Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom bedava internet paketi ve kampanyaları hakkında ayrıntılar yazımızda. İnternet paketiniz bittiğinde yada ek paket satın almak yerine Türk Telekom bedava internet paketi kampanyalarına katılabilirsiniz.

İşte Türk Telekom bedava internet paketi 2023 detayları;

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2023

Türk Telekom’da faturalı ve faturasız hatlar sil süpür uygulaması sayesinde bedava internet kazanıyor. Türk Telekom Mobil Ödeme yaparak ilk ödemeniz esnasında 10 TL ve üzeri alışveriş yaparak haftalık 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom müşterilerine özel Bip ve Yaay uygulamalarında geçerli sınırsız internete sahip olmanın avantajları arasında yer alıyor.

Sevdiğiniz kişilerle internetinizden yemeden doyasıya konuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulamaları indirerek giriş yapmaktır. Prime tarifeye yeni geçen müşterilere özel olarak  ilk 3 ay 30 GB kazanıyor. Prime tarifeye geçmek için PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555’e sms gönderebilir ve hediye internetinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kazanma

Türk Telekom mobil müşterisi iseniz belirli tarifelerden yararlandığınızda online işlemler merkezini kontrol ederek kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda Selfy tarifelerine geçen müşteriler de birçok kampanyadan yararlanarak hediye internet kazanabiliyor. Selfy’nin birçok tarifesi bulunduğu için Selfy paketlerine sahip kişiler Türk Telekom bedava internet paketi kazanabiliyor.

Selfy’nin Fırsat 5 Paketi içinde 47 TL ödeyerek 5 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 5 GB hediye internet kazanmanız mümkün. Yine Selfy’nin paketlerine sahip olarak tüm selfy paketlerine ek olarak sil süpürden 5 GB bedava internet kazabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom’un selfy olarak adlandırdığı yeni gençlik dünyasında gençlere özel birçok avantajlı paketler yer alıyor. Selfy’nin Tambu Hediye 1 Gb kampanyası sayesinde  Tambu mobil uygulamasını indiren Türk Telekom Selfy kullanıcıları bir ay geçerli ek 1 GB cepten internetin keyfini çıkarabilir.

Türk Telekom bedava internet paketi ile paketiniz dışında kazandığınız internet paketlerini doyasıya kullanabilirsiniz. Hem kampanyalardan haberdar olmak için hem de size özel olan fırsatlardan yararlanmak için Türk Telekom Mobil Online İşlem Merkezine girebilirsiniz. İşlemlerinizi online sistem üzerinden rahatlıkla gerçekleştirmenin kolaylığına kavuşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyalar

Türk Telekom ile bedava internet kazanmak için yapmanız gereken ilk şey sil süpür ve bip uygulamasını indirmektir. Türk Telekom müşterilerine özel olarak her hafta hediye internet sunan Sil süpür sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom Bedava İnternet Paketi kazanmak için kampanyaları takip etmek gerekiyor. Self’nin bol internetli fırsat paketlerine sahip olan faturasız aboneler ise kendi paketleri dışında sil süpürden 5 Gb hediye internet kazanıyor.

Türk Telekom E-Fatura Bedava İnternet

Türk Telekom e-fatura 1 GB internet kampanyası kapsamında faturalarını e-posta adresinize yada SMS ile almayı tercih ederek hem çevreyi koruyabilir hem de 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Hemen e-fatura geçerek 1 GB bedava internet kazanmak için 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e göndermeniz yeterlidir. Hediye 1 GB internet 1 hafta boyunca geçerlidir.

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Her sene olduğu gibi Türk Telekom Ramazan Ayında bedava internet veriyor. Ayrıca Ramazan ayına özel olarak 20 GB internet sadece 20 TL ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm abonelerine Ramazan ayında 10 GB internet hediyesi vermektedir. Türk Telekom Ramazan Kampanyasına katılmak için RAMAZAN GB yaz 5555‘e mesaj gönderebilirsiniz. Hediye verilen 10 GB internet sil süpür uygulaması üzerinden alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız hat sahipleri bedava internet kazanmak için hatlarına online işlemler uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapmaları gerekmektedir. 2 GB internet veren bu kampanyadan yararlanmak için Online işlemler uygulaması giriş yaparak kredi kartı yada banka kartı ile TL yüklemesi yapmalısınız. Yükleme sonrası 2 GB internet hemen hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Arayanı Bil Bedava İnternet

Türk Telekom arayana bil servisi ile sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Arayanı bil servisine aylık üyelik gerçekleştirdiğiniz haftalık 1 GB bedava internet kazanırken 6 aylık üyelik yapmanız halinde aylık 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Hemen sizde 1 GB bedava internet kazanmak için

ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 5 GB bedava internet kazandıran bu kampanya paketinde Halkbanka 50 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra HALKBANK yazıp 5555’e mesja göndermeniz gereklidir. Yükleme sonrası hattınıza bedava internet otomatik tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom müşterileri birçok kampanyadan faydalanırken aynı zamanda hattına özel fırsatları da yakalıyor. Çeşitli sosyal medya platformlarında ücretsiz sunulan bir internet kampanyası ile sosyal medyada internetinizden yemeden dolaşabilirsiniz.

Sosyal paket yazıp 5555’e gönderen kişiler bir hafta boyunca sosyal medya paketine ücretsiz sahip olabiliyor. Türk Telekom bedava internet paketi kazanan müşteriler haftalık ve aylık olan bedava internetlerinin keyfini çıkarabiliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hilesi var mı sorusuna cevap vermek gerekirse Türk Telekom sil süpür hilesi yoktur internette bir çok site apk yada diğer uygulamalar ile hile yapıldığını söylese de yapılan son güncellemeler ile bu açıklar kapatılmıştır.

YouTube video

 

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Sizlerde Türk Telekom 5GB bedava internete sahip olmak istiyorsanız 5GB boşluk e-mail adresinizi yazıp 5555’e SMS yollayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Var mı?

Türk Telekom aboneleri sil süpür kampanyası ve Selfy ile bedava internet kazanabiliyor.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu