tur.

YouTube video

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Kadın Müşterilere özel her yöne haftalık ücretsiz konuşma hediyesi veriyor. Senin Zamanın yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom 250 DK Nasıl Yapılır?

Her yöne 250 DK paketine sadece 12 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Faturasıza özel her yöne 250 DK paketini satın almak için HY250 yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu