Reklam
Mobil Oyunlar

Reddit Place Nedir

Reddit Place Nedir; ilk olarak 2017 yılında çıkmış olan Reddit Place oyunu çıktığı yılda da çok büyük ilgi görmüştür. Reddit Place Nedir sorusu ilk çıktığı yıldan beri oldukça araştırılan bir konu başlığı olmuştur ve herkesin de merak konusu haline gelmiştir.

Reddit Place Nedir konusu oyunun tekrardan çıkmasının ardından daha da fazla merak edilen bir konu haline gelmiştir ve adeta Reddit Place oyunu çılgınlık derecesinde oynanmıştır ve araştırılmıştır. Hal böyle olunca biz de Reddit Place Nedir konusuna açıklık getirmek açısından bugün sizlere Reddit Place Nedir? Reddit Place Nasıl Oynanır? Reddit Place bir daha ne zaman gelecek gibi herkesin merak ettiği konulara değinip açıklık getireceğiz.

Reddit Place Nedir?

Reddit Place Nedir sorusu oyunun ilk çıkış tarihi olan 2017 yılında da oldukça fazla araştırılmıştır çünkü oyun o yıllarda da milyonlarca kişi tarafından oynanmış bir oyundur ancak oyunun yeniden çıkış tarihi olan 2023 bu oyunu artık resmen çılgınlık derecesine getirmiştir. Oyun internet aleminin ve oyun piyasasına olan ilginin arttığı 2023 yılında bütün dünyada milyonlarca kişinin oynadığı bir oyun olmuştur. Oyun 2017 yılında da 2023 yılında olduğu gibi sadece 3 gün açık kalmıştır ve bu kadar kısa sürede dahi bütün dünyada en popüler konu haline gelmiş bir oyun olmayı başarmıştır.

Oyun ilk olarak boş beyaz bir sayfada milyonlarca piksel boşluk bulunan bir halde gelirken sonrasında sizin kendi yaratıcılığınıza göre o boşlukları doldurup güzel bir resim yapmanız gereklidir. Oyun 2017 yılında 1 milyon boş piksel olarak sunulmuş bir tablo iken 2022 yılında oyunun aşırı derece gördüğü ilgiden dolayı ilk olarak yine 1 milyon piksel boşluk olarak çıkmış anca ilgi arttıkça bu tablo 4 milyon piksel boşluklu bir tablo olana kadar büyütülmüştür.

Reddit Place Oyna

Reddit Place Nedir sorusunun cevabının ardından Reddit Place nasıl oynanır biraz ondan bahsedeyim. Reddit Place oyununu oynamak için oyun web tarayıcısı üzerinden oynandığından dolayı ilk önce Reddit Place resmi sitesine giderek bir hesap açmanız gerekmektedir. Hesap açma işleminin ardından oyunda bulunan milyonlarca pikselden birisini seçerek bu piksellerin dolu veya boş olması önemsizdir size sunulan 16 farklı renklerden birisini seçerek o pikseli seçtiğiniz renge boyayıp hesaba kayıt olduğunuz adı eklersiniz ardından bir daha boyama işlemi yapabilmeniz için oyun sizi 5 ile 20 dakika arasında bir süre boyunca devre dışı bırakır ve süreniz dolduktan sonra tekrar istediğiniz bir rengi seçerek yeni bir piksel boyama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava Robux Nasıl Alınır

Reddit Place Poster

Reddit Place Nedir sorusunun ardından Reddit Place oyununun son halini ve çıkan görselleri herkes merak etmiştir. Reddit Place oyunu bütün dünyada milyonlarca insanın oynadığı bir oyun olduğundan dolayı o boş beyaz olarak sunulan tabloda çok çeşitli görseller meydana gelmiştir. Örnek verecek olursak Türk Bayrağı, Atatürk Posteri, Arjantin Bayrağı ve Barış Manço resmi gibi birçok çeşitli görseller ortaya çıkmıştır.

Reddit Place Nedir sorusunun cevabını en güzel veren ve Reddit Place’nin Türkiye’de çok fazla ilgi görmesini sağlayan ve Türkiye’yi en güzel temsil eden Elrean adlı yayıncıdır. Elrean Türkiye’yi temsilen en ünlü posterleri Twitch platformunda açtığı yayınlarda binlerce kişiyle birlikte çok güzel posterler yapmıştır bunlardan en önemlileri ilk yapılan Türk Bayrağı ve Atatürk Resmidir. Sonrasında Barış Manço Resmi ve daha birçok Türkiye’yi temsil eden posterler yapmıştır.

Ancak elbette ki sadece Elrean değil daha bir çok ünlü yayıncı da özellikle Twitch platformu üzerinden yayın açarak Türkiye’yi çok güzel bir şekilde temsil etmişlerdir.

Eğer ki siz de Twitch platformu üzerinden böyle güncel oyunları takip edip çeşitli yayıncılara destek olmak isterseniz ve prime bir hesabınız olsun istiyorsanız sizler için yazdığımız Bedava Twitch Prime Hesapları yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Reddit Place Son Hali

Reddit Place Nedir sorunun artık son bulduğu ve bütün dünyada bilinen bir oyun olduğu Reddit Place oyunu 3 gün serüvenin ardından kapanmıştır. Ancak elbette ki bu kapanma edebi bir kapanma olmayacaktır çünkü 2017 yılında 2023 yılından daha az ilgi görmesine rağmen 2023 yılında tekrar piyasaya çıkmıştır. 2023 yılında da bütün dünyada çok fazla ilgi görmüş olan oyun elbette ki en kısa zamanda tekrardan çıkacaktır.

Reddit Place oyununun son hali de görenleri resmen hayran bırakıyor. Bir yanda Arjantin Bayrağı varken diğer yanda Atatürk Resmi başka bir tarafta Limon resmi ve başka bir yerde de Türk Bayrağı vardır. Bu da oyunların birleştirici özelliğini vurgulayan bir çalışma olmuştur. Reddit Place Nedir sorusu ve Reddit Place Son Hali haberlere dahi konu olmayı başarmıştır.

Reddit Place NFT

Reddit Place oyunun son hali resmen bütün dünyayı temsil eden bir görsel şölen niteliğindedir. Bu kadar güzel bir tablo haline gelen Reddit Place tablosunun da son zamanların diğer bir çılgınlık haline gelen NFT platformuna satılacağı ve edebi bir tabloya dönüşmesi beklenmektedir.

Reddit R Place Amacı Nedir?

Eğer ki Reddit R place oyununu daha önce duydunuz ancak anlamsız gelmişse ve tekrardan bir araştırmaya karar vermişseniz ve bu oyunun amacı ne, neden bu oyunu oynamalıyım gibi şeyleri merak ediyorsanız; Reddit R Place pikselleri boyayarak büyük bir resim tablosu yapmaya çalışılan bir oyundur.

Reddit Place Ücretli Mi?

Reddit R Palce oyunu bütün dünya üzerinde büyük etki oluşturdu ve uzun bir süre tüm dünyada herkes tarafından eş zamanlı en çok oynanan bir oyun haline gelmişti ve siz de bu Reddit R Place çılgınlığına katılmak istiyorsanız ancak ücreti ne kadar diye merak ediyorsanız; Reddit Place oyunu tamamıyla ücretsiz bir oyundur.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu