Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Paketleri  

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Paketleri 2023; Türk Telekom bedava internet kampanyaları hakkında araştırma yaparak hattınızda başka bir paket veya TL olmasa da bile sizler için özel bir şekilde araştırma yaptığımız Türk Telekom ücretsiz internet, bedava konuşmak için dakika ve mesaj kampanyaları olanağı ile hediye internet paketi kazanma şansınız mümkün olabiliyor.

Sizin tek yapmanız istenilen durum aşağıdaki bulunan kampanyalardan kendinize en uygun olanı tercih edip verilen istekleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Biraz sonra yazımızda yer vereceğimiz kampanyalar Türk Telekom bedava internet kampanyası ve paketleri inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom hediye internet paket çeşitlerine geçmeden evvel şunu bilmenizde gerekir ki yer verilen kampanyalar güncelliği hala devam ediyor. Olmadığı tespit edilen kampanya konusuna burada yer verilmemiştir. Kampanyaların aktif oldukları süre dolduktan sonra veya sona ermesi durumunda aynı gün içinde sözü edilen kampanya kaldırılır.

Türk Telekom bedava internet kampanyası ve paketleri içerisinde bulunan sil süpür kampanyasına giriş yapmak için online işlemler uygulama üzerine tıklanmalıdır. Sil süpür internet seçeneği ile devam edilmelidir. Sonrasında, size özel olarak sunulan haftalık sürpriz hediye paketini sil süpür ile hediyeler içerisinde siz özel verilen hediyenize ulaşabilirsiniz. Üstelik yapılan bu aşamalar her hafta yenileme yapılabilir. Sil süpür uygulaması ile haftada 30 GB hediye internet ve bununla beraber her yöne iki yüz elli dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası  

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom servislerine her gün veya hafta bir yeni kampanya daha müşterilerine kullanma olanağı sağlıyor. Türk Telekom bedava internet kampanyası ve paketleri hemen hemen her abonenin kullanabileceği bir paket veya kampanya bulması mümkündür. Kullanıcılarına servis ettiği ArayanıBil Plus servisini kullanmak için başvurmanız yeterli olacaktır.

Kısa mesaj yazarak PLUS yazarak 7065 servisine ücretsiz mesaj gönderimi yaparak bu kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kısa zaman sonra gelen mesaj ile 1 GB internet paketiniz aktif duruma gelecek ve siz rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom (GSM) operatörü geçtiğimiz hafta kullanıcılara verdiği bu imkan ücrete tabi olmayan sosyal medya paketi kampanyaları arasındadır. Bu kampanya ile Facebook, WhatsApp, Twitter ile Instagram gibi fenomen sosyal medya hesaplarını 1 hafta süresince ücretsiz kullanabilirsiniz.

Bu kampanya bireye özel bir kampanyadır. Bunun yanısıra bu kampanya bir seferlik olarak kullanılır. Abone olmak için SOSYAL PAKET yazmanız ve 5555’e mesaj atmak gerekir.Türk Telekom bedava internet kampanyası ve paketleri ile her kullanıcı internet olsun dakika olsun biri veya diğerinden faydalanabiliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyası ve paketleri pek çok imkan ve olanak sunmaya devam ediyor. Türk Telekom 4.5G hediye ücrete tabi olmayan kampanyası şu zamanlarda aktif olarak kullanımı başladı. Bilindiği üzere her bir operatör 4.5G teşvik amaçlı kullanıcılarına farklı kampanyalar sunmak için yarış halindeler. Türk Telekom 4.5G kampanyaya dahil olan müşterilerine 1 ay süreli kullanımı olan 30 GB hediye internet paketi vermeye başladı.

Bu kampanyadan müşteriler 4.5G ‘ye uyum sağlayan hat olması talep edilir. Fakat hattınız bu 4.5G’ye uyumlu değil ise hemen yapmanız gereken aktif olan bayilere uğrayıp sim kartınızı 4. 5G’ye uyum sağlayan aynı hat ama yeni sim kartınızı ücretsiz olarak değişim yapmanız mümkün. Bunun için herhangi bir Türk Telekom Bayisine gitmeniz ve kaliteli hizmet almanız yeterli olur.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom yaptığı yeni kampanyalarla beraber doğayı koruma hedefi doğrultusunda başlatmış olduğu kampanya sayesinde e- fatura dönemine geçiş yaparak faturalı Türk Telekom hat kullanıcılarına 1 ay geçerliliği olan hediye 1 GB internet paketi hizmeti sağlıyor. Bu uygulama ile faturalarınız posta kutusu olmak yerine e- posta hesabınıza veya telefonunuza mesaj olarak iletilir.

Size detaylı bilgi içeren mesaj doğrultusunda faturanız hakkında ne öğrenmek isterseniz hepsine ulaşım sağlayabileceksiniz. Siz müşteriler olarak doğaya bu şekilde büyük katkıda bulunabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kampanyası ve paketleri abonelik işlem uygulaması için 1 GB e- mail adresi yazarak 3008’e mesaj iletebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom faturalı kullanıcılarını ilgilendiren bu kampanya sayesinde faturalarınızı online işlem uygulaması yada banka aracılığı ile otomatik ödeme talimat talep ettiğiniz durumda Türk Telekom operatöründen bir hafta kullanım geçerliliği olan bedava 2 GB internet sahibi olmanız mümkün. Bu kampanya herhangi bir katılım zorunluluğu bulunmuyor.

Otomatik ödeme talimatı olan fatura bulunması durumunda Türk Telekom 2 GB internet otomatik olarak mobil hattınıza tanımlanmış olacak. Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Paketleri bu şekilde çeşitli kampanyalar ile müşteri memnuniyeti elde ediyor.

Hediye İnternet Gönder 1 GB İnternet Kazanma Kampanyası

Geçtiğimiz haftada müşterilerine servis edilmiş olan hediye internet gönderimi yap 1 GB kazan kampanyası yoğun talep olması nedeni ile tekrar yenilenme kararı alındı. Bu kampanya ile sevdiklerinize kendi internetinizden göndererek hem karşı taraf hem de siz kazanma şansınız bulunuyor.

Türk Telekom bedava internet kampanyası ve paketleri sizler bu defa da arkadaşınız, anne ve babanız kimi isterseniz kendi hediye internetinizden gönderim yaparak iki tarafında internet kullanım olanağı sağlıyor. Kampanya dahilinde 1 GB ve 4 GB hediye internet verimi yapan her kullanıcı 1 hafta kullanım süresi olan 1 GB ücretsiz internet, aylık olarak toplamda 4 GB hediye olan abonelere ise 1 ay geçerli 1 GB cep internet hizmeti sunulacaktır.

YouTube video

Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Yapılır 2023?

Türk Telekom hediye internet kazanmak için 1GB KAZAN yazarak 5555’e SMS olarak yollayabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye 20 GB Nasıl Alınır?

Türk Telekom Prime’ye gelerek ilk aya özel 20 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için PRIME HEDIYE 20 yazarak 5555’e SMS yollayabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu