Reklam
Oyun Hileleri

Subway Surfers Hile Apk İndir

Subway Surfers Hile Apk İndir; ilk olarak 2012 yılında oyun piyasasına hızlı ve etkili bir giriş yapmayı başaran Subway Surfers oyunu çıktığı yıldan bu zamana kadar 7’den 7’e her kesim insanın herek kafa dağıtmak için gerek ise arkadaşlarıyla eğlenip zaman geçirmek için oynadıkları bir oyun olup özellikle son zamanlarda daha da popüler hale gelmiş ve Subway Surfers Hile Apk İndir de oldukça fazla araştırılan bir konu olmuştur.

Subway Surfers Hile Apk İndir konusunun bu kadar popüler olmasının en büyük etkeni Subway Surfers oyunu Türkiye’de en çok sevilen ve oynanan oyunlar listesinde kendisine ilk 5 de yer bulmuştur ve bu kadar ok sevilen ve oyun hakkında da Subway Surfers Hile Apk İndir konusu elbette ki çok fazla araştırılmaktadır. Bu yazımızda Subway Surfers Hile Apk İndir kosunda her türlü hile seçenekli apk indirmeleri paylaşacağız.

Subway Surfers Nedir?

Subway Surfers oyunu yılında oyun piyasasında tek oyunculu platform oyunlarında bulunan açıktan faydalanarak oyun piyasasına oldukça başarılı bir giriş yaparak şu anda bütün dünyada oldukça popüler bir oyundur. Oyun aslında ilk çıktığı zamanda da oldukça popülerdir ancak sonrasında çok fazla yeni oyun çıktığından dolayı oyun biraz unutulmaya yüz tutmuştur ancak son zamanlarda herkes tekrardan Subway Surfers oyununa merak salmış ve tekrardan eski günleri aratmayacak şekilde oynanamaya başlanmıştır hal böyle olunca da Subway Surfers Hile Apk İndir konusu da oldukça popüler bir konu olmayı başarmıştır.

Subway Surfers oyununda adından da anlaşıldığı gibi oyun bir tren istasyonunda geçmektedir. Oyunda bulunan farklı özelliklerde, görünümlerde ve yeteneklerde bulunan onlarca karakterde biri ile oyuna başlarsınız bu karakteriniz arkasından bir güvenlik görevlisi ve yanında da bir bekçi köpeği tarafından kovalanır sizin amacınız istasyonda bulunan hem hareket halindeki hem de durmuş olan trenlere çarpmadan hem en uzun mesafeye kadar koşmanız gerekmektedir hem de tenlerin üzerinde ya da yerde bulunan altınları da toplayarak bolca altın kazanmanız gerekmektedir.

Eğer bir trene önünden çarparsanız ya da bir tren size çarparsa yere düşersiniz ve bekçi sizi yakalar oyununuz biter ancak bir trene yandan çarparsanız oyun devam eder sadece bekçi size yaklaşır ve bir daha çarptığınız zaman hemen sizi yakalar ve oyun biter.

Eğer ki en az Subway Surfers oyunu kadar popüler olan bir oyun olan 101 Okey Plus oyununu da oyuyor iseniz ve bu oyun için de hile öğrenmek istiyorsanız sizler için yazdığımız 101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Subway Surfers Nasıl Oynanır?

Subway Surfers oyundaki tek amaç elbette ki bir yere çarpmadan uzun mesafe koşmak ve bolca altın toplamak değil oyunda diğer karakterleri açmak için çoğu kendisine özel olan eşyaları bulmanızı ve o eşyalar tamamlandıktan sonra o karakteri açmanıza izin verir. Örnek verecek olursak bir tane kız karakter elinde bir elektro gitar ile dolaştığı için o karakterle oynamanız için bir sürü elektro gitar bulmanızı istemektedir örneğin 500 tane elektro gitarınız olduktan sonra o karakteri açabilir ve o karakter ile oynayabilirsiniz ya da başka bir örnek olarak bir arap karakter vardır ve bu arap karakteri açmak için örneğin 1 milyon altına ihtiyacınız vardır.

Bunların yanı sıra oyunda bir de ek güçlendirmeler vardır örnek verecek olursak her oyunda onlarca farklı çeşitte kayaklar vardır bu kayaklarla oyunu oynadığınız zaman başta belirttiğim trene önden çarpınca direkt olarak oyunun bitme durumu söz konusu değildir. Kaykaya bindiğiniz için ilk çarpmada kaykay kırılır ve oyuna devam edersiniz ancak bir daha çarptığınız zaman oyun bitecektir ancak kaykay kırıldıktan sonra tekrardan kaykaya binerseniz yine aynı durumlar söz konusu olacaktır bu sebepten dolayı da çoğu kişi oyunu kaykay ile oynamaktadır ve Subway Surfers Hile Apk İndir konusunu da en çok altın hilesi için araştırmaktadır.

Subway Surfers Hile Apk İndir

Öncelikle Subway Surfers oyunu da dahil olmak üzere hiçbir oyunda hile yapmayınız ve apk dosyalarını indirmeyin çünkü hile ve apk doysalar yasal bir şey değildir ve hoş bir şey de değildir. Her şeyin orijinalini kullanmaya gayret edin. Şimdi gelelim Subway Surfers Hile Apk İndir konumuza sizlere şimdi oyun hakkında her türlü hileli apk dosyası paylaşımı yapacağım.

https://androidoyun.club/2020/07/subway-surfers-v2-3-0-mod-apk-para-hileli.html linkine giderek Subway Surfers oyunu için para hileli apk dosyasını indirebilirsiniz.https://www.apkdayi.com/19-subway-surfers-sinirsiz-para-ve-anahtar-hileli-mod-apk-indir.html linkine giderek Subway Surfers oyununda en az altın kadar önemli olan anahtar hilesi ve altın hilesi bulunan apk dosyasına sahip olabilirsiniz.
https://kingmodapk.com/tr/subway-surfers-mod-apks-2/ linkine giderek de sınırsız karakter bulunan bir hileli apk dosyasına sahip olabilirsiniz.

Oyunda en çok işinize yarayacak Subway Surfers Hile Apk İndir dosyalarını paylaştık eğer ki daha fazla bu taraz oyun hileleri ya da güncel oyunlar hakkında bilgi almak isterseniz bizi takipte kalın.

 

Subway Surfers APK Nerden İndirilir?

Oyunun hileli Modunu bu linkten indirebilirsiniz: https://androidoyun.club/2020/07/subway-surfers-v2-3-0-mod-apk-para-hileli.html
Hiçbir oyunda hile yapmanızı önermiyoruz. Tüm sorumluluk size aittir.

Subway Surfers APK Ücretsiz mi?

Her oyun için indireceğiniz APK’lar ücretsiz olmaktadır. Bazı kişiler bu APK’ları paralı olarak ta satabilmektedirler.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu