Reklam
Teknoloji Haberleri

Türk Telekom Arama Dökümü ve Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır?  

Türk Telekom Arama Dökümü ve Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır? Türk Telekom müşterilerinin ve diğer müşterilerin bazen faturalarının yüksek çıkması durumu karşımıza çıkar. Söz konusu durumlarda müşterilerin faturalarını sorgulaması gerekebilir. Bu tür amaçlar için birbirinden farklı yöntemler bulunur. Müşteriler bu tür yöntemlerden birisini kullanarak kolay bir şekilde faturalarını kontrol edebilirler.

Türk Telekom Fatura Dökümü Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom arama dökümü ve konuşma dökümü nasıl çıkarılır yöntemlerinin yanı sıra aynı zamanda insanlar arama dökümlerinin yerine getirilmesi aşamasında da bu tür detaylara dikkat ederler. Eğer faturalar yüksek gelir ise insanların ilk yapacakların işlem faturaların dökümünü görmek olacaktır.

Bu aşamada faturaların son bir aylık dökümünü almak mümkündür. Bunun yanında belirli dönem aralıkları arasında yapılan görüşmeleri ve diğer detayları görmek için de yine çeşitli kanalları kullanabilirsiniz. Günümüzde Telekom sayesinde bu tür imkanlara farklı kanallar üzerinden erişmek mümkündür.

Türk Telekom arama dökümü ve konuşma dökümü nasıl çıkarılır sorusuna maddeler halinde cevap vermek mümkündür:

 • 4441444 no’lu müşteri hizmetlerini arayarak kolay bir şekilde arama geçmişinizi ve son bir ayda yaptığınız aramaların dökümünü elde edebilirsiniz.
 • İsterseniz Türk Telekom online işlemler menüsünü kullanarak son bir ay boyunca kimi aradığınızı hangi smsleri gönderdiğinizi ve internet kullanımlarınızı görebilirsiniz.
 • Yine bir diğer yöntem olarak Türk Telekom mağazalarına giderek ücreti karşılığında görüşme dökümlerini ortaya çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Arama Geçmişi Dökümü Nasıl Çıkarılır

Türk Telekom arama geçmişi çıkarmak için Online İşlemler menüsüne giriş yapmanız gereklidir. Ayrıca Türk Telekom arama geçmişinin çıkarmak için dilerseniz 444 1 444 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Tarih Aranan Numara Görüşme Süresi
01.10.2023 0535 555 48** 5 dakika
02.10.2023 0538 958 11** 2 dakika
03.10.2023 0545 454 55** 15 dakika

Türk Telekom Arama Dökümü Nasıl Alınır 

Türk Telekom arama geçmişi ve konuşma detayları için Türk Telekom mağazalarına gidebilir yada hattın yasal sahibi Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak e-posta adresine detaylı olarak gelmesini sağlayabilir. Türk Telekom online işlemler menüsüne giriş yaptığınızda geriye dönük olarak 6 aylık faturaları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Puan Sorgulama? Öğrenme ve Yükseltme 

Türk Telekom Arama Dökümü Online İşlemler 

En çok tercih edilen yöntemlerden biride arama geçmişi ve konuşma dökümünü Türk Telekom online işlemler menüsüne giriş yaparak almaktır. Geriye dönük olarak 6 aylık fatura dökümünü online işlemler menüsünden inceleyebilir hatta dilediğiniz e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra faturalarım fatura detaylarım adımı takip ederek faturalarınız görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hat Dokümanı Nasıl Çıkarılır?

Türk Telekom arama geçmişinin çıkarmak için hat dökümüne bakmak için hattın yasal sahibinin talebi üzerine verilmektedir. Başkasının hat dökümünü görmek ve incelemek kesinlikle suçtur. Eğer kendinize ait hat dökümünü çıkarmak istiyorsanız kimliğiniz ile beraber Türk Telekom bayilerine gidebilir yada Türk Telekom 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Türk Telekom Arama Geçmişi Görüntüleme

Türk Telekom arama geçmişini görüntülemek Türk Telekom hat sahipleri kimler hangi tarihte saat kaçta aramış, kaç dakika görüşme yapılmış bilgisine rahatlıkla ulaşabilirler. Ayarcı hangi numaraya kaç defa mesaj atıldığını görme imkanınızda bulunmaktadır.

 • Bilgisayardan https://www.turktelekom.com.tr adresine giriş yapınız
 • Açılan sayfada bulunan Online İşlemler menüsüne tıklayın
 • Açılan yeni sayfada telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz
 • Faturalarım ve Fatura İşlemleri menüsüne tıklayın
 • Geriye dönük 6 aylık fatura detaylarınız karşınıza çıkacak
 • Her hangi bir fatura dönemi seçeniz
 • Konuşma ve arama detayı, atılan mesajlar ve internet kullanımınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom Arayanları Nasıl Görebilirim?

Son bir ay içerisinde sizleri kimlerin aradığını görebilmek için de çeşitli seçenekler bulunur. Söz konusu işlemleri yerine getirmek için şu adımları izlemek mümkündür:

 • Turktelekom.com.tr internet adresine giriş yapılır
 • Sağ üst kısımda bulunan online işlemler menüsüne giriş yapılır
 • Açılan menüde telefon bilginizi ve online işlemler şifrenizi girerek menüye ulaşabilirsiniz
 • Sonrasında geçmiş faturaları görmek için faturalar bölümüne girilir
 • Bu kısımda ay ay sizi arayanları görebilmeniz mümkün olur

Görüldüğü gibi Türk Telekom arama dökümü ve konuşma dökümü nasıl çıkarılır yöntemleri sayesinde müşterilerin arama geçmişlerine ulaşması mümkün olur. Bu tür basit ve hızlı yöntemler kullanılarak arama geçmişinin görüntülenmesi ve son aramalara ulaşmak mümkündür.

Türk Telekom Arama Detayları Silinebilir Mi?

Müşterilerin dikkatini çeken bir soru olan arama kayıtlarının silinip silinmeyeceği meselesi de yine önemlidir. Günümüzde aramaların gerçekleştirilmesi sonrasında yapılan her aranma işlemi ya da internete girme işlemi faturada ortaya çıkar. Aynı zamanda bazen insanlar bu tür aramaların nasıl silineceğini merak ederler.

Maalesef bu tür kayıtların silinmesinin imkanı bulunmaz. Yaklaşık olarak her operatör bu tür kayıtları 6 ay saklarlar. Bu aşamada mahkeme kayıtları esas alarak karar verir. Bunun dışında arama kayıtlarının ortaya konulması aşamasında hat sahibi sorumlu olduğundan dolayı arama kayıtlarının hat sahibinden başka birisine verilmesi görülmez.

Başka birinin fatura detaylarına bakmak ve incelemek yasal olarak suçtur.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Arama Dökümü ve Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır? hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Türk Telekom Geçmiş Konuşma Dökümü Nasıl Alınır?

Türk Telekom arama geçmişini öğrenmek istiyorsanız. Fatura işlemlerim menüsünden, Görüşme detayları kısmına tıklayarak sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Fatura Detayı Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom fatura detaylarını öğrenmek için GUNCEL yazarak 5555’e SMS olarak yollayabilirsiniz. Ya da *100#’yi arayabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu