Reklam
Teknoloji Haberleri

Microsoft Office Ücretsiz Lisans Anahtarı

Microsoft Office Ücretsiz Ürün Anahtarı

Microsoft Office Ücretsiz Lisans Anahtarı; Hepimizin bilgisayarında Microsoft Office uygulamaları bulunuyor. Ancak herkeste online ve lisans anahtarı ile aktif edilmiş bir sürüm maalesef göremiyoruz. Bizde senin için Microsoft Office ücretsiz lisans anahtarı paylaşıyoruz.

Microsoft Office Ücretsiz Lisans Anahtarı

Microsoft Office kullanımı sana bir iş e-posta adresi kullanmana izin vermekle birlikte Word, Excel, PowerPoint ve OneNote Ürün anahtarı gibi Microsoft Office’in en çok kullanılan uygulamalarına da tam erişim yetkisi veriyor. Bununla birlikte Microsoft Teams ve SharePoint gibi ek hizmetlerden yararlanman için imkan sunuyor.

Aşağıdaki Microsoft Office ücretsiz lisans anahtarından, kullanmak istediğin uygulamayı seçerek istediğini alabilirsin. Çünkü hangi uygulamaya tam erişim sağlayacağın, seçeceğin ücretsiz lisans anahtarına bağlı olarak değişiyor.

Yazımızın devamında, senin için araştırdığımız Microsoft Office 2007 Lisans Key, Microsoft Office 2010 Lisans Anahtarı, Microsoft Office 2013 Lisans Anahtarı, Microsoft Office 2016 Lisans Anahtarı, Microsoft Office 2019 Lisans Key başlıklarından istediğini seçerek, ihtiyacın olan Microsoft Office ücretsiz lisans anahtarını ücretsiz bir şekilde alabilirsin. Eğer bilgisayarın için de Windows 11 Etkinleştirme (Programsız) yapmak istiyorsan ilgili yazımızı ziyaret edebilirsin.

Microsoft Office Professional 2016 Ürün Anahtarı (Güncel) 2024

Senin için hazırladığımız bu yazımızda Microsoft Office Lisans Anahtarı – Free Product Key paylaşıyoruz. Senin için bulduğumuz güncel lisans anahtarları listesi yazımızın devamında yer alıyor. Buraya eklediğimiz ücretsiz Microsoft Office ücretsiz lisans anahtarından istediğini alarak hemen kullanabilirsin.

İlk defa 1989 yılında yazılımı yapılan ve bilgisayar kullanımının yaygınlaşması ile birlikte kendini de sürekli güncelleyerek geliştiren Microsoft Office hem Windows hem de Mac OS X işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Bu nedenle, dijitalleşmenin giderek arttığı günümüz dünyasında en büyük yardımcımız olarak kullandığımız uygulamaların başında da Microsoft Office geliyor.

Microsoft Office 2016 Ücretsiz Lisans Anahtarı

Bedava Office Ürün Anahtarı 2024

Hemen hepimizin bilgisayarında olan ofis programları arasında en çok yer alan ve en çok kullanılan uygulama Microsoft Office uygulamasıdır. Ayrıca bu uygulamayı sadece bilgisayarımızda değil, güncellemeler ile artık cep telefonlarımızda ve mobil cihazlarımızda da kullanabiliyoruz. Microsoft Office program ve uygulamaları sayesinde pek çok farklı özellikte belge, sunum ve paylaşım dosyasını kolaylıkla kullanabiliyoruz.

Senin için hazırladığımız bu yazımızda da Microsoft Office ücretsiz lisans anahtarını paylaşıyoruz. Sen de aşağıda bulabileceğin bedava Microsoft Office lisans anahtarı sayesinde, kullanmak istediğin ürünleri kolay bir şekilde etkinleştirme şansına sahip oluyorsun.

Microsoft Office Ürün Anahtarı 2024 Ücretsiz

Bu programı kullanmaya başlamadan önce Microsoft Office etkinleştirme işlemini yapman için tek yapmanız gereken aşağıda seninle paylaştığımız, 25 karakterli Microsoft Office Lisans Key’lerini kopyala-yapıştır ile gerekli alana yapıştırmak oluyor. Burada paylaştığımız ücretsiz Microsoft Office Lisans Anahtarı : 2007, 2010, 2013, 2016, 2019, 2021 Lisans keylerinden istediğin key’i alarak kullanabilirsin.

Senin de Office uygulamasını daha rahat kullanman ve ek özelliklerinden istediğin gibi yararlanabilmen için güncel Microsoft Office ürün anahtarı 2024 ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Aktif olarak, bir çok kişinin bilgisayarında ya da diğer mobil cihazlarında aktif olarak kullandığı Microsoft Office yazılımları için ücretsiz office ürün anahtarı 2024 güncel olarak aşağıda yer alıyor.

Microsoft Office Ürün Anahtarı Etkinleştirme

Office uygulamaları arasında farklı sürümler ve farklı uygulamalar olduğu için ihtiyacın olan ürün anahtarına göre aşağıdaki başlıklarda ayrı ayrı ürün anahtarlarını paylaşıyoruz. Aşağıda paylaştığımız ücretsiz keylerin hangi sürüm ve program için kullanabileceğini ekstra belirtiyoruz. Tüm listeler ve ücretsiz Office ürün anahtarları aşağıda yer alıyor.

Microsoft Office programı, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor ve harika bir yardımcı program olarak görülüyor. Çoğunlukla öğrencilerin ödev yapmak, iş dünyasında da çeşitli belgeler ve sunum hazırlamak gibi farklı amaçlar için kullanılıyor. Bu yazımızda da senin ücretsiz bir şekilde kullanabileceğin Microsoft Office ücretsiz lisans anahtarı paylaşımı yapıyoruz.

Microsoft Office Ücretsiz Ürün Anahtarı

Dünya çapından en çok kullanılan ve popüler olan Word, Excel ve Power Poin gibi araçlar, hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz birçok projeye çok büyük katkı veriyor. Senin için hazırladığımız bu yazımızda da Office Etkinleştirme yapmak isteyenler için ücretsiz key paylaşımı yapıyoruz. İnternet üzerinde pek çok araştırma yaparak Office etkinleştirme başlıklarını ele alıyoruz. Burada paylaştığımız keyler sayesinde de istediğin Office ürünlerini oldukça kolay ve ücretsiz bir şekilde etkinleştirerek kullanabilirsin.

Office programları, bir bilgisayar aldığımız zaman, genellikle kurulu olarak da gelebiliyor. Ancak bazı modellerde ise anlaşma olmadığı için ya kurulu gelmiyor ya da tam sürümünü kullanabilmen için lisans anahtarı girmeni istiyor. Eğer sen de böyle bir problem ile karşılaştıysan ve Microsoft Office ücretsiz lisans anahtarı arıyorsan aşağıdaki ücretsiz keyleri kullanabilirsin.

Microsoft Office Ücretsiz Ürün Anahtarı 2024

Aşağıda senin için paylaştığımız bütün kodlar, ücretsiz olarak çalışan lisans anahtarlarıdır ve eğer kodlardan hiçbirisi çalışmıyor ise yazımızın en aşağı kısmında bulunana Yorumlar kısmında paylaşımda bulunabilirsin. Bilgisayarında Office uygulamasını kurduktan hemen sonra, Microsoft Office etkinleştirmeni istiyor.

Aşağıda paylaştığımız ücretsiz lisans anahtarları sayesinde Microsoft uygulamaları olan Word, Excel, Outlook, Visio Pro veya Project Pro gibi pek çok uygulamanın, şu an lisanslı olmadığı için kilitli olan işlevlerini kullanmaya başlayabilirsin.

Microsoft Office 365 Ürün Anahtarı Nasıl Kullanılır?

MS Office 365’i kullanmak için bilgisayarının sistem gereksinimlerinin yeterli olması ve Microsoft Office ücretsiz lisans anahtarını tanımlaman gerekiyor. Sistem gereksinimlerini öğrenmek için, programı çalıştırdıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde bulunan + simgesine tıklayın.

Ayarları indirmek için Outlook hesabınıza ait olan e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek onaylayın. Ardından da ürün Microsoft Office ücretsiz lisans anahtarından kullanmak istediğin anahtarı girerek Office 365’i ücretsiz kullanmanın keyfini çıkarmaya başla!

Microsoft Office 365 ürün anahtarı Office 365 Pro Plus

6KTFN-PQH9H T8MMB-YG8K4-367TX
2MNJP-QY9KX-MKBKM-9VFJ2-CJ9KK

Active Office 365 Kişisel Ürün Anahtarı

VQCRC-J4GTW-T8XQW-RX6QG-4HVG4
VTM6G-YPQ9Q-BVYJQ-37RYH-R4X38
X2YWD-NWJ42-3PGD6-M37DP-VFP9K

Microsoft Office 365 için Ürün Anahtarı

B9GN2-DXXQC-9DHKT-GGWCR-4X6XK
N7PXY-WR4XP-D4FGK-K66JH-CYQ6X
4HNBK-863MH-6CR6P-GQ6WP-J42C9

Excel ürün anahtarı (Güncellendi)

  • X2YWD-NWJ42-3PGD6-M37DP-VFP9K
  • 4HNBK-863MH-6CR6P-GQ6WP-J42C9
  • GPT9W-CWNJK-KB29G-8V93J-TQ429
  • NK8R7-8VXCQ 3M2FM-8446R-WFD6X
  • PBTFM-WWN3H-2GD9X-VJRMG-C9VTX
  • N4M7D-PD46X-TJ2HQ-RPDD7-T28P9
  • DJC4N-DX7PC-GM3GK-V8KKW-XWYGX
  • MTDNG-PDDGD-MHMV4-F2MBY-RCXKK
  • 46DNX-B4Q98-PQVPW-Q8VM6-FVR29

Microsoft Office APK İndirme Nasıl Yapılır?

Siz de Microsoft Office uygulamalarına kayıt olmak ve kullanmak için para vermek istemiyorsanız ve Microsoft Office uygulamalarını APK dosyası olarak indirip sınırsız bir şekilde bedava olarak kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem; Google arama yerine Microsoft APK indir yazıp güvenilir sitelerden birisi aracılığı ile indirmektir.

Microsoft Office Uygulamaları Kaç TL?

Eğer ki siz de bilgisayarınızda kullanmak üzere Microsoft Office uygulamalarına çokça ihtiyaç duyuyorsanız ve Microsoft Office uygulamalarını satın almak istiyorsanız ancak ne kadar bir ücret ödeyeceğiniz bilmiyor iseniz; en az 110 TL’den başlamak üzere artan fiyatlara sahiptir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu