Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası  

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2023; Türk Telekom bedava internet kampanyası takip ederek size uygun kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Hattınızda bir paket ya da bakiyeniz olmasa da sizler için özel olarak Türk Telekom bedava internet, dakika, mesaj kazanma imkanı veriyor. Türk Telekom her kullanıcısına hitap eden kampanya çeşitliliği ile en çok tercih edilen operatördür.

Yazımızda yer vereceğimiz kampanyalar mevcut olarak devam ediliyor. Türk Telekom ücretsiz internet 2023 senesi haziran ayına özel devamlılığını sürdüren kampanya çeşitleri, kampanyaların geçerlilik tarihi bitiminde hizmetler son bulacaktır. Türk Telekom kampanyalarından bilgi sahibi olmak için devamlı takipte olmanız gerekiyor çünkü kampanyalara her gün bir yenisi ekleniyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyası online işlemler uygulaması aracılığı ile sil süpür ücreti olmayan internet sekmesine tıklamanız ve kişiye özel haftalık hediyeyi kullanma imkanı bulmanız için uygulama üzerinden işlemi gerçekleştirmek yeterli olacaktır. Üstelik bu işlemleri her hafta tekrarlayarak yeni hediye imkanı yakalayabilirsiniz.

Sil süpür kampanyası ile haftalık geçerli 30 GB hediye internet veya her yöne iki yüz elli dakika ve MUUD Premium üyeliği şeklinde hepsi bir diğerinden farklı hediyeler kullanıcıları bekliyor. Sizde bu fırsatlardan yaralanmak için Türk Telekom kullanıcısı olabilirsiniz. Türk Telekom her konuda müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyası arayanı Bil servisine abone olarak hemen telefonunuzda mesaj gönderimi yapmanız ve PLUS yazıp 7065 ‘e ücretsiz mesaj atarak aboneliğinizi aktifleştirebilirsiniz. Kısa zaman içinde gelecek olan hediye 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom diğer bir kampanya çeşidi olarak sosyal medya kampanyası ile kullanıcılar WhatsApp, Instagram, Twitter gibi aktif kullanılan sosyal medya hesabınızda ücreti olmayan internet ile sadece sosyal medyada kullanım olanağı sunuyor. Bu kampanya müşteriye özel olmakla beraber bir defa kullanılabilir. Abone olmak isteyen kullanıcılar SOSYAL PAKET yazarak 5555’e mesaj gönderimi yapabilirler.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma  

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet Kampanya

Türk Telekom bedava internet kampanyası çeşitliliği oldukça fazladır. Bunlardan en anlamlı olan e-fatura kampanyasıdır. Türk Telekom bu kampanya ile doğayı korumayı hedefliyor.

  • E- fatura sistemini tercih eden her kullanıcıya tercih ettiklerinin sayesinde ücreti olmayan bedava internet kazanabilirler.
  • Bu kampanyada kazanılan internet 1 GB bir ay geçerlidir.
  • E-fatura ile faturalarınız posta kutusuna değil telefonunuza mesaj olarak iletiliyor.

Sizler de bu kampanyaya doğanın kirlenmemesi için geçiş yaparak destek olabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için abone olmak yeterli 1 GB e-mail adresinizi yazarak 3008’e mesaj atarak aboneliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom bedava internet kampanyası faturalı hat kullanıcılarını alakadar eden bu kampanya sayesinde faturalarınızı online işlemler aracılığı ile ya da banka kanallarını kullanarak otomatik ödeme talimatına onay vermeniz durumunda Türk Telekom operatöründen müşterisine 1 hafta geçerliliği olan ücretsiz 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Bu kampanyaya herhangi bir katılım zorunluluğu bulunmuyor. Otomatik ödeme ile hemen hemen herkesin internet kazanma şansı olabiliyor. Başka bir kampanya olarak kişiye hediye olarak gelen internet başka birine gönderim yaparak internet kazanma olanağı saylıyor. Bu kampanya oldukça ilgi gördü ve yoğun talep üzerine yeniden tekrarlanma kararı alındı.

Kampanyalara gün geçmiyor ki bir yenisi ekleniyor. Sizde kendinize en uygun olan kampanyadan yaralanmak için Türk Telekom’u takip ederek  kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Türk Telekom kampanyaları ile en çok tercih edilen bir marka olmaya devam ediyor.

YouTube video

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom’a yeni gelen müşterilere sil süpür den 3 ay boyunca 10 GB internet hediye veriliyor.
Online işlemler uygulaması ile ilk yükleme yaptığınız da haftalık 2 GB hediye internet kazanıyorsunuz.
BTK akademi hediye internet kampanyası da bulunuyor. Ancak bu hediye sadece BTK akademi sitesinde kullanılabiliyor.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 5 GB internet kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken kampanyaya katılmak. Sizde 5 GB internet kazanmak istiyorsanız 5GB e-mailinizi yazarak 5555’e SMSM yollayabilirsiniz

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu