Reklam
Mobil Oyunlar

Şekilli Oyun Nickleri En İyi Oyun Nickleri

Şekilli Oyun Nickleri En İyi Oyun Nickleri; 2018 yılından sonra özellikle de pandemi zamanında oyun sektörüne olan ilgi oldukça fazla bir artış göstermiştir. Pandemi zamanında hemen hemen herkes eve kapanmak zorunda kalmıştır ve evde vakit geçirmek amaçlı da bir uğraş bulma arayışı içine girmişlerdir. Bu konuda da zaman geçirilecek ve uzun vakitler sıkılmadan bıkmadan oldukça fazla eğlenerek ve kafa dağıtarak vakit geçirilecek şey de oyunlar olmaktadır.

Hemen hemen herkes özellikle de genç kısım oyunlara oldukça fazla merak salmıştır. Bir kısım yeni çıkan oyunlara ilgi gösterip ya da kendi oyununu yapmaya başlarken kimi kısım insan da eskiden büyük bir zevk ile oynadığı yılların eskitemediği oyunlara geri dönmüştür. Her iki taraf için de oyunlarda sıra dışı görünmenizi sağlayacak en etkili yol da Şekilli Oyun Nickleri En İyi Oyun Nickleri olmaktadır. Oyundaki nickinizi Şekilli Oyun Nickleri En İyi Oyun Nickleri ile oluşturduğunuz zaman hem nick bulmakta sıkıntı çekmeyeceksiniz hem de oyunda farklı görüneceksiniz.

Şekilli Oyun Nickleri En İyi Oyun Nickleri ile oyuna başlamanızın en büyük sebeplerinden birisi artık oyunlara çok fala kişi girmektedir ve milyonlarca oyuncu farklı nicklere sahiptir. Dolaysı ile de siz yeni bir oyuna başlarken ya da oyundaki adınızı değiştirirken oldukça fazla sıkıntı çekebiliyorsunuz ya da isminizin yanına birkaç tane rakam ekleyerek yeni bir nick oluşturabiliyorsunuz ancak bu çok da güzel bir nick olmuyor ve oyunda çok sıradan görünüyorsunuz ancak Şekilli Oyun Nickleri En İyi Oyun Nickleri ile sıra dışı bir nick oluşturduğunuz zaman oyunda çok dikkat çekici olursunuz ve oyunda nasıl bir ad kullanacağınızı seçerken zorlanmazsınız.

Bu durumu bir örnek ile daha da açıklayayım isterseniz. Mesela Valorant oyununu oynuyorsunuz ya da yeni başladınız ve bir oyun adına ihtiyacınız var ve klasik yol olarak adınızı yazdınız ama muhtemelen daha önce kullanıldı diye kabul etmeyecektir siz de sonuna birkaç tane rakam ekleyip oyuna gireceksiniz. Ancak bu durum oldukça sıradan ve kötüdür. Ancak “” gibi bir oyun nicki kullanırsanız oyunda daha farklı ve ilgi çekici olacaksınızdır.

Ayrıca Valorant oyunu için Şekilli bir nicke sahip olmak isterseniz sizler için yazdığımız Valorant Şekilli Nickler yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Peki hangi oyunlarda nasıl bir nick kullanmalısınız biraz da ondan bahsedeyim.

Hangi Oyuna Hangi Nick

Mesela siz bir savaş oynuyorsunuız örnek verecek olursak PUBG Mobile. Bu oyunda siz gidip anlamı güzel bir nick kullanırsanız oyundaki isminiz çok da güzel olmaz demek istediğim mesela siz PUBG Mobile oyununda nickinizi “Şeker” yaptınız bu nick bu oyun için uygun bir nick değildir ancak bu oyunda nickinizi “฿ⱠØØĐ” yaparsanız oyunda hem nick anlamı olarak dikkat çekersiniz hem de nick şekli olarak dikkat çekici olursunuz.

Bu anlattığım etkenlerden dolayı aslında oyunda nasıl bir nick kullandığınız oldukça fazla önem taşır bu yüzden oyunlara girerken sizler için yazdığımız Şekilli Oyun Nickleri En İyi Oyun Nickleri göz atın ve oyunda dikkat çekici olun.

Bedava Google Play Kodu ( 25 TL, 50 TL ve 100 TL Kodlar)

Şekilli Oyun Nickleri En İyi Oyun Nickleri

Şimdi sizlere daha önce muhtemelen kullanılmamış birkaç tane nick vereceğim ve bu nickler ile birlikte oyunda oldukça dikkat çekici görüneceksiniz.

“ł₦₮ł₭₳₥₵ı”
“ḀḷṏṆḕḀṆqḕḶ” anlamı “Yalnız Melek”
“⦏Î⦎⦏r̂⦎⦏R̂⦎⦏ê⦎⦏ŝ⦎⦏î⦎⦏ŝ⦎⦏t̂⦎⦏î⦎⦏b̂⦎⦏L̂⦎⦏ê⦎” anlamı “Karşı Konulamaz”

Bu tarz oyun nickleri oyunda size oldukça güzel bir görünüş sağlayacaktır. Ayrıca https://sekillinickleryazma.club/ linkine gidip sizin aklınızda olan bir nicki orada bulunan nick yazma boşluğuna nickinizi yazın ve aşağıda çıkan onlarca nick seçeneklerinden birisini kopyalayıp oyunda harika bir nicke sahip olun.

 

Nickler Nedir?

Nick kelimesi İngilizce bir kelime olmakla beraber sosyal medyada da takma ad olarak isimlendiriliyor.

Görünmez Nick Nasıl Yapılır?

Nick’inizi ayıracağınız kısma Ħ” veya “Ī” harflerini yapıştırırsanız bu harfler oyunda görünmeyeceğinden isminiz boşluk bırakmış gibi gözükecektir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu