Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma  

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2023; Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Size uygun olan güncel kampanyayı seçilmesinin ardından ücretsiz internet erişimi hatta işlenir.

Bunun yanı sıra, Türk Telekom bedava internet kazanma, Türk Telekom’un en popüler internet kampanyalarından Wipe Sweep uygulaması her hafta ücretsiz internet erişimi sunuyor. Her hafta düzenli internet için cep telefonunuza indirmeden silme uygulamasını deneyin. Her perşembe saat 08:00’de güncelleneceği için her hafta ücretsiz internet hediyesi almayı unutulmamalıdır.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kazanma için En yeni ücretsiz internet kampanyalarından biri TürkTelekom’un 30 GB bedava internet kampanyasına katılıp 1 ay boyunca 30 GB kullanmak isteniliyorsa, mesajlar için 30 GB yazılması yeterlidir.

Bir mobil hattınızdan 5555’e ‘kısa mesaj’ gönderilmelidir. 30 GB, hatta bildirim mesajı tanımlandıktan sonra 1 ay süreyle geçerlidir. Ücretsiz 30 GB internet sadece ön ödemeli hat sahipleri için geçerlidir.

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom bedava internet kazanma isteyen Sadece faturalı hat sahiplerine özel elektronik fatura hediye internet kampanyasına katılarak hemen 1 GB internet kazanılır.

SMS veya e-posta adresi ile faturalandırma için hatta 1GB internet indirildi. Kampanyanın avantajlarından yararlanmak için 1 GB e-posta adresi yazıp  3008 göndermeniz yeterlidir. Her abone bu kampanyadan faydalanabilir.

Hediye Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kazanma, Bedavalar Sosyal medya kampanyasına katılan Türk Telekom müşterileri, ayda 2 GB, WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB olmak üzere 25 TL’lik ücretsiz internet alıyor. Kampanyaya katılmak için SOSYAL PAKET oluşturup 5555’i göndermek yeterlidir.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Mor Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kazanmaya yarayan kampanya için 1 GB ücretsiz internet sunuyor ve ön ödemeli hat kullanıcıları için özel olarak tasarlandı.

30 gün geçerli hediye interneti almak için MOR HEDIYE yaz 4545’e göndermen yeterlidir. 25 TL üstü yüklemeye 1 GB Cepten İnternet kazmamak için hemen yükleme yapılabilir.

Türk Telekom Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak için 10 GB HEDİYE oluşturup 5555’e gönderin, 12 ay boyunca her ay 10 GB ücretsiz internet hattınıza yüklensin. Kampanya avantajları, 4.5G uyumlu bir telefon ve SIM kart gerektirir.

  • 10 GB kampanyasını tamamlayın. 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartlı ve 3GB* üzeri internet ücreti olan tüm müşteriler (BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Vergi Kontrol SEÇ, Kontrollü İşyeri ve Kullanıcı Dostu Tarifeler işlemi, normal data tarifesi kampanya kapsamında abone olunabilir.)
  • İnternet tahsis ücretine ek olarak tanımlanan abone olunan internet planı kullanılarak müşteri ücreti toplam 10 GB’a çıkarılacaktır. Fiyata KDV ve ÖİV dahildir.
  • Paketi 12 fatura dönemi boyunca kullanmayı kabul eden müşterilere ek ücret uygulanır. 12 Ödeme Sözleri Bir planı uygulamayan müşteriler kampanya avantajlarından yararlanamazlar.

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kazanma kampanyalarından biri olan gel dene kampanyasında, Türk Telekom’un faturalı planlarından birine geçiş yapan herkes 3 aylık çekim ücreti ödemeden 10 GB ücretsiz internet kazanıyor.

Türk Telekom gel dene kampanyası kapsamında faturalı hatta bağlı herkes 10 GB ücretsiz internet kampanyasından faydalanabilir. Faturalı hatta geçiş yaptıktan sonra 30 gün içerisinde GEL DENE yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya online işlem menüsünden kampanyaya katılabilir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Yapma 2023

Türk Telekom selfy ile her indirmede 1 GB ücretsiz internet alınır.. Gençlere özel hazırlanan Selfy ile her ekstra 30 TL’ye 1 GB bedava internet alabilirsiniz. Hatta 30TL yükledikten sonra DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli. Ayrıca genç Selfy kullanıcıları Selfycard aboneliklerini aktif hale getirir getirmez 5 GB ücretsiz internet erişiminden yararlanır.

Selfie mobil uygulamasını indirin ve Selfie Kartınızı etkinleştirin, hemen 5 GB ücretsiz İnternetiniz olacak. Selfie’lerde gençlere pek çok bedavaya sahip olan temizlik yaparken ücretsiz internet paketine sahip olabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom selfie üzerinden ücretsiz sosyal medya paketleri alabilirsiniz. Bu paket, yayın süresi için 30 TL ve 1 GB sağlar.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

İlk ay 10GB ücretsiz internet alabilirsiniz. Türk Telekom’un 2023 ücretsiz internet kampanyalarından biridir.

Yaklaşan kampanyalar için Türk Telekom mağazasına  Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsan oranlarıyla 10 GB kazanabilirsiniz. Bu kampanya her ay Türk Telekom mağazasını ziyaret eder ve bölge değiştirir, özel kampanyadan yararlanılır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet kazanma, internet gönder 1 GB bedava internet, sevdiklerinize internet gönder 1 GB bedava internet, 1 GB bedava internet kazanın gibi seçenekler sunar. Türk Telekom hediye internet 1GB internet gönder kampanyası kapsamında akrabalarınıza, ailenize veya arkadaşlarınıza 1GB internet gönderebilirsiniz.

Haftada 1GB, size 4GB internet gönderen kişiye her ay 1GB ücretsiz internet verilir. Sevdiklerinize internet üzerinden anında hediye gönderebilirsiniz. Bunun için, HEDİYE 555 boşluk 1GB yazıp 9433’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Hediye Nasıl Alınır 2023

Türk Telekom’a Yeni Gelen kullanıcılara ilk ay 10GB bedava internet hediye olarak veriliyor. Türk Telekom’a geçtiğiniz İlk ay HEDIYE 10GB yazarak 5555’e SMS yollamanız yeterli oluyor.

Türk Telekom Haftalık 1 GB Nasıl Alınır?

Türk Telekom haftalık 1GB internet paketini satın almak için, HAFTA1 yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterli oluyor. Paket fiyatı 35 TL’dir

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu