Reklam
Teknoloji Haberleri

Güncel Torrent Tracker Listesi 2024

Güncel Torrent tracker listesi; İnternet üzerinden oyun, program, dizi veya film indirmek Torrent Tracker sayesinde çile olmaktan çıkıyor. Sizler için hazırladığımız güncel Torrent tracker listesi ile en hızlı ve en iyi torrent indirme şansına sahip olacaksınız.

Torrent Tracker Nedir? Ne İşe Yarar?

Hemen hepimiz internet üzerinden beğendiğimiz oyunları, takip ettiğimiz veya popüler olan dizi ve filmleri ya da kullanmak istediğimiz programları indiriyoruz ve bu indirme sırasında da Torrent kullanıyoruz. Peki siz de Torrent’ten bunları indirirken yavaşlık yaşıyorsunuz ve canınız sıkılıyor mu? Yapmak istediğiniz indirme hemen başlamıyor olabilir veya eşlere bağlanırken kesinti yaşayabilirsiniz. Bu nedenle son dönemde popüler olan Torrent Tracker ile tüm bu sorunlara çözüm üretildi!

Listede yer alan tracker’ları torrent programınıza ekledikten sonra eşleşmelerini daha hızlı gerçekleşecek ve bu eşleşmeler üzerinden yapacağınız indirmeler de diğer kanallara göre daha hızlı oluyor. Torrent trackerların bu şekilde daha hızlı indirme yapmasının sebebi de uygulamanın çalışma prensibinde yatıyor. Torrentte var olan tracketlar yani Türkçesi ile izleyiciler, ne kadar kullanıcı kadar kullanılırsa, o kadar fazla kaynağı indirme için kullandığı için indirme hızınızı da aynı ölçüde artırıyor. Bu nedenle pek çok kişi güncel tracker listesinden faydalanarak indirme hızını artırıyor.

Torrent tracker listesini kullanırken de en güncel izleyici listesine ulaşmak sizin için bir avantaj oluyor. Bu nedenle yazımızdaki listeleri kullanmanız sizin için bir artı oluyor. Ayrıca eğer  trackerları nasıl ekleyeceğinizi bilmiyorsanız, yazımızın sonunda paylaşacağımız yöntemi takip edebilirsiniz. İsterseniz de Turbobit Bedava Premium Hesaplar ile internet üzerinden daha hızlı indirme şansına sahip olacağınız yazımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Güncel ve Hızlı Torrent Tracker Listesi

torrent
Güncel ve Hızlı Torrent Tracker Listesi

Paylaştığımız torrent trackerlar ile torrent üzerinden indirmek istediğiniz dosyaya ulaşmanızı sağlayan ağ yapısını güncelleyerek indirme hızınızı artırabilirsiniz. Bu nedenle en doğru ve en iyi izleyiciyi kullanmak sizin yararınıza oluyor. Şunu da hatırlatmamız gerekiyor ki yapacağınız indirme hızı, sizin alt yapınıza da bağlı olarak değişebilir. Buradaki torrent trackerlar ile sisteminiz tarafından elverişli en hızlı indirmeyi yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

En İyi Youtube Video İndirme Programları

Güncel Torrent tracker listesi şu şekildedir:

(Not: Arada eklediğimiz başlıklara dikkat ederek kopyala-yapıştır yapabilirsiniz.)

Torrent Listesi Son Güncelleme 08.01.2024 tarihinde yapılmıştır.

Güncel Torrent Tracker Listesi

Torrent programınıza ekleyerek indirme hızınızı artırabileceğiniz torrent tracker listesinin devamı şu şekilde:

Zamunda Torrent Tracker Listesi 2024

Zamunda torrent tracker listesi aşağıdaki gibidir:

Torrent Tracker Nasıl Eklenir?

Yukarıda paylaştığımız torrent tracker listesini eklemek için şu adımları takip edin:

  1. Torrent programınızda bir indirme işlemi başlatın.
  2. Sonrasında, indirdiğiniz dosyanın üzerine bir kere tıkladıktan sonra menü üzerinde “Trackers” başlığına girin.
  3. Altta bulunan boşluğa sağ tık yapın ve menüden “Add trackers”a tıklayın.
  4. Ardından açılacak olan yeni pencere üzerindeki boşluğa, yukarıdaki listeleri ayrı ayrı kopyalayın ve yapıştırın.
  5. “Ok” butonuna basarak torrent tracker ekleme işlemini bitirin.
  6. Bu işlemlerin ardından, trackerlara otomatik olarak bağlanır ve indirme işleminizi hızlandırmanıza yardımcı olur.

Utorrent Hızlandırma

Sizinle paylaştığımız güncel tracker listesi, BitTorrent protokolünü kullanarak dosya aktarma aşamasında kullanılan sunucular üzerinden indirme yapabileceğiniz kaynak sayısını artırarak indirme işleminizi daha hızlı ve daha kolay hale getirmenize yardımcı oluyor. Pirates bay, Kickass torrent, Zamunda gibi bir torrent sitesi üzerinden oyun, program, dizi veya film indirmek için torrent dosyası indirerek torrent programınızda indirme işlemini başlattıktan sonra, bu liste ile indirme izleyicisine daha fazla ve hızlı yolları sunarak indirme hızınızı artırabilirsiniz.

Burada paylaşılan izleyiciler üzerinden, her zaman leech sayısı, seedler, eşler, boyut, torrentteki dosyalar ve bir dizi indirme gibi torrent kayıtları tutularak daha fazla tracker sayısı ile eşlerle bağlanmak için daha fazla ek kaynak kullanılarak indirme hızınızı artırabilirsiniz.

Yani Utorrent diğer kullandığınız torrent programını hızlandırmak için en kolay ve pratik yol tracker eklemek oluyor. İşte herkese açık ve çalışan güncel torrent tracker listesini sizinle paylaşıyoruz. Siz de konu hakkında bir bilgi vermek isterseniz, aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Torrent Nedir?

Eğer ki siz de Torrent isimli uygulamayı duydunuz ve kullanmak istediniz ancak Torrent nedir bilmiyorsunuz; Torrent bir çeşit bilgisayara oyun, dosya, müzik ve benzeri şeyleri kolay ve güvenilir olarak indirebileceğiniz bir çeşit uygulamadır.

Torrent Nasıl İndirilir?

Torrent adlı indirme uygulamasını kullanmaya karar verdiniz ve Torrent uygulamasını indirmek istiyorsunuz ancak bu işlem nasıl yapılır bilmiyor iseniz; Google arama yerine Torrent indir yazarak güvenilir sitelerden herhangi birisi ile Torrent uygulamasını indirebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu