Reklam
Mobil Oyunlar

101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi

101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi; 2010 yılı gibi yakın bir zamanda oyun piyasasına oldukça etkili ve başarılı bir giriş yapan 101 YüzBir Okey Plus oyunu çıktığı yıldan bu zamana kadar her zaman giderek artan bir oyuncu kitlesine sahip olmuştur ve şu anda da Türkiye’nin en çok sevilen oyunlar listesinde ilk 3 de yer almaktadır.

101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi de 101 YüzBir Okey Plus oyununun bu kadar fazla sevilmesinin ve popüler olmasının ardından oldukça popüler bir arama başlığı olmuştur ve bizler o yüzden bugünkü yazımızda 101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi ve nasıl ücretsiz bir şekilde 101 YüzBir Okey Plus Çipi kazanacağınızı anlatacağız.

101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi

101 YüzBir Okey Plus oyununda aslında çip kazanmak için bir hile yoktur ve hile zaten kesinlikle yasal bir şey değildir. Hiçbir oyunda hile yapamamanızı tavsiye ederiz hile yaptığınız tespit edilirse hesabınız kapatılabilir ve hakkınızda yasal işlem de başlatılabilir bu sebepten dolayı 101 YüzBir Okey Plus oyunu da dahil hiçbir oyunda hile yapmayınız.

Ancak elbette ki sizi hile yok ve yapmayın diyerek geçiştirmeyeceğim şimdi öğreteceğim taktik ile neredeyse sınırsız diyebileceğimiz şekilde çip kazanabilir ve oyunun keyfini kesintisiz yaşayabilirsiniz ve oyunda ne kadar çok çipiniz olursa hesabınız da o kadar gösterişli olur ve gerek arkadaş ortamında gerekse oyuna girdiğinizde diğer oyunculara karşı oldukça üstün ve gösterişli olursunuz. Şimdi gelelim bedava çip kazanma yoluna.

Bildiğiniz üzere Pepsi adlı kola markası oyunlara çok fazla sponsor oluyor ve 101 YüzBir Okey Plus oyununa da sponsor olup Pepsi markalı kolalarda çıkan kodlar ile 101 YüzBir Okey Plus oyununda bedava çip kazanabilirsiniz.

KODLAR
12AG0322
S98484B1
ZH7CT7RC
T02NF9AR
H4BMFEAU
AN492481
Z7T8A5TUKL
HS82NND8
4V56FA5K
Z3FHF94Y9A
85NDFIS4
ZYKRLYKV

On haneli Pepsi kodları

10 Hane Pepsi Kodları
ZFBS355CJ2
ZEFL3Y9S82
Z31DHZ7KK3
Z3C2RTBTK2
ZCKZ84K722
Z7T8A5TUKL
Z3FHF94Y9A
ZC9A3VM7LK

101 Okey Plus Sınırsız Çip Hilesi

Oyun oynarken bazen çipiniz bitebilir. Aşağıda belirttiğim kodları kullanarak sınırsız çip elde edebilirsiniz.

Ancak unutmayın, hile yapmanın oyunun tadını kaçırabileceğini ve hesabınızın yasaklanabileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

 • R4XI2O4M
 • YUQ0SDTX
 • 806D0AAN
 • FWBV6FJL
 • V9RADJLB
 • 47YJIKIQ
 • QTD6XXKD

101 Okey Plus Kodu Veren Uygulama

Günümüzde 101 okey.win dışında da çeşitli kod sağlayan uygulamalar ve platformlar mevcuttur. Bunlar sayesinde ekstra çip kazanabilirsiniz. Şu anda popüler olan bu kaynaklardan bazıları şunlardır:

 1. Bil Kazan
 2. PayCell
 3. Vodafone Yanımda
 4. 101 Yüzbir Okey Ekstra
 5. Google Ödüllü Anketler
 6. KazandıRio

101 YüzBir Okey Plus Nedir?

101 YüzBir Okey Plus oyunu özellikle Türkiye’de en çok sevilen oyunlardan biri olmayı başarmış bir oyundur. Oyunun bu kadar fazla sevilmesinin başlıca sebeplerinden birisi 101 okey oyunu çoğu kişi telefondan ya da bilgisayardan değil gerçek hayatta arkadaşları ile de çok fazla oynayıp oldukça fazla eğlenceli vakit geçirerek zaman geçirdikleri bir oyundur ve bu kadar fazla sevilen bir oyun bir de dijital platformda da çıkınca elbette ki oyunun çok fazla sevilmesi ve çok fazla popüler olması da normal bir durum olmuştur.

Oyun bu kadar popüler olunca ve oyunu oynamak için de bolca çip gerekli olunca da 101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi oldukça fazla araştırılan bir konu başlığı haline gelmiştir ve herkes 101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi nedir diye merak etmeye başlamıştır. Bizler de bu yüzden bugün sizlere 101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi nedir ondan bahsedeceğiz ve neredeyse sınırsız şekilde çipe sahip olup oyunun keyfini kesintisiz bir şekilde doyasıya yaşayabileceksiniz.

Oyun internet aracılığı ile oynanan mobil bir oyun olup ya Android bir cihazdan ya da IOS bir cihazdan oynana bilemektedir. Bu sebepten dolayı da bolca internet gerekecektir. Eğer ki internetiniz yetersiz ise sizler için yazdığımız Turkcell Bedava İnternet Hilesi yazımızı ziyaret ederek bolca internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

101 YüzBir Okey Plus Nasıl Oynanır?

101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi ile kesintisiz oyun keyfi yaşayacağınız 101 YüzBir Okey Plus oyunu sadece Android ve IOS cihazlar ile oynanabilen bir oyundur oyunun bilgisayar versiyonu yoktur ancak BlueStacks adlı uygulamayı bilgisayarınıza indirirseniz bu uygulama aracılığı ile de 101 YüzBir Okey Plus oyununu bilgisayardan da oynayabilirsiniz.

Oyun tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunu oynamak için gerekli olan şey çiptir. Çip ile oyuna katılırsınız ve oyunu kazandığınız zaman oyuna girişte verdiğiniz çipin yaklaşık 3 katı kadar çip kazanırsınız ve kaybederseniz de sadece oyuna girişte verdiğiniz çip değeri kadar çip hesabınızdan kesilir.

Her masanın çip değeri farklıdır örnek verecek olursak oyun ara dediğinizde sizin hesabınızda bulunan çip değerine göre masa bulur ve bulunan bir masanın giriş ücreti 1500 çip iken başka bir masanın çip değeri 20 bin olmaktadır.

Başta da bahsettiğim gibi oyunu kazandığınız zaman o masa değerinin yaklaşık 3 katı kadar çip kazanırsınız. Örnek verecek olursak siz 10 bin çip değerinde bir masada oyun oynuyorsunuz ve oyunu kazandığınız zaman 30 bin çip kazanırsınız. Herkes de daha çok çip kazanmak için yüksek çip değerinde olan masada oynamak istiyor ancak bazen işler yolunda gitmiyor ve oyunu kaybediyorsunuz dolaysı ile hesabınızdaki çip yetersiz kalıyor ve işte bu noktada da 101 YüzBir Okey Plus Çip Hilesi yazımız sizler için devreye giriyor.

Bu kodlar tek kullanımlıktır bu sebepten dolayı bir tane kod olan kişinin başka kod alamamasını rica ediyorum. Bu kodları kullanmak için oyununa giriş yaptığınızda sağ alt tarafta bulunan “Satın Al” seçeneğine tıklayarak bu kodları girebilirsiniz.

Okey Plus çip nasıl alınır?

Oyunun ana ekranında bulunana çip al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

101 Okey Plus Çip Transferi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapmak için Web’den oyuna girdikten sonra, ekranın sol alt kısmında bulunana çip gönder butonuna tıklayarak arkadaşınıza çip gönderebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu